FF Sorgu Odası-Hafta 44-Sorgudaki İsim: takas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
En çok sevdiğin Gökhan Kırdar şarkısı?:D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
En çok sevdiğin Gökhan Kırdar şarkısı?:D
valla çok var be aga bestelerini beğeniyorum zaten dizi müzikleri konusunda kral adam tartışmasız 1 numara :D
aga ben yatıyorum konuda rekor mesaj sayısına ulaşmamızda seninde büyük payın var sağol varol hadi iyi geceler :D
sütü unutma bak :D
hee birde hayırlı yolculuklar kendine iyi bak

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
valla çok var be aga bestelerini beğeniyorum zaten dizi müzikleri konusunda kral adam tartışmasız 1 numara :D
aga ben yatıyorum konuda rekor mesaj sayısına ulaşmamızda seninde büyük payın var sağol varol hadi iyi geceler :D
sütü unutma bak :D
hee birde hayırlı yolculuklar kendine iyi bak
Kakaolu süt kalmadı ya :D:D.Eyvallah hacı sende kendine iyi bak :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Hacı ikimizinde cuma günleri boş ya senin belli bir saatte onlinesen(cuma namazından sonra) bana söylede seninle her cuma hax atak yoksa yazın zor alışırız antreman şart :D
Agalar bende gelebilir miyim tabii sorun olmazsa pazartesi,sali,çarşamba perşembe cuma sabahlari saat 5 e kadar ben olmam ama eğer ben evdeyken olursa gelirim tabii sizi rahatsiz etmezsem :) Siz cuma sabahlari takilirsiniz :D

--FF Tapatalk--Sen Bizi Bulamazsın Biz Seni Buluruz ! [HASHTAG]#EfsanelerEfsanesiKurtlarVadisi[/HASHTAG]

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Kulaklik kullanıyor musun ?

--FF Tapatalk--Sen Bizi Bulamazsın Biz Seni Buluruz ! [HASHTAG]#EfsanelerEfsanesiKurtlarVadisi[/HASHTAG]

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kız olsaydın nasıl bir kız olurdun ?
bunu kimse bilemez :D kız olduğumu hiç hayal bile etmedim aga :D

Agalar bende gelebilir miyim tabii sorun olmazsa pazartesi,sali,çarşamba perşembe cuma sabahlari saat 5 e kadar ben olmam ama eğer ben evdeyken olursa gelirim tabii sizi rahatsiz etmezsem :) Siz cuma sabahlari takilirsiniz :D

gelebilirsin tabi :D

Kulaklik kullanıyor musun ?

evet kullanıyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ellerine sağlık arslanbey :D ne diyim hiç pos kasılmıyo burda adamın hakkı :F:F

@xdragxx bana niye öyle bir kıyak geçmedin anında kapıyodun konuyu :D
rekorunu da geçerler :D ama şöyle bişey var bak o zamanlar forumda çok daha fazla mesaj yazılıyodu mesaj yazan üye çoktu şimdi öyle değil :D onun dışında bazı günler konuya giremedim vs. :D sonuçta rekoru kırdık :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Eski xdragxx var mı? :D 1 gün varım 2 gün yokum kilitliyorum şimdi. :D
dur :D

teşekkür mesajı yayınlayacam son olarak :D

Konuda soru sorup yorum yapan ve rekor kırmamızda yardımları olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum sağolun varolun -44- :D
şimdi kilitleyebilirsin @xdragxx :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...