FF Sorgu Odası - Hafta 36- Sorgudaki İsim: denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Beni merak etmiyor mu ya kimse hadi :D @Arslan Bey @darksaal @EveN @xemrexxx :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
yatutarsa post: 1390407' Alıntı:
Klasik soruyla başlayalım bhnd ? @denizz19 :D
Çok iyi niyetlisin Emre. Gerçekten samimiyetine inandığım kişilerden birisin. Doğallığını umarım hiç yitirmezsin. Onun dışında müzik zevkin gayet iyi. Bana forum içerisinde abi diyen tek kişisin çok sağol ama dilediğin gibi ismimle de hitap edebilirsin. :) Yorumların çok iyi ve umarım bu kişiliğini hiçbir zaman kaybetmezsin. :)

- - - Ekleme - - -

Başka sorun yok mu ? @yatutarsa :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Arslan Bey post: 1390419' Alıntı:
Müziğe olan ilgin nereden geliyor?
Müziğe olan ilgim aslında çocukluğuma dayanan bir mevzuu. İlkokulda müzik öğretmenim beni keşfetti diyebilirim. Tüm sınıfa İstiklal Marşı okutuyordu en başlarda. Ben okurken sesimden bir etki almış olacak ki bir kere daha okuttu. Derken korolarımız falan başladı. Ve öğretmenim sağolsun her koroya katar oldu beni. Mikrofon başına da beni koyardı falan derken daha sonraları 23 Nisan vs bayramlarda tek başıma türküler okutturdu o kadar insanın arasında. Yavaş yavaş büyüdüm ve kendi kendime yetmeye ve müziğe gerçekten asılmaya başlar bir hale geldim. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Üniversiteyi nasıl kazandın?

Kazanma hikayeni uzun uzun anlatır mısın?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Üniversiteyi nasıl kazandın?

Kazanma hikayeni uzun uzun anlatır mısın?
Lise sondan sonra şansımı denedim fakat başarılı olamadım. Ben de Erzincan da Bilgi Dersanesine başladım. Neden Erzincan diye sorma :) Neyse 1 sene orada akrabalarımda kaldıktan sonra nihayetinde üniversite sınavını kazandım. He istediğim bölüm mü hayır ama en azından kazandım diyebiliyorum. Sonunda İstanbul'a geldim. İstanbul'a geldikten sonra ilk işim Kırklareli şehrine gidip oraya üniversite için başvuruya gittim. Neyse tereddütlerim vardı elbet. Yeni bir şehir ve yurtta kalmanın korkutucu gibi görünmesi derken bir de baktım ki şuan üniversite 3'e geçmişim. :D

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Üniversitede hangi bölüm okuyorsun ? hangi bölümü okumak isterdin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...