FF Sorgu Odası - Hafta 35- Sorgudaki İsim: Reytinger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
En yakışıklı oyuncu?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
hoşgeldin kardeş şimdi baktımda 2000 mesajın var ve buna rağmen ben senin hakkında hiçbişey bilmiyorum ve bir muhabbetimizde olmadı :D
kaç yaşındasın
benimle ilgili düşüncelerin nelerdir
en sevdiğin yemek

- - - Ekleme - - -

Tarafsız olarak dersem:Kenan İmirzalıoğlu.:D

bence de açık ara hemde onun karizmasının yanına yaklaşabilecek bir insan göremedim daha

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
Evett.:D Furkan.:D Senle tanışmak benim için çok iyi oldu.Yurtdışında yaşaman ilk defa başka ülkeden biriyle konuşmama sebep verdi ve çok sevindim.:D Beren Saat hayranlığın,senaryolara olan ilgin ortak tarafımız.
Yönetmen olman ve senarist olman benim için çok ama çok sürpriz oldu.:D Çok iyi anlaştığım bir üyesin.Senle konuşmak çok zevkli.:D
İnşallah uzun yıllar devam eder konuşmalarımız.:D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Ben de seni tanidigima memnun oldum arkadasim.. arkadasligimiz daim olsun.. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Adını bilmiyorum.:) Behzat Ç. seversin.:) Tabi ayrıca Leyla ve Mecnun'u unutmamak lazım.Başarılı bir moderatörlük sürdürüyorsun.:)
Seninle tanışmışlığımız yok fakat dışarıdan bakarak eğlenceli bir üyesin.:) Başkalarına takılmayı seviyorsun.:) Yorumları okumak güzel okuyor.:)

Adımı bilmediğine göre beni çok fazla takip etmiyorsun büyük ihtimalle. Birçok yerde adımı veriyorum ve adımı söyleyen de var. Aynı zamanda Kurtlar Vadisi Pusu izliyorum onu atlamışsın. Galip Derviş'i de izliyorum, ortak yönümüz çıktı mesela. :D

Yorumun için teşekkürler bu arada. :)

Daha detaylı bilgiye sahip oldun mu? :D

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
hoşgeldin kardeş şimdi baktımda 2000 mesajın var ve buna rağmen ben senin hakkında hiçbişey bilmiyorum ve bir muhabbetimizde olmadı :D
kaç yaşındasın
benimle ilgili düşüncelerin nelerdir
en sevdiğin yemek

- - - Ekleme - - -

bence de açık ara hemde onun karizmasının yanına yaklaşabilecek bir insan göremedim daha
Evet.:D Nedense bir türlü olmadı.:D Aslında ben de çok istedim olmasını neyse bundan sonra olur inşallah.:D
Öncelikle yaşım 15.:D
Seninle ilgili Kurtlar Vadisi Pusu hayranısın.:D Necati Şaşmaz fanısın.Forumda bayağı bir açık sözlüsün.Herkes az çok seni bilir.:D Yorumlarını gülerek okuyorum bazen.:D Bana ilk dislike'ı sen vermiştin.:D Ama dışarıdan bakarak iyi birisin,iyi bir insansın.:D
En sevdiğim yemek Mantı dedim.:D

- - - Ekleme - - -

Adımı bilmediğine göre beni çok fazla takip etmiyorsun büyük ihtimalle. Birçok yerde adımı veriyorum ve adımı söyleyen de var. Aynı zamanda Kurtlar Vadisi Pusu izliyorum onu atlamışsın. Galip Derviş'i de izliyorum, ortak yönümüz çıktı mesela. :D

Yorumun için teşekkürler bu arada. :)

Daha detaylı bilgiye sahip oldun mu? :D
Evet.:D Ben kaçırmışım belki.:D Ortak yönümüz iyimiş.:D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Evet.:D Nedense bir türlü olmadı.:D Aslında ben de çok istedim olmasını neyse bundan sonra olur inşallah.:D
Öncelikle yaşım 15.:D
Seninle ilgili Kurtlar Vadisi Pusu hayranısın.:D Necati Şaşmaz fanısın.Forumda bayağı bir açık sözlüsün.Herkes az çok seni bilir.:D Yorumlarını gülerek okuyorum bazen.:D Bana ilk dislike'ı sen vermiştin.:D Ama dışarıdan bakarak iyi birisin,iyi bir insansın.:D
En sevdiğim yemek Mantı dedim.:D

- - - Ekleme - - -

Evet.:D Ben kaçırmışım belki.:D Ortak yönümüz iyimiş.:D

farkımız tarzımız ilk dislike ı verdik ya unutmazsın artık :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Adaletin varolduğunu düşünüyor musun hayatta Akif?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...