FF Sorgu Odası - Hafta 35- Sorgudaki İsim: Reytinger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)
Adın Buğra.:D Başarılı bir moderatörlük görevi yapıyorsun.Seni anlatmak istesem diyeceğim şey:Rihanna olurdu.Rihanna hayranısın.Başarılı konular açıyorsun.İyi birisin.Yorumların tarafsız ve güzel oluyor.:)
Umarım başarıların giderek devam eder.:)

Uzun bir aranın (yaklaşık 2 ayın) ardından sorgu odası yeni bir konuk aldı. Hayırlı olsun.

Hemen klişeye bağlıyorum, yani klasik bir soru. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Adını bilmiyorum.:) Behzat Ç. seversin.:) Tabi ayrıca Leyla ve Mecnun'u unutmamak lazım.Başarılı bir moderatörlük sürdürüyorsun.:)
Seninle tanışmışlığımız yok fakat dışarıdan bakarak eğlenceli bir üyesin.:) Başkalarına takılmayı seviyorsun.:) Yorumları okumak güzel okuyor.:)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Tanışmışlığımız yok.:) Fakat foruma emek verenlerdensin.Sayende @berkann gizlilik tarafını kırmıştım.:) Bu yüzden mesaj bile göndermiştim.Yorumların güzel oluyor.Tartışmalarda yoksun.:) Uzaktan bakarak iyi birisin.:)

Benim Hakkimda ne düsünüyorsun?
Kac Yasindasin?
Okuyormusun? (Okuyorsan ne okuyorsun?
En Sevdigin Yemek?
Sevgilin var mi?
Izledigin diziler hangileri?
Bitmis diziler arasinda en begendigin üc dizi?

Nickini değiştirmeyi düşünüyor musun? :T:

Adın Hayrettin.:D Benden büyüksün.Yarışmaların ilgimi çekiyor ve elimden geldiği kadarıyla katılmaya çalışıyorum.:) Nickin nedense baştan beri ilgi çekici.:D
Dışarıdan bakarak iyi birisin.Moderatör olarak görevini en iyi şekilde yapıyorsun.:) Hadise'ye olan fanlığını unutmamak gerekir.:)
Yorumların tarafsız oluyor.:) İyi birisin.:D

Forumda ilk chatten mesaj atarak forumda ilk kez biriyle tanıştım o da sendin.Adını öğrendiğim ilk kişi de sensin.Senin ardından birçok kişiyle tanıştım.
Sana soru sorduğumda her zaman cevap alabiliyorum.:) İyi bir süper moderatörsün.Benden büyüksün.:D Genellikle spor konularında konu açıyorsun,ve gözlemlerime göre aynı spor gazetesini okuyoruz.:)
İyi birisin.:D Görevinde başarılar dilerim.:D

- - - Ekleme - - -

Akif,sana 20 sayfa soru sormak istiyorum,kabül mü?:D
Kabul.:D

Evet.:D İyi birisin.Adın Serhan sanırsam.:D Nickini neden seçtin bir türlü bulamadım.Show'u seviyorsun.:D Özellikle Suskunlar.:) Seninle pek fazla konuşmadık.:D
Açtığın konu Haluk'u banlandırdı.:D Konuların FF Sözlük,Anketler oluyor genellikle.:D

- - - Ekleme - - -

Benim Hakkimda ne düsünüyorsun?
Kac Yasindasin?
Okuyormusun? (Okuyorsan ne okuyorsun?
En Sevdigin Yemek?
Sevgilin var mi?
Izledigin diziler hangileri?
Bitmis diziler arasinda en begendigin üc dizi?
Öncelikle iyi birisin.:D Yurtdışındasın.Tuba Büyüküstün senin için her şey.:D Şu anda Karadayı en iyi dizin.:) Nickin hoş.:D Yorumların güzel.Ayrıca aynı takımlı olmamız daha güzel.:D
Yaşım 15.:D
Okuyorsun derken kitap mı?? :F Liseye geçtim lisem daha belli değil.:D
En sevdiğim yemek Mantı demek istiyorum.:D
Sevgilim yok.:(
İzlediğim diziler Yalan Dünya,Öyle Bir Geçer Zaman Ki'ydi,Muhteşem Yüzyıl,İntikam,Galip Derviş...:D Bu kadar şimdilik daha vardır.:D
Öyle Bir Geçer Zaman Ki,Aşk-ı Memnu,Hatırla Sevgili.:D

Show'u severmisin?
Evet.:D İyi kanal ama son yıllarda kötü durumda.:) Sevdiğim diziler var.:D

- - - Ekleme - - -

Çok akıllısın,niye:D
Nasıl anladın??

- - - Ekleme - - -

elma olsan,seni kimin yemesini isterdin?:D
Garip bir soru.:D Annem,babam veya Beren Saat.:D

- - - Ekleme - - -

Kral olsan ilk hangi ünlünün kellesini alırdın?:D
Pek kimseyi öldürmek istemem.:D

Mesajları yazma düzeninden akıllı olduğun anlaşılıyor:A
Forumda en iyi arkadaşın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...