FF Senaryo Reytingleri

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Sonuçların iyi senin...

Yorumlarım:

İlk 5'i tebrik ediyorum. Sonuçlar arasında uçurumlar yok. Çok az farklarla geçmişiz. 0.3 daha alsaydım 2. bile olabilirmişim... Ama yine de iyi...

Tuzak dizisi dibe vurmuş finaliyle...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Yorumlarim:

Büyük Bir Hata iki grupta da zirvede yer aliyor. Gelecek bölümler bomba gibi geliyor ..
Neferet'in yapimciligini yaptigi ''The Losers'' çok iyi bir baslangiç yapti. Gelecek bölümlerde daha daha iyi reytingler alir zirve de oturur diye düsünüyorum.
FF Üyeleri Ayni Evde yükselerek üçüncü olmus. Dizinin reytingleri iyi gidiyor. Umarim gelecek bölümleride ayni dünki gibi komik olur. :)
Kumarbaz'da iyi bir sonuç elde etti. Dizi gelecek bölümlerde ilk 3'ü zorlayabilir. Benden demesi :)
Soför dizisi'de iyi bir baslangiç yapti. Dizi umarim daha daha iyi reytingler alir gelecek bölümlerde.
Ulvi Ç.'nin sezon finali iyi reytingler elde etti. Gelecek sezon basarilar diliyorum diziye.
Lightning Thief'in yapimciligini üstelendigi ''Tuzak'' dizisi maalesef dibe vurmus. Umarim gelecek projeler yüzünü güldürür.
"Yetim" Total'de 7.olmus A/B'de ise 9.olmus. Dizi gelecek haftalar daha iyi reytingler alir diye umuyorum.
AlemTo'nun yapimciligini üstelendigi "Acimasiz Oyun" maalesef iki grupta da sonuncu olmus. Umarim AlemTo bu durum için cözüm bulur. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
cumadan geldik kötü süprizle karşılaştık acımasız oyun için artık yapacak birşey yok final gözüktü artık bugün çete dizisi aynı sonucu almaz umarım

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Çete dizisi daha iyi olabilir. Acımasız Oyun'u yayından kaldır bence. Nasıl olsa 4 bölüm sınırını doldurdu.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Kanla Sulanan Aşk iyi başladı. Bölümler ilerledikçe heyecan artacak ve zirve yarışında daha da iddialı bir hale gelecektir bütün yapımlara tebrikler :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Artık 5'lik sistemdeki gibi 2-3 reyting almak istesen de imkansız 10'luk sistemde 6-7 reyting de gidişatın çok iyi olmadığını gösterir. Ama sen illa ki ben devam ettireceğim, zevk alıyorum, dersen devam ettir, sevinirim aksine :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Dün sadece 3 tane dizi varmış. Dizimin aldığı sonuç iyi... Az farklarla zirveyi kaçırmış. Ama önemli değil. Dizi sayısı iyice azaldı. Ama birkaç gün sonra dizi sayısı yine artabilir ve 10'u bulabilir.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
1.olmus dizim.. Süper!!! Ne kadar sevindim anlatamam.. OsmanAslan'i ve AlemTo'yu da tebrik ediyorum :)