FF Senaryo Reytingleri

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,446
Puanı
1,060
10. bölümde zirveyi ele geçirmek istiyorum. Başarırım inşallah. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
YORUMUM ;
Büyük bir hata iyi reytingler almaya devam ediyor
ff üyüleri aynı evde en sevdiğim dizlerden biri ve reytinglerde gösteriyor başarısını
kanla sulanan aşk fena değil iyi reyting alıyor şöförde belirgin düşüs yaşamış
kendi dizim bana göre finali ile reytingleri önemli ölçüde artmış:)

Scarlet

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
Reytingleri forum üyeleri verdiğine göre hem reyting hem forum bakımından en iyi kanla sulanan aşkta 2.olarak 3-büyük bir hata 4-çete dizisi
5-ff aynı evdeler 6-bu kadar geldi aklıma :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Reytingleri forum üyeleri verdiğine göre hem reyting hem forum bakımından en iyi kanla sulanan aşkta 2.olarak 3-büyük bir hata 4-çete dizisi

Reytinglere göre en iyi diziler: Gerçeğin Peşinde Koşmak, Büyük Bir Hata ve Kaybedenler...

Diğer diziler arasında pek fark yok. FF Üyeleri Aynı Evde, Kumarbaz, Kanla Sulanan Aşk, Ada... Yakın birbirine değişiyor bu diziler arasında sıralama... Ama her şey değişebilir. Bu dizilerden biri üstteki dizileri geçebilir.

Bu akşam Gerizekalılar başlayacak ve forumda bir ilk olarak değişik videolu bir sistem getirecek. O fark yaratabilir. Puanını bekleriz ona da.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859

beni 4.yapmısın ama kaybedenler var yönetici nefetin hazırladığı :) ondan sonra gelebilir:)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259

Gerçeğin Peşinde Koşmak yine çok başarılı ve zirvede ama Gerizekalılar zorlamış.

Gerizekalılar dizisi süper başlamış.

Kanla Sulanan Aşk dizisi de bir önceki bölüme göre oranlarını önemli oranda arttırmış. A/B'de 3. olarak çok başarılı olmuş.

Ada dizisi de güzel başlamış. İlerleyen zamanda zirveyi zorlayabilir.

Çete ve Bizim Site son 2 sırada yer alsa da oranları fena değil.

TOTAL'de tüm yapımlar 10 reytingi geçmiş... 2 yapım da 11 reytingi geçmiş.

UYARI: Zirve yarışı kızışacak gibi... Gerizekalılar ve Ada, Fks14'ün dizilerini zorlayacak. Artık herkes iddialı...

Herkese tebrikler...

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Emreemreu ve xdragxx yorumlariniz için çok tsk ederim..

Iste bende elimden geleni yapiyorum.. Ve karsiligini da aliyorum.. Gerçegin Pesinde Kosmak dizisine emek veren bütün reji arkadaslarima sayin Mesude Erarslan yönetmenime.. Toygar Isikli'ya ve sanat yönetmeni Emine Inan'a çok tsk ederim.. :D

Bomba gibi bölümler sizleri bakliyor..