FF Senaryo Reytingleri

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
SaMeT'in dizisi 1. olacak diye dizilerimizi yayinlatmayacak degiliz herhalde.. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,415
Puanı
1,060
Teşekkürler adaş. :)

Dizi şuan hazır değil. Ben bu diziyi 1 saatte yazıyorum bir kağıda. Sonra 30 dakikada da PC'ye yazıyorum. Öyle yayınlıyorum. Şuan 8. bölüm hazır değil. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
yeni sezonda ilk 3 te başlamışım güzel bundan sonra diziye OsmanAsanla devam edeceğim :)

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Aynanın Gösteremedikleri mükemmel başlamış. Rekor kırmamış ama çok iyi başlamış. :)
Rekor 12,22 ile Fks14'ün Gerçeğin Peşinde Koşmak dizisinde. :) Benim dizim ise 12,20 ile yayın hayatına başladı.
Öncelikli olarak kendi dizimin mesajında da belirttiğim gibi puan veren herkese teşekkür ediyorum. Umarım bu şekilde 19 Eylül Pazartesi akşamki final bölümüne kadar gider.
Şimdilik Pazartesi'leri düşünüyorum ama isterseniz başka bir günde olabilir. Fakat 2 ve 3 bölümün Pazartesi yayınlanacağı kesin gibi. 4.bölümden itibaren gündüz kuşağında yayınlayabilirim. :)

Günün reytinglerinde birinci olmuşum. Tekrar teşekkürler. :) Diğer dizilerde iyi reytingler almış.

Ve dizim başladı diye diğer dizileri okumamak onlara puan vermemek gibi şeyler yapmayacağım. Ya da özellikle düşük vermek gibi.
Yeni dizilerin başlamasını istiyorum rekabet olması güzel bir şey. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Aynanın Gösteremedikleri mükemmel başlamış. Rekor kırmamış ama çok iyi başlamış. :)
Rekor 12,22 ile Fks14'ün Gerçeğin Peşinde Koşmak dizisinde. :) Benim dizim ise 12,20 ile yayın hayatına başladı.
Öncelikli olarak kendi dizimin mesajında da belirttiğim gibi puan veren herkese teşekkür ediyorum. Umarım bu şekilde 19 Eylül Pazartesi akşamki final bölümüne kadar gider.
Şimdilik Pazartesi'leri düşünüyorum ama isterseniz başka bir günde olabilir. Fakat 2 ve 3 bölümün Pazartesi yayınlanacağı kesin gibi. 4.bölümden itibaren gündüz kuşağında yayınlayabilirim. :)

Günün reytinglerinde birinci olmuşum. Tekrar teşekkürler. :) Diğer dizilerde iyi reytingler almış.

Ve dizim başladı diye diğer dizileri okumamak onlara puan vermemek gibi şeyler yapmayacağım. Ya da özellikle düşük vermek gibi.
Yeni dizilerin başlamasını istiyorum rekabet olması güzel bir şey. :)
Maalesef dizilerin eski havası kalmadı herkes çekiliyor

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
dizi reytingleri eskisi gibi değil maalesef artık az dizi var... devam edenlere tebrikler

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin