2017 FF Sanal Survivor 7. Sezon 5. Oyun - Mavi Takım Karıştı!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Zaten yılan gibi bir şeysin ne dense haklı. :A

Takim kaptanınız olarak ilk ulusa seslenişimi yarın oyunda yapacağım. :A @turkuazz @Bully @Polat Şaşmaz @MayısKralı @Aserat @Harunnn60

@mrt-06 neden bizi bıraktın ayoll kardeşim dedim sana :( :( :(
@Harunnn60 @Yiğitt @Bully
Vay Atacan'ım hoşgeldin bizim takıma, ay çok sevindim bu gelişmeye :Z Böylece bu sezonun Semih Öztürk'ü de sen olmuş oldun :A

Bu gazla bu haftaki oyunu kesin alırız artık :Z

@Yiğitt'ten Çiğdem'e bir darbe daha gelmiş :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vay Atacan'ım hoşgeldin bizim takıma, ay çok sevindim bu gelişmeye :Z Böylece bu sezonun Semih Öztürk'ü de sen olmuş oldun :A

Bu gazla bu haftaki oyunu kesin alırız artık :Z

@Yiğitt'ten Çiğdem'e bir darbe daha gelmiş :A
aynısı sen etsen sanada tepkim aynı olurdu @Yiğitt yapsa neysede :A :A :A @mrt-06 @Bully
@Çiğdem- e bir yerden darbe yapma vaktim geldi de geçiyordu, sonunda gerçekleştirdim. :Z

Yine yenilirsiniz siz. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aynısı sen etsen sanada tepkim aynı olurdu @Yiğitt yapsa neysede :A :A :A @mrt-06 @Bully
Atacan'ımın ne suçu var ki, sizin takımda çok pis insan var, kışkırtmışlardır kardeşimi. ss

Biz ona iyi bakarız :Z @mrt-06

@Çiğdem- e bir yerden darbe yapma vaktim geldi de geçiyordu, sonunda gerçekleştirdim. :Z

Yine yenilirsiniz siz. :F
Helal olsun bebeğime :Z

Yok bu hafta kazanıyoruz artık, kesin bilgi :Z Siz şimdiden kulislere başlayın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kulise ne gerek var? @Çiğdem- in gitme vakti geldi demektir. :Z
Atacan'ımın ne suçu var ki, sizin takımda çok pis insan var, kışkırtmışlardır kardeşimi. ss

Biz ona iyi bakarız :Z @mrt-06

Helal olsun bebeğime :Z

Yok bu hafta kazanıyoruz artık, kesin bilgi :Z Siz şimdiden kulislere başlayın :A
sanırım mavi takım önde her hafta elemeye kalınan takıma niye gidilirki ayoll yiğit santajmı yaptı atacana öğrenirim ben o_Oo_Oo_O @mrt-06