FF Sanal Survivor 3.Sezon | 6.Oyun

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Hacı çok hızlı gidiyor ben o oyuna baktım o kadar hızlı dönmüyor bende yahu zaten biz ona bu oyunu çek demedik o tık oyununda kendi ellerimle saniyede 16 kere fareye basmmış biz onu diyoruz

- - - Ekleme - - -

Tamam birşey demedim sadece hızlı gibi geldi çünkü bende o kadar dönmüyor
Hızlı değil sadece kötü çekilmiş bir video

- - - Ekleme - - -

Nasıl yok :D oradaki rakamdan ispatlanır ;)
Tamam da. 160 yaptıktan sonra benim yolum ile yaptin diyeceksin. Elimi görmenin yolu yok ki

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
Yahu üstelik ben 4 dakikada yapmadım ki. Bir hayli zaman geçti. Sabahtan beri oyundayım. Acaba Azerbaycanda falan saat farkından olabilir mi? Bende çünki farklı bir zaman gösteriyor

Saat farkı çok alakasız olur çünkü oynadığın süreyi kaydediyor. Bizimkini doğru bilirken seninkini nasıl yanlış bilsin :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Hızlı değil sadece kötü çekilmiş bir video

- - - Ekleme - - -

Tamam da. 160 yaptıktan sonra benim yolum ile yaptin diyeceksin. Elimi görmenin yolu yok ki

Yahu oradaki rakamın ilerleyişinden belli olur :D elin işe yaramaz ekrandaki o skor ilerleyişinde herşey belli olur zaten çekmek zorunda değilsin sana demek istediğim ben zaten sana hile yapmıyorsun dedim ama o tık olayında keklemeye çalıştın bizim skorlar silinsinde senin kalsın diye orada hile yapmana rağmen yapmadım kendi ellerimle yaptın dedin sadece benim buna inanışım gelmiyor çünkü saniyede 16 tık

- - - Ekleme - - -

Saat farkı çok alakasız olur çünkü oynadığın süreyi kaydediyor. Bizimkini doğru bilirken seninkini nasıl yanlış bilsin :D

Sakin ol genç rekor bende zaten :D

- - - Ekleme - - -

Kuran Çarpsın ki, normal bir oyun. Ya hem yemin ettim, hem ispat hala inanmıyosunuz. Üstelik bir de kendi takımımız

RevaN ben sana zaten bu oyunda güvendiğimi kaç kez söyledim ama vidioya bakınca çok hızlı gibi geldi bunuda söylemek istedim.Ben sana o tık olayında güvenmedim bak yine diyorum onu ispatla Lodrly yaptığım gibi helal olsun demekten başka birşey düşmez ama imkansız gibi birşey saniyede 16 tık

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bak mesela şu an ben oyuna girdim ve çıktım. 12 saniye yazıyor bende. Onu oynadıtan sonra da skorumu geliştirmek için oynadım 9214 yaptım. Onun için 4 dakika yazmış olabilir mi? Çünki o zaman son oyunu gösteriyor. Oyuna gir 10 saniye sonra çık sende de aynısı olacak

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga lordy nin günahını almışsınız harbi ayıp olmuş adama diyecek söz yok
alemto agam şovunu yapmış yine helal :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

O da benim günahımı almış. Hatta yalnızca o değil. Sen de. Ama düşünen yok tabii

RevaN biz sadece Lodrly günahını aldık senin değil
AlemTo çektim deyip bana vidio gönderdin işte yukarıdaki vidio o vidioda resmen km gibi tıklamadan rakam geçiyor ;) sonra yeminler ediyorsun.

Moderatörün son düzenlenenleri:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
revan sana hayatta inanmam onu geç senin o kdar çok yalanına şahit oldum ki artık bola uğraşma hile yapan biri varsa o sensin o oyunda kendi elimle yaptım diye yeminler ettin ama salladığın belli videoya bak

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
revan sana hayatta inanmam onu geç senin o kdar çok yalanına şahit oldum ki artık bola uğraşma hile yapan biri varsa o sensin o oyunda kendi elimle yaptım diye yeminler ettin ama salladığın belli videoya bak
Tamam takas video koydum yine inanmadınız. Neye inanmak istiyorsanız inanın. Umurumda değil. Daha fazlasını ispat edemem

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Besalete yetişmek imkansız bu saatten sonra. Zaman yetmez :( Tebrikler BesaleT :)