FF Sanal Survivor 3.Sezon | 5.Oyun

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Bugünkü mesajım tamamen Onur nedeniyle.

4 oyundur kaybettiniz. Hiç bir zaman dalga geçmedim. En ufak sataşma veya dalga geçme mesajımı göremezsin bugüne kadar. Hatta kırmızı takımdan bir kaç kişi dalga geçerken ben onlara "şurda eğleniyoruz kimseyle dalga geçmeyelim lütfen. Bizim kaybettiğimiz oyunlar da olur." dedim. Yani mavi takım hakkında olumsuz en ufak bir şey söylemedim.

Onur bugün sınırı aştı. Sürekli lordly seni geçecem lordly hırs hile yaptı dedi. Ama son yaptığı şeyle sınırı fazlasıyla aştı. Bana "kişisel" olarak böyle bir şey yapıldığı için haliyle sinirlendim ve o mesajı yazdım.

Survivor'un başından beri mavi takımla dalga geçmememe rağmen bana böyle kötü bir şey yapıldı. Bu da gösteriyor ki sizin sorununuz kırmızı takımla değil bizzat benimle nedense(!)...

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

4 oyundur kaybettiniz. Hiç bir zaman dalga geçmedim. En ufak sataşma veya dalga geçme mesajımı göremezsin bugüne kadar. Hatta kırmızı takımdan bir kaç kişi dalga geçerken ben onlara "şurda eğleniyoruz kimseyle dalga geçmeyelim lütfen. Bizim kaybettiğimiz oyunlar da olur." dedim. Yani mavi takım hakkında olumsuz en ufak bir şey söylemedim.

Onur bugün sınırı aştı. Sürekli lordly seni geçecem lordly hırs hile yaptı dedi. Ama son yaptığı şeyle sınırı fazlasıyla aştı. Bana "kişisel" olarak böyle bir şey yapıldığı için haliyle sinirlendim ve o mesajı yazdım.

Survivor'un başından beri mavi takımla dalga geçmememe rağmen bana böyle kötü bir şey yapıldı. Bu da gösteriyor ki sizin sorununuz kırmızı takımla değil bizzat benimle...
Bak gördün mü? Yine sizin diyorsun. Bunu sana yapan Onur ama sabahta Onurun sana yaptığı troll şakasının bana ait olduğunu yazdın. Yani ilk önce sen Onurun sana yaptığı şakayı bana ısmarladın. Onurun yaptığı hatayının cezasın çözümünü Mavi Takımı aşağılamakta gördün. Kimsenin seninle sorunu olduğu yok en azından benim. İçin rahat olsun. Meslektaşım olduğun için gurur duyarım senin başarınla. Ama sen Onurun yaptığı şakayı bana ısmarlayınca sustum, ütüne bir de Takımla dalga geçince ben de haliyle bunun böyle olmadığını gösterdim

- - - Ekleme - - -

Ve Şunu da belirteyim ki, bu oyunsa içinde mutlaka hırs vardır

AlemTo bana diyor ama 1ci oyunda oyun bittikten sonra bile uğraşıp Cenation`i geçti. Bu hırs değil de ne? Hiç kimse bende hırs yok demesin. Oynamamak ayrı. Ama oynadığın zaman herkes birincilik için oynadığı için işin içinde mutlaka hırs vardır

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Onur şakasının sana ait olduğunu falan yazmadım. Ayrıca sadece onur değil çocuklarduymasın nickli arkadaş ve vadi ailesinden biri de onur'u destekledi. Bu kişiler de mavi takımdan olduğu için mavi takıma laf ettim ki çok da doğru yaptım. İsteyen bunu üzerine alır. Senin taktığın şeyin bu mesaj olmadığına eminim. Sorununuz bizzat benimle ilgili...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Onur şakasının sana ait olduğunu falan yazmadım. Ayrıca sadece onur değil çocuklarduymasın nickli arkadaş ve vadi ailesinden biri de onur'u destekledi. Bu kişiler de mavi takımdan olduğu için mavi takıma laf ettim ki çok da doğru yaptım. İsteyen bunu üzerine alır. Senin taktığın şeyin bu mesaj olmadığına eminim. Sorununuz bizzat benimle ilgili...

Öyle düşünüyorsan yapabileceğim bir şey yok. Sana kaç defa hiç bir sorunum yok dedim. İsrar ediyorsan bir şey yapamam
Onurun troll şakasının bana ait olduğunu söyledin sabah. Asıl böyle olan RevaN ve sensin dedin Onura. Ayrıca kendin diyorsun Vadici arkadaşlar destekledi Onuru ben değil. Beni Vadici değilim. Beni kimseyle karıştırma.
Vadiciler bile bana kendin için oynuyorsun diyorlar. O zaman ben de zaten elenmeyecem diyip orta karar bir skor yapardım. Kırmızı takımda en azından sen birinci olumca destekleniyorsun. Bizim takımdaki bazı arkadaşlar ama kırmızı takımın kazanmasını benim kazanmamdan çok isterler

- - - Ekleme - - -

Ve Sonuç Olarak Kazandık. Bu kadar!

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Bence senin gerçekten Türkçe sorunun var. Önce bir Türkçe'yi tam olarak öğrenmeni tavsiye ediyorum.

Onur'un yaptiği seyi revan yapti gibi bir şey soylemedim tabi ki. Soyledigim sey benim degil bu kadar sey soylemesine ragmen Onur ve Revan hırslı dedim. Bunun onur'un sakasiyla hicbir alakasi yok. Neyse kazandiginiz ilk ve son oyundu. :)

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

Survivor'un başından beri mavi takımla dalga geçmememe rağmen bana böyle kötü bir şey yapıldı. Bu da gösteriyor ki sizin sorununuz kırmızı takımla değil bizzat benimle nedense(!)...
Sen rahat ol bir önceki oyun kazandığınız son oyun olacak bu daha başlangıç sonunda takımınızda adam kalmayacak mavi takım kazanacak !. ;)
Ben şaka yapmadım gayet ciddiydim. Ve çocuklarduymasın ve diğer vadiciler benim arkadaşım dostum onların yeri benim her zaman ayrıdır insanın sevdiği insanı desteklemesi sana batıyorsa onlara söyleyim beni desteklemesinler !

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence senin gerçekten Türkçe sorunun var. Önce bir Türkçe'yi tam olarak öğrenmeni tavsiye ediyorum.

Onur'un yaptiği seyi revan yapti gibi bir şey soylemedim tabi ki. Soyledigim sey benim degil bu kadar sey soylemesine ragmen Onur ve Revan hırslı dedim. Bunun onur'un sakasiyla hicbir alakasi yok. Neyse kazandiginiz ilk ve son oyundu. :)

Ben Türkçeyi ne bir kursa giderek öğrendim, ne de oturup çalıştım. Bu kadar bilmem bile bir mucize. Bana göre Türkçe konuşmayı iyi başarıyorum

Beni gayet de ilgilendirir. Burada benim ismimi kullanmışsın sonuçta.
Ayrıca beni anlatıyorsa benim kadar RevaN'la seni de anlatıyor. Her rekor kırdığımda saatlarce uğraşıyorsunuz.
Umarım ceza alır da forumda bir kere hak yerini bulmuş olur...

Gördüğün gibi bu mesajda Revan`ı anlatıyor demişsin. Hırs sizde varsa bizde de var. Konuyu uzatmaya gerek yok. 1 oyundur kazandık diye neden bu kadar sinir yaptın anlamadım. Eğer kırmızı takımdan bir tek sen böyle sitem edeceksen herkesin senle sorunu olması normal. Mavi Takım kazandı. Daha neyin tartışması yapılıyor. Ve emin olarak söyllüyorum ki, Survivor`un en hırslı yarışçısı sensin. Ben bu kadar hırs yapamam. Bugün yaptım gördüğün gibi kazandım. Ama ben her daim senin kadar hırslı olamam. Beni hırslandıracak nedenler olması lazım normalde. Ama senin için neden gerekmiyor. Bugünkü mesajların da benim için en büyük nedendi. Ama sen neden olmasa da hırslısın. Son söylediğin kazandığınız ilk ve son oyundu lafı da bunu ispatlıyor. Bu kadar emin olma. Kimin kazanıp kimin kaybedeceğini Allah bilir

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Senin hakkında söylediğim şey Onur'un yaptığı saçmalıkla alakalı değildi bunu tekrar söylüyorum bence iyi bir Türkçe çalış derim. Çünkü herşeye atlıyorsun. :)

Hırs konusunda da senin hırsın kimseninkiyle kıyaslanamaz bile. Kırmızı takım zirvede oluyor. Saatlerce uğraşıyorsun. Mavi takım için yazıyorsun. Buna kim inanır yahu. :D Bildiğin senin bireysel başarı isteğin. Sürekli zirvede olmak istiyorsun. :)))) Bir başarılı oldun mu sürekli hava atıp duruyorsun mesajlarınla bunu takım arkadaşların bile söyledi. :) İnsan herkesi kendi gibi bilirmiş. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Senin hakkında söylediğim şey Onur'un yaptığı saçmalıkla alakalı değildi bunu tekrar söylüyorum bence iyi bir Türkçe çalış derim. Çünkü herşeye atlıyorsun. :)

Hırs konusunda da senin hırsın kimseninkiyle kıyaslanamaz bile. Kırmızı takım zirvede oluyor. Saatlerce uğraşıyorsun. Mavi takım için yazıyorsun. Buna kim inanır yahu. :D Bildiğin senin bireysel başarı isteğin. Sürekli zirvede olmak istiyorsun. :)))) Bir başarılı oldun mu sürekli hava atıp duruyorsun mesajlarınla bunu takım arkadaşların bile söyledi. :) İnsan herkesi kendi gibi bilirmiş. :D
Ben hırslı olduğumu söyledim. Ama sen hala inkar ediyorsun nedense. Herkesten hırslı olmasan olmuş bitmiş oyuna hala mesaj yazmazsın. Heleki oyun dün bitti ama kuyruk acısı hala devam ediyor ki, hala oyun konusuna mesaj yazıyorsun. Hala neyin peşindesin anlamıyorum. Uyan artık Lordly. Kazanan Mavi Takım !!! Seni oylama konusuna alalım.

Son düzenleme: