FF Sanal Survivor 3.Sezon | 5.Oyun

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
@Bu hırs mavi takımın değil birebir senin hırsın revan. :D

3 oyundur beni geçmeyi kafana taktın ama bir türlü geçemedin. Yenilmekten şişmişsin. :D Gerçi bu oyunu da vermedim ama eve 8de geldigim icin olmadi.

Neyse mavi takımın kazandığı ilk ve son oyun. :)
Aynen hacı mavi takımmış:D kendi hırsım demiyorda :D Nihat Doğanın dediği gibi hani diyordu ya bunları biz İstanbulda bir yerde görecekmiyiz diye aynen bende diyorum bakalım 2-3 oyun sonra takımlar birleşince mavi takımdakileri savunacak mı?:D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@Bu hırs mavi takımın değil birebir senin hırsın revan. :D

3 oyundur beni geçmeyi kafana taktın ama bir türlü geçemedin. Yenilmekten şişmişsin. :D Gerçi bu oyunu da vermedim ama eve 8de geldigim icin olmadi.

Neyse mavi takımın kazandığı ilk ve son oyun. :)
Ben hırs falan yapmıyordum. Senin son mesajını geri nasıl geri çevirebilirim onu gör istedim. Ondan sonra evet hırs yaptım. Ayrıca hırs iyidir. İşe yarıyomuş ki, kırmızı takımın 4 oyundur yapıp kazandığı hırsı mavi takım da yapsa kazanırmış. Son yazdığın cümleden senin de hırslı olduğun anlaşıldı. Unutma hırs iyidir. İnsanı zirveye taşır :):)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Ben hırs falan yapmıyordum. Senin son mesajını geri nasıl geri çevirebilirim onu gör istedim. Ondan sonra evet hırs yaptım. Ayrıca hırs iyidir. İşe yarıyomuş ki, kırmızı takımın 4 oyundur yapıp kazandığı hırsı mavi takım da yapsa kazanırmış. Son yazdığın cümleden senin de hırslı olduğun anlaşıldı. Unutma hırs iyidir. İnsanı zirveye taşır :):)
Bak sende haklısın şimdi :F son cümlesinde hırslı olduğu anlaşıldı :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Aynen hacı mavi takımmış:D kendi hırsım demiyorda :D Nihat Doğanın dediği gibi hani diyordu ya bunları biz İstanbulda bir yerde görecekmiyiz diye aynen bende diyorum bakalım 2-3 oyun sonra takımlar birleşince mavi takımdakileri savunacak mı?:D
Pes! Takımının kazanmasına sevinmeyeni de ilk defa gördüm. Sizde de hırs var Alper merak etme. Yoksa zirvede olduğumu bile-bile banın açılır açılmaz beni geçmeye çalışmazdın. Siz inansanız da inanmasanız da ben takımım için çalışıyorum. Takımla beni ayıran sizsiniz.
Hırslı değilsen beni tebrik etmeliydin. Takımını kazandıranın kim olduğunu önemsemezdin. Ben ya da bir başkası önemli olan takımın kazanması

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284

Benim son mesajıma karşı yaptığın bir şey değil ki bu. :D

Ben o mesajı yazmadan önce de her zirvede olduğumda saatlerce uğraşıyorsun. :D Yani mesajla alakalı değil senin bireysel her zamanki hırsın. :))))

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Benim son mesajıma karşı yaptığın bir şey değil ki bu. :D

Ben o mesajı yazmadan önce de her zirvede olduğumda saatlerce uğraşıyorsun. :D Yani mesajla alakalı değil senin bireysel her zamanki hırsın. :))))
Haklısın uzun zaman uğraştığım oldu. Ama ben saklanmıyorum. Oyunda herzaman online görünüyorum. Bu o demek değil ki her dakika o oyunu oynuyorum. Bazen face`te, bazen forumda oluyorum ama oyunu kapatmıyorum. Ayrıca bu Survivora karşı olan bir durum da değil. Oyunlarla aram iyi değildir. Ama herhangi bir oyunu oynadığım zaman o oyunu geçmeye çalışırım.
Ben hiç bir zaman senin ve ya Kırmızı takımın zirvede olması ile ilgili bir mesaj yazmadım. Ama sen bugün israrla benim ismimi söyledin
Hırslı değilsen bizim yaptığımız gibi tebrik etmek yerine sitem etmemelisin. Saat kaçta gelirsen gel senin bu oyunu geçip geçmeyeceğinin garantisi yok. Oyunun da merakı burada işte. Senin vaktinin olup olmaması

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Pes! Takımının kazanmasına sevinmeyeni de ilk defa gördüm. Sizde de hırs var Alper merak etme. Yoksa zirvede olduğumu bile-bile banın açılır açılmaz beni geçmeye çalışmazdın. Siz inansanız da inanmasanız da ben takımım için çalışıyorum. Takımla beni ayıran sizsiniz.
Hırslı değilsen beni tebrik etmeliydin. Takımını kazandıranın kim olduğunu önemsemezdin. Ben ya da bir başkası önemli olan takımın kazanması

Ne Pes :D.Banım 20:00 gibi açıldı ;) 20:32'de top patladı yemek yedim derken son 5 dakika oynadım ;) tabi 20:00 ile 20:32 arası hariç :D.Ayrıca ben oyunu niye oynamıyacağım :D öyle bir kural mı var takım arkadaşın 1. sen oynama diye ;).Ben diyorum ki sana bireysel oynuyorsun gelip burada takım için oynuyorum diyorsun ben yine diyorum ki sana takımlar birleşince göreceğim seni bakalım takım için mi oynuyorsun:D?;)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Saklanmak mı?! Güldürme beni. :)

Söylediğim gibi profil gizleme ayarım aylardır böyle. Yani survivor'a özel bir şey değil. :) Ayrıca gizli olmasa da senin benim 1. sıraya yükseldiğimi görmemen imkansız. Çünkü o kadar hırslısın ki her dakika oyundasın, bahane bulmaya gerek yok. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ne Pes :D.Banım 20:00 gibi açıldı ;) 20:32'de top patladı yemek yedim derken son 5 dakika oynadım ;) tabi 20:00 ile 20:32 arası hariç :D.Ayrıca ben oyunu niye oynamıyacağım :D öyle bir kural mı var takım arkadaşın 1. sen oynama diye ;).Ben diyorum ki sana bireysel oynuyorsun gelip burada takım için oynuyorum diyorsun ben yine diyorum ki sana takımlar birleşince göreceğim seni bakalım takım için mi oynuyorsun:D?;)
Takımlar birleşince artık Final oyunu olacak. Herkes kendi için oynayacak. Takımlar birleşmeyecek sadece artık ortada takımlar falan olmayacak

Ayrıca ben bugün neyi gördüm biliyormusun? Bizim en büyük kaybettiğimiz yer Lordly kadar hırs yapmamamız ve en önemlisi de sizin yani Vadicilerin beni sürekli Mavi Takımdan ayırması. Ve hala da ayırmaya devam ediyorsunuz. Şimdiki birincilik bana hiç bir şey kazandırmaz. Eğer ben de orta karar bir skor yapayım da elenmeyim deseydim evet sen haklı olurdun. Ama sen de görüyorsun ki, ikinci olsam bile zaten elenmeyeceğim deyip oyunu terk etmiyorum. Mavi takımda kalan son 4 kişinin elenmemesi için kalıp zirveye oynuyorum

- - - Ekleme - - -

Saklanmak mı?! Güldürme beni. :)

Söylediğim gibi profil gizleme ayarım aylardır böyle. Yani survivor'a özel bir şey değil. :) Ayrıca gizli olmasa da senin benim 1. sıraya yükseldiğimi görmemen imkansız. Çünkü o kadar hırslısın ki her dakika oyundasın, bahane bulmaya gerek yok. :)

Ayar yaptığın için hangi ara oyunda olduğunu göremiyoruz. Belki sen de 24 saat ordasındır kim bilir?

Ben Hırs Yaptığımı Kabul Ettim. Özellikle senin son mesajında. Hırs iyidir. Gördün mü bizi zirveye taşıdı.

Ayrıca bu ne hırs Lordly? Takımımız kazandı. Bu kadar. Şimdi gelip bunu tartışmaya gerek var mı? Sinirin benim seni geçmem mi ? Kusura bakma o zaman. Bu oyunda ben de varım.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Yo benim bir şeye sinirim yok. :D Sadece mesajlarda adım geçmiş. Haliyle bu durumda bana cevap hakkı doğar, ben de cevabımı verdim. :) Bence senin sinirin 3 oyundur süregelen yenilgin. :) Demek ki bu oyunda da yenilseydin kim bilir ne olacaktı...:D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yo benim bir şeye sinirim yok. :D Sadece mesajlarda adım geçmiş. Haliyle bu durumda bana cevap hakkı doğar, ben de cevabımı verdim. :) Bence senin sinirin 3 oyundur süregelen yenilgin. :) Demek ki bu oyunda da yenilseydin kim bilir ne olacaktı...:D
4 kere kazandınız bir kere bile böyle yapmadım. Benim hırsımın olduğunu düşünüyorsan en azından saklayacağım cinsten, böyle kazanan takıma patlayacağım bir hırs değil. 2 oyun zirvede oldun diye hemen zirveden düşünce sinir yaptın. Neyin kavgasını yapıyoruz ki. Kazanan bizim takım. Bu kadar. Senin söylediğin gibi: Kendi alnımın hakkıyla uğraştım!!! Eleyin bir-birinizi :cool:

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
4 oyundur bir şey yapmadın çünkü bizim takım sana ithamlarda bulunmadı. Ama senin yaptığın şey direk Lordly'nin mesajına inat yaptım görsün demen. E sen böyle dersen bana cevap hakkı doğar ben de cevabımı veririm.

Oyunlardaki başarımın sizin takımdaki bazı kişilere battığı kesin. Takım arkadaşının gündüz yaptığı saçmalığa bakarsan anlarsın. Neyseki cezasını aldı. :)

Benim söylemek istediğim kazanın veya kazanmayın, bir yerde benim adım geçiyorsa benim de cevap verme hakkım vardır...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
4 oyundur bir şey yapmadın çünkü bizim takım sana ithamlarda bulunmadı. Ama senin yaptığın şey direk Lordly'nin mesajına inat yaptım görsün demen. E sen böyle dersen bana cevap hakkı doğar ben de cevabımı veririm.

Oyunlardaki başarımın sizin takımdaki bazı kişilere battığı kesin. Takım arkadaşının gündüz yaptığı saçmalığa bakarsan anlarsın. Neyseki cezasını aldı. :)

Benim söylemek istediğim kazanın veya kazanmayın, bir yerde benim adım geçiyorsa benim de cevap verme hakkım vardır...
Peki sabah sana yapılan şey hakkında benim bir yorumda bulunduğumu gördün mü? Hayır. Çünki yanlış buldum eğer doğru bulsaydım gülerdim. Ama ilk olarak benim ismimi çeken sensin. RevaN ve sen böylesin dedin Onura. Ben de eğer gerçekten senin dediğin kadar hırslı olsaydım nasıl kazanırdım bunu gör diye yaptım. Ayrıca yaptığın bu yorum
Ayrıca bu durum sadece forum içi uyarı olarak kalmamalı. Bildiğiniz sataşma var. Admin görsün bunları, Survivor'dan diskalifiyeyi öneriyorum. Gerçi admin kendi takımına toz kondurmaz...

Kırmızı takımın kazandığı her oyunda böyle şeyler göreceksek demek ki Survivor'ın sonuna kadar mavi takım fazla acı çekecek. :D

senin herkesten daha hırslı olduğunun göstergesi. Senin kendin söylüyordun eğlenmek için burdaydık diye. Ama kendin bu kurallara uymuyorsun. Ayrıca az önce ettiğin laflarda hiç de öyle olduğu anlaşılmıyordu.