FF Sanal Survivor 3.Sezon | 5.Oyun

Ayrıca bu durum sadece forum içi uyarı olarak kalmamalı. Bildiğiniz sataşma var. Admin görsün bunları, Survivor'dan diskalifiyeyi öneriyorum. Gerçi admin kendi takımına toz kondurmaz...

Kırmızı takımın kazandığı her oyunda böyle şeyler göreceksek demek ki Survivor'ın sonuna kadar mavi takım fazla acı çekecek. :D

Anlamadığım nokta adam haliyle en yüksekte kendisi olması için çalışıcak anormal olan şey nedir ? :D Kırmızılar rekora gidiyor artık kaç hafta oldu. :)

Anlamadığım nokta adam haliyle en yüksekte kendisi olması için çalışıcak anormal olan şey nedir ? :D Kırmızılar rekora gidiyor artık kaç hafta oldu. :)

Aynen herkes kendi takımı için uğraşıyor. Kendisi de dünden beri rekor kıracam diye uğraşıyor. Sürekli lordly seni geçecem diye yazıyor. Ama hırslı ben oluyorum. :D İnsan herkesi kendi gibi bilirmiş sözü gerçekten doğruymuş...

İnşallah lordly "benim rekorumu kimse geçemez ve kırmızı kazanır !" diyerek çıkmıştır da bir daha bu sebeple girmez yada inşallah rekor geçilmiş mi diye bakmak için girmeyi unutmuştur saat 21:00'dan sonra aklına gelir
​Amin.

- - - Ekleme - - -

Helal RevaN. :)

Lordly çevrimdışı kırmızı takım. :D
İnşallah girmeyi unutur mavi takım dua edin de survıvor "lordly"nin aklından çıkıp gitsin

Kırmızı takım Velveleye verdi ortalığı. İnşallah geçmezler. Ben geçemezler gibi büyük konuşmam

Kırmızı takım Velveleye verdi ortalığı. İnşallah geçmezler. Ben geçemezler gibi büyük konuşmam
Aynen bi geçiyoz batıyo ya bırakon bir haftada biz kazanalım her hafta kazanmaktan bıkmadınız mı ?

- - - Ekleme - - -

454 yaptım şimdi onlar düşünsün geliyorum 😎
Bende o kadar konuştum 500 yaptım diye birazdan geçecem geliyorum diye ama geçemedim