FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

Sen gene yetiştiremeyeceksin bu gidişle.

Acele olsun sorun yok bana izleyecek film çok.

Yok ya bu sene hepsini izlicem kaç aydır bu zamanı bekliyorum

Programım tamam zaten, Oscarlardan 1-2 gün önce filmler bitmiş olur

Umutsuz vaka olarak baktığımız Wolf of Wall Street'in çevirmenleri gaza basmış büyük ihtimal bu akşam ekleyecekler. Ama film 3 saat ve aşırı fazla +18 sahne olduğu için nasıl ve ne zaman boşluk bulacağım çok emin değilim.
@cevaa @gundix123

Süper haber.
Daha dün yarıdaydı çeviri. Uçmuşlar resmen.

Filmi izlemek benim için de sıkıntı gerçekten. Evde uygun zamanı kollamak lazım.

Süper haber.
Daha dün yarıdaydı çeviri. Uçmuşlar resmen.

Filmi izlemek benim için de sıkıntı gerçekten. Evde uygun zamanı kollamak lazım.
Twitter'dan takip ediyordum adamlara çok yüklenmişlerdi geciktiler diye, herhalde hırs yaptılar.

Aynen.
Büyük ihtimal iki parçaya bölüp izlerim tek başına 3 saatlik alan bu günlerde kolay değil.

O zaman ben indirmicem
Film sitelerine yeniden yüklemişler zaten 720p olarak, ordan izlicem
Onların farklı bir yerden mi aldıklarını sanıyorsun.
720p dese de gerçek 720p olamaz şu an.

Nebraska'nın bluray tarihi 25 Şubat olarak açıklanmış. Bu da demektir ki belki geç izleyeceğiz Nebraska'yı ama HD olarak izleyebileceğiz. Muhtemelen birkaç hafta içinde düşer.
@destere

Son düzenleme:

daha bir ay varmış

yinede sonunda izleyecek olmamız sevindirici

Yok 1 ayı bulmaz kolay kolay. Genelde çıkmadan 3 hafta önce düşüyor ama bu büyük ihtimal geç belli olduğu için dağıtımı da geç yapılır ve 1-2 hafta kala düşer.

iki hafta içinde american hustle ve gravity i izlerim artık yapacak bişey yok

iki hafta içinde american hustle ve gravity i izlerim artık yapacak bişey yok
Vaktin varsa bence o iki filmle sınırlı kalma sana göre başka güzel filmler de var. Bence Blue Jasmine'i çok seversin mesela.
Aynı şekilde Jagten (The Hunt) da bence sevebileceğin bir film. Başroldeki adam Hannibal'da da oynuyor ona alıştırma olur senin için.

dediğin filmlerin konusuna bakayım zaten konusu hoşuma giderse oscar da ödül alıp almaması önemli değil anında izlerim

jagten dediğin filmin yapımı 2012 vizyon tarihi ekim 2013 olarak görünüyor @OzaN

danimarka filmiymiş yada ben filmleri karıştırdım?

Son düzenleme:
2012'de yapılmış ve bazı festivallerde gösterilmiş ama asıl vizyona 2013'te girdi. Oscarlarda vs 2013 olarak yarışıyor...

Tam 720p olmasada kalitesi iyi, bu filmi HD sürümü çıkmadan indirmem zaten