FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

Umutsuz vaka olarak baktığımız Wolf of Wall Street'in çevirmenleri gaza basmış büyük ihtimal bu akşam ekleyecekler. Ama film 3 saat ve aşırı fazla +18 sahne olduğu için nasıl ve ne zaman boşluk bulacağım çok emin değilim. :D @cevaa @gundix123

Umutsuz vaka olarak baktığımız Wolf of Wall Street'in çevirmenleri gaza basmış büyük ihtimal bu akşam ekleyecekler. Ama film 3 saat ve aşırı fazla +18 sahne olduğu için nasıl ve ne zaman boşluk bulacağım çok emin değilim. :D @cevaa @gundix123
Süper haber. :Z Daha dün yarıdaydı çeviri. Uçmuşlar resmen. :D

Filmi izlemek benim için de sıkıntı gerçekten. Evde uygun zamanı kollamak lazım. :D

Süper haber. :Z Daha dün yarıdaydı çeviri. Uçmuşlar resmen. :D

Filmi izlemek benim için de sıkıntı gerçekten. Evde uygun zamanı kollamak lazım. :D
Twitter'dan takip ediyordum adamlara çok yüklenmişlerdi geciktiler diye, herhalde hırs yaptılar. :D

Aynen. :D Büyük ihtimal iki parçaya bölüp izlerim tek başına 3 saatlik alan bu günlerde kolay değil. :D

O zaman ben indirmicem :D Film sitelerine yeniden yüklemişler zaten 720p olarak, ordan izlicem :D
Onların farklı bir yerden mi aldıklarını sanıyorsun. :D 720p dese de gerçek 720p olamaz şu an. :):)

Nebraska'nın bluray tarihi 25 Şubat olarak açıklanmış. Bu da demektir ki belki geç izleyeceğiz Nebraska'yı ama HD olarak izleyebileceğiz. Muhtemelen birkaç hafta içinde düşer. :):) @destere

Son düzenleme:
Onların farklı bir yerden mi aldıklarını sanıyorsun. :D 720p dese de gerçek 720p olamaz şu an. :):)

Nebraska'nın bluray tarihi 25 Şubat olarak açıklanmış. Bu da demektir ki belki geç izleyeceğiz Nebraska'yı ama HD olarak izleyebileceğiz. Muhtemelen birkaç hafta içinde düşer. :):) @destere

daha bir ay varmış :(

yinede sonunda izleyecek olmamız sevindirici:)

Yok 1 ayı bulmaz kolay kolay. Genelde çıkmadan 3 hafta önce düşüyor ama bu büyük ihtimal geç belli olduğu için dağıtımı da geç yapılır ve 1-2 hafta kala düşer. :):)

iki hafta içinde american hustle ve gravity i izlerim artık yapacak bişey yok :)

iki hafta içinde american hustle ve gravity i izlerim artık yapacak bişey yok :)
Vaktin varsa bence o iki filmle sınırlı kalma sana göre başka güzel filmler de var. Bence Blue Jasmine'i çok seversin mesela. :) Aynı şekilde Jagten (The Hunt) da bence sevebileceğin bir film. Başroldeki adam Hannibal'da da oynuyor ona alıştırma olur senin için. :):)

Vaktin varsa bence o iki filmle sınırlı kalma sana göre başka güzel filmler de var. Bence Blue Jasmine'i çok seversin mesela. :) Aynı şekilde Jagten (The Hunt) da bence sevebileceğin bir film. Başroldeki adam Hannibal'da da oynuyor ona alıştırma olur senin için. :):)

dediğin filmlerin konusuna bakayım zaten konusu hoşuma giderse oscar da ödül alıp almaması önemli değil anında izlerim :)

jagten dediğin filmin yapımı 2012 vizyon tarihi ekim 2013 olarak görünüyor @OzaN

danimarka filmiymiş yada ben filmleri karıştırdım?

Son düzenleme:
dediğin filmlerin konusuna bakayım zaten konusu hoşuma giderse oscar da ödül alıp almaması önemli değil anında izlerim :)

jagten dediğin filmin yapımı 2012 vizyon tarihi 2013 olarak görünüyor @OzaN

dan
2012'de yapılmış ve bazı festivallerde gösterilmiş ama asıl vizyona 2013'te girdi. Oscarlarda vs 2013 olarak yarışıyor...

Tam 720p olmasada kalitesi iyi, bu filmi HD sürümü çıkmadan indirmem zaten :D