FF "Montaj" Yarışması - Final BesaleT vs Duygusuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
FF "Montaj" Yarışması - Final BesaleT vs Duygusuz / KAZANAN BesaleT

2 haftadir süren oylamalarda sonunda finale gelindi.

angelina-jolie.jpg

Basarilar,

Son düzenleme:

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Basarilar BesaleT ve Duygusuz.

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Arkadaşlar benim katılamama ihtimalim söz konusu... Ancak son ana kadar ne olacağı belli olmaz... Katılmaya uğraşacağım...

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ne oldu ki Ugur abi? Bir sorun mu var?

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Besalet de iyiydi ama Tahir abi şanssız bir eşleşmeyle kaybetti ki Tahir abi en büyük şampiyonluk adayımdı ama şimdi gönlüm Besalettten yana çünkü yönetimden birinin kazanmaması daha iyi olur

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Resimleri alabilirmiyim.. Resminizi saat 21:00'e kadar verebilirsiniz..

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Besalet de iyiydi ama Tahir abi şanssız bir eşleşmeyle kaybetti ki Tahir abi en büyük şampiyonluk adayımdı ama şimdi gönlüm Besalettten yana çünkü yönetimden birinin kazanmaması daha iyi olur

Dediğin şeyin mantıksızlığını farkında mısın? Biz burada Duygusuz'a admin, diye mi oy verdik? Onu mu diyorsun?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Duygusuz maalesef cevap vermeyince ve resmini yollamadigi için ve yarisma kurallari geregi BesaleT kazanmistir. Kendisini tebrik ediyoruz.

BesaleT'in resmi:
2j3n1xc.jpg

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Maalesef güzel başlayan organizasyon anlamsız bir şekilde bitti.

Keşke Duygusuz da katılabilseydi. Türk_genç, Bedbaht ve Duygusuz'un ilk 3'ü hak ettiğini düşünüyorum açıkçası.

Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Web Sitesi
www.favoriforumum.com

Adamım ben zaten yarışmadan eşleşmeden dolayı kaybetmedim. O sıralar keyfim yerinde değildi, photoshop'tan basit bişeyler yapıyım geçiştirmek için dedim bi fotoğraf tasarladım. Eklenti olarak foruma yükledim, nasıl olsa yükledim diye sildim fotoğrafı... Sonra eklenti gözükmedi... Öyle gitti fotoğraf, ona sinirlendim. Çekildim bende...

Dediğin şeyin mantıksızlığını farkında mısın? Biz burada Duygusuz'a admin, diye mi oy verdik? Onu mu diyorsun?

Osman bu cümlede nasıl böyle bi anlam çıkardın anlamış değilim.
//
Len uğur verdiğin para boşa gitti, o kadar para verdin yarışmadan çekil diye kendin katılamadın :p :A

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

tahir abinin dediği gibi cümleden ne anlam çıkarıyorsun?uğur abi çok iyiydi ama ben bir adminin kazanmasını istemem bu laf yanış anlaşılmasın bir üye kazansa daha iyi olmaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...