FF Futbol Ligi Transfer Duyuruları

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
En çok Beşiktaş'tan transfer yaptı galiba... Kaan çok sevinmişti yazık olacak :)

Benim oyuncularımı normal fiyatında aldı diye düşünüyorum, tabiki ortada hata varsa sonuna kadar alınabilir.. İlk zamanlar satıldığına sevinmiştim ama Mustafaya 30 milyon teklif edince durdurdum olayı mesajlara bakabilirsiniz..Sonuçta 18 kişinin hakkına girmek yerine üzülmeyi tercih ederim.:)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Benim oyuncularımı normal fiyatında aldı diye düşünüyorum, tabiki ortada hata varsa sonuna kadar alınabilir.. İlk zamanlar satıldığına sevinmiştim ama Mustafaya 30 milyon teklif edince durdurdum olayı mesajlara bakabilirsiniz..Sonuçta 18 kişinin hakkına girmek yerine üzülmeyi tercih ederim.:)

Artık Antalyaspor'un bakalır bütün transferlerine... Uçuk fiyatlar varsa gereken yapılır :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
yok hayır, beni ilgilendirmez bile... Sonuçta Ozan'ın bileceği iş, bana kalsa uzaması daha iyi olurdu, ilgi vardı transferlere :)

Dolduğumu nerden çıkardın hiç takmıyorum bile :D

İlgilendirmez diye bir durum yok:) Sonuçta 18 takımda iddalı konumda ben haksız kazanç sağlasam bu herkesi ilgilendiren bir durum.:) bizzat bana yönelik ifadelerin bu şekilde düşünmeme sebep oldu.:)Sonuçta şike yaptıysamda sonuçlarına katlanırım:)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
İlgilendirmez diye bir durum yok:) Sonuçta 18 takımda iddalı konumda ben haksız kazanç sağlasam bu herkesi ilgilendiren bir durum.:) bizzat bana yönelik ifadelerin bu şekilde düşünmeme sebep oldu.:)Sonuçta şike yaptıysamda sonuçlarına katlanırım:)

Sana yönelik söylemedim... Genel olarak Antalya'nın transferlerine bakılır dedim... Senin transferler normalse zaten kimse birşey diyemez... Beni ilgilendirmez derken, sen dolmuşsun filan dedin ya ondan dedim :)

Herkes emek veriyor oyuna,yanlış varsa düzeltilir :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Şimdiye kadarki transferlerimi normal fiyatlardan aldım.Bundan sonra transfer yapmayacağım zaten.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Mehmet Yıldız 3 Milyon'a Sivasspor'da !!!

mehmet-yildiz_51454.jpg

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
andrecastrorf374368.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Bursaspor yeni transferi anre castro takımla calısmalara basladı.23 yasındaki portekizli yıldız gijon dan transfer oldu.

bursasporun 19 yasındaki oyuncusu emre pehlivan cok ucuz bir fiyata liverpoola transfer olmustur

Son düzenleme:

Reşat

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
Ankaragücü Yönetimi: Beşiktan Bebeyi Kayseriden Sefa Yılmazı aldık :).

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
tom cleverley 17 milyona, gabriel agbonlahor 15 milyona Gençlerbirliğinde ! yeni oyuncuların karabükspor maçında forma giymesi bekleniyor..