FF Film Kulübü 4. Sezon Yakında Başlıyor!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,858
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oscarlara yani Oscar Takımı özel sezonumunuzun bitmesine yaklaşık 15 gün kadar kısa bir süre kaldı. Artık yavaş yavaş FF Film Kulübü 4. Sezonu için film seçimlerine başlayabiliriz. Her sezon olduğu gibi yine önerilen filmlerden oylama yaparak sezon içerisinde izlenecek filmleri seçeceğiz. Büyük ihtimalle bir hafta kadar sonra oylamalara geçeriz ve bu bir haftada ise sizlerden öneriler gelirse güzel olur.

Geçtiğimiz sezon bundan sonraki sezonlarda film sayısının biraz düşeceğini söylemiştim. Düşüncem 6 hafta ve 12 filmden oluşan bir etkinlik olması yönünde, sizin farklı yönde öneriniz varsa duymak isterim. :)

Öneri yaparken beklentimiz izleyip beğendiğiniz filmlerden ziyade izlemek istediğiniz ve seveceğinizi, herkesin sevebileceğini tahmin ettiğiniz filmleri önermeniz. Bir de tabii 2014 filmi olmamalı (zaten Oscar etkinliğinde izledik) ve öyle herkesin izlemiş olduğu aşırı popüler filmlerden olmamalı.

4. sezon önerilerinizi bekliyoruz. :)

@Danger UA! @Tolstoyevski @berkann @aserat54 @destere @Yakamoz-Asi @gundix123 @sokak sanati @kaan955 @-potterhead- @Arslan Bey

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
@OzaN hanı bir film vardı adam her uyuyup uyandığında aynı güne aynı sabaha uyanıyordu şimdi filmin ismini unuttum ilginç bişeydi tekrar izlemek isterdimde filmin ismi neydi ? :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bugün Aslında Dündü? (Groundhog Day)
evet aynen oydu? şimdi sen ismini söyleyince anında baktım google dan:) hava durumu sunuyordu vatandaş muhteşemdi ya bana çok ilginç gelmiştide film isimleri aklımda kalmıyor :) onu listeye eklersen bir daha izleme imkanımız olur :)

@destere filmin ismi Uyuyana kadar
hayır @OzaN yukarda söylemiş ismini bugün aslında dündü ? :) film harika izlemediysen mutlaka izle hatta etkinliğe gelsin birlikte izleriz :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,858
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
evet aynen oydu? şimdi sen ismini söyleyince anında baktım google dan:) hava durumu sunuyordu vatandaş muhteşemdi ya bana çok ilginç gelmiştide film isimleri aklımda kalmıyor :) onu listeye eklersen bir daha izleme imkanımız olur :)

hayır @OzaN yukarda söylemiş ismini bugün aslında dündü ? :) film harika izlemediysen mutlaka izle hatta etkinliğe gelsin birlikte izleriz :)
Benim de sevdiğim bir film ama çoğu kişi izlemiştir herhalde. :):)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,247
Puanı
1,061
Bir film önereceğim ben de. Nedense aklıma geldi: 2009 yapımı Brothers (Kardeşler) filmi güzel bir alternatif olabilir. Hem başarılı oyuncular da var @OzaN. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,858
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ama hiç izlemediğimiz bişeyi de öneremeyizki :)

ben anca izlediklerimden önerebilirim izlemediklerimin kalitesinden haberim yok :)
Beraber deneyeceğiz işte eğlencesi orada. :):) Tabii sade sen izlemiş olsan olabilirdi ama muhtemelen en az 5-6 kişi izlemiştir etkinliktekilerden. :)

İzlemeden öneri şöyle olur. Bir film vardır bir ara dikkatini çekmiştir izleyeceğim demişsindir ama kalmıştır öyle gibi. :):)

Bir film önereceğim ben de. Nedense aklıma geldi: 2009 yapımı Brothers (Kardeşler) filmi güzel bir alternatif olabilir. Hem başarılı oyuncular da var @OzaN. :)
Daha önceden dikkatimi çekmemiş bir filmdi, kadro baya iyi gerçekten. Biraz ağır gelebilecek bir film gibi sanki ama oylamaya alırız. :):)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,247
Puanı
1,061
Beraber deneyeceğiz işte eğlencesi orada. :):) Tabii sade sen izlemiş olsan olabilirdi ama muhtemelen en az 5-6 kişi izlemiştir etkinliktekilerden. :)

İzlemeden öneri şöyle olur. Bir film vardır bir ara dikkatini çekmiştir izleyeceğim demişsindir ama kalmıştır öyle gibi. :):)

Daha önceden dikkatimi çekmemiş bir filmdi, kadro baya iyi gerçekten. Biraz ağır gelebilecek bir film gibi sanki ama oylamaya alırız. :):)
Natalie Portman, Jake Gyllenhaal, Carey Mulligan ve Tobey Maguire gibi ünlü isimler var, forumdakilerin de ilgisini çekecektir bence @OzaN. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,858
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cloud Atlas'ı herkes izlemiş midir?
Bide Insomnia, Stuck in Love ve One Day'i önerebilirim :) @OzaN
Herkes izlememiştir ama izleyenler çoğunlukta olabilir. Alabiliriz ankete. :):)

Insomnia geçen sezon vardı.

Diğer iki filmi de alabiliriz ama ilgi görür mü ankette emin değilim. :):)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
1.The Life Of David Gale (Oyunculuklar ve senaryo müthiş son zamanlarda 10 verdiğim nadir filmlerden.Mutlaka bir düşünün bu filmi.)

2.Drive (Müzikleriyle ve atmosferiyle çok klas bir filmdi.)

3.The Secret In Their Eyes (Top 250'de izlemediğiniz filmlerdendir diye düşünüyorum.)

4.Notorius (Dünya Klasikleri kontenjanından.Genelde etkinliğe bir tane Hitchcock filmi koyarız.)

5.42 (The Blind Side etkisi yaratabilir.)

6.50/50 (Komedi kategorisi için.)

7.Easy A(Komedi için.Geçen sefer de adaydı zaten.)

Şimdilik aklıma bunlar geldi.:) Önerilen filmlerden de Cloud Atlas ilgimi çekti.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,858
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1.The Life Of David Gale (Oyunculuklar ve senaryo müthiş son zamanlarda 10 verdiğim nadir filmlerden.Mutlaka bir düşünün bu filmi.)

2.Drive (Müzikleriyle ve atmosferiyle çok klas bir filmdi.)

3.The Secret In Their Eyes (Top 250'de izlemediğiniz filmlerdendir diye düşünüyorum.)

4.Notorius (Dünya Klasikleri kontenjanından.Genelde etkinliğe bir tane Hitchcock filmi koyarız.)

5.42 (The Blind Side etkisi yaratabilir.)

6.50/50 (Komedi kategorisi için.)

7.Easy A(Komedi için.Geçen sefer de adaydı zaten.)

Şimdilik aklıma bunlar geldi.:) Önerilen filmlerden de Cloud Atlas ilgimi çekti.
Notorious benim de önereceğim filmlerdendi. Hitchcock geleneğimizi sürdürme açısından iyi bir seçim olabilir. :)

Drive, The Secret in Their Eyes ve 42 izledim. Bence hiçbiri etkinlikte öyle çok büyük ilgi görmeyecek filmler. Daha iyileri olabilir. :)

Diğerleri de olabilir. David Gale pek duyduğum bir film değildi ama ilgimi çekti sen övünce. :) Diğer komediler zaten hep izlemek isteyip izleyemediklerimden. :)