Fenomen | Genel Sohbet Konusu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen fenomeni daha iyi anlayın diye yaptık demişler.. Bunlar para vereceklerdi umarım sahte değildir)))
Haftalık 50 bin 10 ay sürse reytingleri iyi olsa 4-5 kere fenımen olan yarişmacı, normal dizilerdeki başroller kadar yıllık ucret almiş oluyor:F seyirciyi oyuna dahil etseler güzel olacak ama hala oy çağrısı bike yapılmadı. Kendi aralarında habire oylama yapılıyor.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Haftalık 50 bin 10 ay sürse reytingleri iyi olsa 4-5 kere fenımen olan yarişmacı, normal dizilerdeki başroller kadar yıllık ucret almiş oluyor:F seyirciyi oyuna dahil etseler güzel olacak ama hala oy çağrısı bike yapılmadı. Kendi aralarında habire oylama yapılıyor.
Seyirci oylaması yapacaklarmis bakalım masraf çıkacak mi)) acun bir ay dayanmaz yayından kaldırır

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Seyirci oylaması yapacaklarmis bakalım masraf çıkacak mi)) acun bir ay dayanmaz yayından kaldırır
Uygulamayla yapılacak denmişti ilk bölüm(b) smsle olamaz, sms dolandırıcılık olur burda. Kısmetseolurda artık smssiz 10 gün geriden geldikleri ifşa olunca:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,014
Puanı
1,060
Arada denk gelince bakiyorumda bir cacik anlamadim formati :) favorim cigdem :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Deryanın sesine tahammul edemediğim için izlemedim bugun:T: Çiğdem Kerim kavgası güzel oluyordu aslında:A nefretten aşk doğar temalıydı:A
Ben izlemiyorum ama programı tek kurutacak şey aşk onu da pek becerecek kimse çıkmadı erkeklerin hepsi kazma nereden arayıp bulmuslarsa)). Kızlarda süslenip geliyorlar hepsi estetikli bir tane doğal kız yok. Sen izlemeye devam et madalya takacaklar))) fenomeni tek izleyen seyirci diye)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben izlemiyorum ama programı tek kurutacak şey aşk onu da pek becerecek kimse çıkmadı erkeklerin hepsi kazma nereden arayıp bulmuslarsa)). Kızlarda süslenip geliyorlar hepsi estetikli bir tane doğal kız yok. Sen izlemeye devam et madalya takacaklar))) fenomeni tek izleyen seyirci diye)))
Tek başıma abde ilk 100'e sokuyorum:X birde millet izlese pt1.cisini geçecek:A