batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Fenerbahçe 1-3 Trabzon
sen-kahin-misin_1571265.jpg

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Dünkü maçta gustavoyu izlediniz mi bilmiyorum ama 5dakika içinde 2 sakatlayıcı hareket yaptı ve çok kurnazca yaptı ilkini nwakeme ye ikincisini novak'a göğsüne ikisininde birer dirsek attı biri sakatlanıp çıktı diğeri 2.yarı sahada yoktu neredeyse bu birinci kurnazlık ulan emre sen kimsin koskaca fenerbahçe klubünde oyuncusun daha menajer değilsin şimdiden hasan şaş olma başımıza..
Volkan Demirel kaleci antrenörü değil mi bilmiyorsam düzeltin kaleci antrenörü nasıl olurda sahanın en formda ismini oyundan çıkartır hemde maçta arka tarafı arayıp çıkartıyor..
Fenerbahçe batıyor batıranda eski oyuncuları kabak Koç'a patlayacak çok üzücü futbol adına dün resmen küplere bindim bir galatasaraylı olarak Türüçü çıkararak maçı hediye etti trabzona halbuki Tolganın çıkıp yerine Ekici girseydi maç fenerbahçenin olacaktı çok net.. trabzon 45-70 arasında uyuyordu fenerbahçe rakip uyurken bile gol atamıyorsa bunun sebebi menajerleridir falette zajch gibi balonları fahiş fiyatlarla kakalıyorlar Trabzona bak sorloth la novak bedavaya oynuyor neredeyse yönetim biçimi acilen değişmeli yoksa 100 küsür yıllık klup patates olacak.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Trabzonspor, böylece Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yıllar sonra, 23 yıl sonra yenmiş oldu. Galatasaray'dan sonra, Trabzonspor da Kadıköy'deki yenilmezlik serisine noktayı koymuş oldu.