Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
FbvTsZiraat.jpg

Fenerbahçe ve Trabzonspor bu akşam Ziraat Türkiye Kupası'nda finale kalmak için sahaya çıkacak. Bordo mavililerin ilk maçtaki 2-1'lik skorun avantajıyla İstanbul'a geldiği eşleşmede, apandisit ameliyatı geçiren Fenerbahçeli Max Kruse forma giyemeyecek.

Fenerbahçe XI: Eklenecek.

Trabzonspor XI: Eklenecek.

Hakem: Cüneyt Çakır
Stadyum: Ülker Stadyumu
Saat: 20:45
Yayın: Atv

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fenerbahçe için çok önemli bir maç. Kupa maçıyla hiçbir şey olmasa bir kupa kazanılmış olacak ve Avrupa kupalarına gidilebilecek. Ayrıca Süper Kupa maçıyla bir kupa daha gelebilecek. Kupa kupadır sonuç olarak, 2014'ten beri kupaya açız. Trabzonspor'u eleyip, kupayı kazanmamız şart. Kazanabilir miyiz, onu maçta göreceğiz. Çok sürpriz takımız. Trabzonspor'un bizi çözebileceğini sanmıyorum, o açıdan şanslıyız. Neden çözemez? Nerede, ne zaman, ne yapacağımız hiç belli değil. Çıkacağımız ilk 11 de belli değil. Bir bakarsın, en alakasız oyuncular ilk 11'de yer alıyor. Taktik de belli değil. Gerçi taktiğimiz genelde uzun top ile ileri atıp denk gelişi vurup gol atmaya çalışmak ya da defanstan topu söküp kontra ile gol bulmaya çalışmak. Sürpriz gelebilir mi, gelebilir. Şaşırmam açıkçası, yenilirsek de şaşırmam. Umarım yeneriz de, adımızı finale yazdırırız, çünkü elimizde tek bu kaldı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,323
Puanı
1,060
Fener'in uzatmalara götürerek Trabzon'u yorduğu ama yine de elendiği; bu yorgunluğun Trabzon'un hafta sonu ligde yenilmesine yol açtığı bir maç olmasını temenni ediyorum. Kırmızısı bol, kaosu yüksek olsun.
Sabar üyemiz kahve falı gibi maçın falına bakmış. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Tahir Karapınar ile iyi bir ivme yakalayacağımızı düşünüyorum. Bu maçta o maçlardan biri olacak. :)

En azından 1-0 yenip finale çıkacağız. Ama finalde her zamanki gibi kaybedeceğiz bence. :D

• İlginç
Reactions: 12.Adam