Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Resmen Kim Min Jae sayesinde kazandık. Stoper kadrosuna bakıyorum, ligin en iyi 2 stoperi bizde. Ama ileride hala oturmuş bir kadromuz yok. Vitor bunu çözerse ligi götürürüz, çözemezse devre arasında vedalaşırız.
Aynen elinde okadar malzeme var ama haftalardır doğru yemeği yapamıyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Galatasaray derbisinde kudurtucu Özil'i görmek istiyorum...

Kudurtucu abiiiiiiim kudurtucu 50.000 kişinin dengesini nasıl bozdun anlatsana kardeşlerine.
Rvp, Özil böyle yıldızlarla dalga geçemezsiniz arkadaşım adamın dengesini böyle bozarlar işte. Bu adamlar büyük maç kaşarı bu adamların üstüne oynarsan sonun hüsran olur.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kudurtucu abiiiiiiim kudurtucu 50.000 kişinin dengesini nasıl bozdun anlatsana kardeşlerine.
Rvp, Özil böyle yıldızlarla dalga geçemezsiniz arkadaşım adamın dengesini böyle bozarlar işte. Bu adamlar büyük maç kaşarı bu adamların üstüne oynarsan sonun hüsran olur.
Form geçici teknik kalıcıdır sözü her daim geçerli oluyor futbolda. Bugün o karşı karşıya pozisyonu mesela Mert Hakan olsa atamazdı büyük ihtimalle, ama Özil tekniğini konuşturdu ve öyle basit de değil klas bir vuruş yaptı. Tam fifa golüydü yediğimiz…

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Form geçici teknik kalıcıdır sözü her daim geçerli oluyor futbolda. Bugün o karşı karşıya pozisyonu mesela Mert Hakan olsa atamazdı büyük ihtimalle, ama Özil tekniğini konuşturdu ve öyle basit de değil klas bir vuruş yaptı. Tam fifa golüydü yediğimiz…
60 metre koştu adam :A
Ya bu adamın formu da bu sene iyi adam süre olunca atıyor her türlü hoca takıntılı olmasa şimdiye 7-8 golü 2-3 asisti vardı rahat büyük topçu çok büyük.
Bugün 2 futbolcu dibindeyken yerden sektirip verdiği pası ligde verecek 2.futbolcu yok. İkinci yarı Ferdi'ye verdiği pasa tek tepkim hasss oldu nerden gördün de verdin dedim.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
60 metre koştu adam :A
Ya bu adamın formu da bu sene iyi adam süre olunca atıyor her türlü hoca takıntılı olmasa şimdiye 7-8 golü 2-3 asisti vardı rahat büyük topçu çok büyük.
Bugün 2 futbolcu dibindeyken yerden sektirip verdiği pası ligde verecek 2.futbolcu yok. İkinci yarı Ferdi'ye verdiği pasa tek tepkim hasss oldu nerden gördün de verdin dedim.

Ya Özil, Vitor’u yiyecek ya da tam tersi. Vitor’la arası iyi diyeceksin şimdi ama hiç sanmıyorum, Vitor sanki zorla baskıyla oynatıyor gibi izlenim verdi biraz :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Szalai'yi ilk defa oynatmak zorunda kalmadık, dinlendi. Bunu da dörtlü savunmaya geçerek yaptık, gerçi Serdar Aziz oynardı ama o da bir yerde eksik kalırdı üçlü savunmada. Üçlü savunmadan dörtlü savunmaya geçtik, dört stoper var ve illa ki biri boşta kalıyor ama doğru dürüst bek de yok. Tam olarak hoca ne yapmayı amaçlıyor acaba, düşündürücü. Dörtlü savunma yapacaksa eğer, üçlü savunma aksiyonuna boşa girmiş oluruz. Böyle de ilginç şeyler oluyor. Kanat oynayan Ferdi, mecburiyetten beke geçti. Caner gibi Ferdi'yi de bek yapacağız gibi bu gidişle.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gs'm o kadar büyük bir camia ki bakın kazanınca nasıl seviniyoruz niye bu kadar küçüğüz :( Onlar biz kazanınca hiç tesislere falan gitmiyorlar, dövme falan yaptırmıyorlar :( Yendik ehehehe diye gülüp geçiyorlar bir an önce bu büyüklüğe gelmemiz lazım.

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Çektik dönerleri, kafalara attık taş. Yine kaçtı....

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hemen gaza gelmeyelim, gaza gelince çiğ çiğ yiyor rakipler. Maça da dikkat edelim, çok iyi oynayamadık. Kim Min-Jae olmasa muhtemelen fark yerdik. Şimdi bu detayları da görmezden gelmeyelim. Üçlü savunma diye diye açıklama yapan adam, bir anda dörtlü savunmaya da geçti ve doğru dürüst bek de yok elde, aynı kanat bek olmadığı gibi. Galibiyet aldık ama yenilebilirdik de şimdi, her şey tersine dönebilirdi ama her şeyi tersine döndüren biz olduk. Diagne o golü faulsüz atmış olsa şu anda belki de yenilirdik. Bir sürü detay var, yani bu maçta yenilebilirdik. Gaza gelmeyelim yani, önümüzü bir görelim.
Ben de bunu kastediyorum genel olarak. BJK de yendi GS'yi görüyoruz işte. GS bence iyi bir takım değil en azından şimdilik. Orta sıralardalar zaten. Avrupa'daki kapan-çık tarzı ilkel futbolla iki galibiyet alınca fazla gaza geldiler ama bayağı sıkıntılı takım GS. Bu galibiyet önemli ama kabul etmek gerekirse çok da büyük bir galibiyet değil, önümüze bakalım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben de bunu kastediyorum genel olarak. BJK da yendi GS'yi görüyoruz işte. GS bence iyi bir takîm değil en azından şimdilik. Orta sıralardalar zaten. Avrupa'daki kapan-çık tarzı ilkel futbolla iki galibiyet alınca fazla gaza geldiler ama bayağı sıkıntılı takım GS. Bu galibiyet önemli ama kabul etmek gerekirse çok da büyük bir galibiyet değil, önümüze bakalım.
La ben zaten lig bitti ama en azından Fete'yi kudurttuk kafasındayım :A

• Güldürdün