Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,276
Puanı
1,060
1637518590041.png

Mavi GIF by Pasabahce Magazalari

• Harika
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ayağımız yere sağlam bassın, çok havaya girmeye gerek yok ama ne Fenerbahçe ne de lig şu saatten sonra aynı kalacak. An itibariyle Fener döndü.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok havaya girer camia bence artık. Hoca da rahatlamıştır. Üstüne Oly'i de yenersek iyi iş olacak.
Hemen gaza gelmeyelim, gaza gelince çiğ çiğ yiyor rakipler. Maça da dikkat edelim, çok iyi oynayamadık. Kim Min-Jae olmasa muhtemelen fark yerdik. Şimdi bu detayları da görmezden gelmeyelim. Üçlü savunma diye diye açıklama yapan adam, bir anda dörtlü savunmaya da geçti ve doğru dürüst bek de yok elde, aynı kanat bek olmadığı gibi. Galibiyet aldık ama yenilebilirdik de şimdi, her şey tersine dönebilirdi ama her şeyi tersine döndüren biz olduk. Diagne o golü faulsüz atmış olsa şu anda belki de yenilirdik. Bir sürü detay var, yani bu maçta yenilebilirdik. Gaza gelmeyelim yani, önümüzü bir görelim.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gaza gelmek değilde...Deplasmanda 10 kişi Ezeli rakibini yenip gelmenin hazzı var şuan..
Az yaşayalım...Yarına zaten gene ligdeki yerimizi hatırlarız :F :F :F @HeisenBerg
Crespo nasıl gol attı, ben onu çözemiyorum şu an daha. Crespo oyuna alındığında zaten sinirlenmiştim ama golü atınca da şaşırdım. Futbol çok garip, sürprizlerle dolu. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,276
Puanı
1,060
Crespo nasıl gol attı, ben onu çözemiyorum şu an daha. Crespo oyuna alındığında zaten sinirlenmiştim ama golü atınca da şaşırdım. Futbol çok garip, sürprizlerle dolu. :A
Evde nasıl bağırdığımın haddi hesabı yok arkadaşla birlikte yıktık ortalığı...
Ülkede gol atıp bağırmak için anca uzaktan gol atacan yoksa 15 dk VAR bekliyorsun.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kim Min-Jae bu lige çok fazla bir stoper. Derhal kendini daha iyi gösterebileceği bir lige gitmeli, o ligde oynamalı. Savunmayı tek başına sırtlıyor, bambaşka bir oyuncu. Takımda oynadığını görmek harika olsa da, sırtladığı yükün büyüklüğü karşısında takımın ve taraftarların ezildiğini hissediyorum. Gerçekten ligin üstünde bir stoper kendisi.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Galatasaray, Squid Game oyunu yaptı ve bu oyunda 456, Kim Min-Jae oldu. Halat oyununda takımını kurtaran da oldu. :A Güney Kore'den adama Güney Kore dizisi üzerinden gönderme yapmak. :A Durun durun, Fenerbahçe'nin maçları Güney Kore'de yayınlanıyordu. Bu maçta gülme krizine girmişlerdir garanti. Kim-Min Jae'den de gurur duymuşlardır. :A

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,625
Puanı
1,061
Resmen Kim Min Jae sayesinde kazandık. Stoper kadrosuna bakıyorum, ligin en iyi 2 stoperi bizde. Ama ileride hala oturmuş bir kadromuz yok. Vitor bunu çözerse ligi götürürüz, çözemezse devre arasında vedalaşırız.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Galatasaray, Squid Game oyunu yaptı ve bu oyunda 456, Kim Min-Jae oldu. Halat oyununda takımını kurtaran da oldu. :A Güney Kore'den adama Güney Kore dizisi üzerinden gönderme yapmak. :A Durun durun, Fenerbahçe'nin maçları Güney Kore'de yayınlanıyordu. Bu maçta gülme krizine girmişlerdir garanti. Kim-Min Jae'den de gurur duymuşlardır. :A

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.
Herkes haddini bilecek :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf