Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu senenin şampiyonu direkt gitmiyor ama aslında gidiyor da. :A Şöyle, bu sene Şampiyonlar Ligi'ni kazanan takım kendi liginden direkt katılım gösterecek bir şekilde ligini tamamlarsa bizim şampiyonumuz direkt Şampiyonlar Ligi'nde. Örneğin, Juventus ŞL'yi alır ama Serie A'da ilk 4'e giremezse ön eleme oynamak zorundayız. Tabii bu ihtimal biraz daha zayıf diğer ihtimale göre.

10 numaralar benim futbolda en sevdiğim mevki ve tarz. Alex gibi bir futbolcu ile büyüyünce özellikle aşığı oluyorsun o mevkinin. O yüzden Mesut gibi dünya çapında bir 10 numarayı izleyecek olmak çok heyecan verici.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu senenin şampiyonu direkt gitmiyor ama aslında gidiyor da. :A Şöyle, bu sene Şampiyonlar Ligi'ni kazanan takım kendi liginden direkt katılım gösterecek bir şekilde ligini tamamlarsa bizim şampiyonumuz direkt Şampiyonlar Ligi'nde. Örneğin, Juventus ŞL'yi alır ama Serie A'da ilk 4'e giremezse ön eleme oynamak zorundayız. Tabii bu ihtimal biraz daha zayıf diğer ihtimale göre.

10 numaralar benim futbolda en sevdiğim mevki ve tarz. Alex gibi bir futbolcu ile büyüyünce özellikle aşığı oluyorsun o mevkinin. O yüzden Mesut gibi dünya çapında bir 10 numarayı izleyecek olmak çok heyecan verici.
Aynen böyle bir şey vardı :A
Aman şampiyon olalım da Şl'ye gitmeyelim. Hala hocamız Erol Bulut unutmamak gerek. Ama Özil bu diğerlerine benzemez baktı hocada iş yok hoca değiştirir icabında :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aman şampiyon olalım da Şl'ye gitmeyelim. Hala hocamız Erol Bulut unutmamak gerek. Ama Özil bu diğerlerine benzemez baktı hocada iş yok hoca değiştirir icabında :A
Bizde öyle bir şans var ki gider şampiyon oluruz ŞL'de Lazio falan mucizeyi gerçekleştirir şampiyon olur biz de direkt katılamayız. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Tam bir kültür şoku video macklemore ile başladı ibo ile devam etti David guetta ile sona erdi. :A
------

Bizde öyle bir şans var ki gider şampiyon oluruz ŞL'de Lazio falan mucizeyi gerçekleştirir şampiyon olur biz de direkt katılamayız. :A
Bahtsız Bedevi misali.. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eden Hazard'ı da almazsınız ayıptır, bu adam Mesut'un daha önünde benim için. Mesut transferi öyle gürültüsü gibi olmayacak, bekleneni verebileceğini sanmıyorum ama Hazard gelirse e bilmem ne yani. Verelim lig kupasını bitsin. Bu kadar da haksız rekabet olmaz ki biz Etebo'larla Akbaba'larla boğuşurken adamlar yıldızlarla dolu zengin kadrosuna Mesut üstüne de çilek olarak Hazard.. Yedekleri bile bizim 11'den 5 kat daha iyi. Fark hiç olmadığı kadar açıldı... Bir şeyler yapılmalı artık lobi mobi bilmem ama bir dur denmeli... Hazard ne ulan. Oldu olacak Benzama'yı da getirin kepenkleri kapatalım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eden Hazard'ı da almazsınız ayıptır, bu adam Mesut'un daha önünde benim için. Mesut transferi öyle gürültüsü gibi olmayacak, bekleneni verebileceğini sanmıyorum ama Hazard gelirse e bilmem ne yani. Verelim lig kupasını bitsin. Bu kadar da haksız rekabet olmaz ki biz Etebo'larla Akbaba'larla boğuşurken adamlar yıldızlarla dolu zengin kadrosuna Mesut üstüne de çilek olarak Hazard.. Yedekleri bile bizim 11'den 5 kat daha iyi. Fark hiç olmadığı kadar açıldı... Bir şeyler yapılmalı artık lobi mobi bilmem ama bir dur denmeli... Hazard ne ulan. Oldu olacak Benzama'yı da getirin kepenkleri kapatalım.
Ne Hazard'ı hocam troll haber hepsi :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Eden Hazard'ın yerinde olsam, TSL ile adımı anan gazetelere, kuliscilere, duyumcu muhabir ve yorumculara hakaret davası açarım.
Öyle deme. :A

1610918223815.png

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Erol Bulut'u çok eleştirdik haklı olarak da şu galibiyet serisinde hocanın payı büyük hakkını verelim. Takımın savunmadan hücuma hızlı geçtiğindeki verimliliğini görüp ona göre plan yapıyor, uyguluyor ve başarılı oluyor. 0-0'ı kötü oynuyoruz kabul ama golü atınca da gerisi çorap söküğü gibi geliyor ve iyi oynamaya başlıyoruz. Bizim için olumlu olan taraf 0-0'ı kötü oynasak da bir şekilde o golü buluyoruz. Duran top, bireysel beceri, iyi bir kenar ortası vesaire o gol bir şekilde geliyor. Mesut takıma oturunca bir başka silahın daha olacak skoru almak için. Skoru alınca da keza Mesut'un paslarıyla yine iyi hızlı hücumlar yaparız. Mesut'un etrafını hareketli oyunculardan, tempolu oyunculardan oluşturmak lazım ki bunu rahat yapabiliyoruz. Nazım, Ozan, Pelkas, Samatta, Thiam, Valencia bunlar o tarz oyuncular. Kadro bence Mesut ile de uyumlu. Şu sıralar çok formda bir Gustavo da var Mesut'un yaratacağı dezavantajları kapatabilecek. Pelkas-Mesut ikilisi zaten apayrı mevzu. Sabırsızlanmamak elde değil.

Bir de acı gerçeklere geçelim. Sivasspor son dönemde çıkışta, Ozan Tufan cezalı ve Valencia da sakatlıktan dolayı oynamayacak büyük ihtimalle. Sivasspor deplasmanında takıma fizik gücü anlamında en çok katkı veren iki isim olmadan oradan galip gelmek çok zor olacak -10 derecede. Bence yaptığımız seri ile burada puan kaybı lüksü yarattık kendimize. Beraberliğin ben iyi sonuç olabileceğini düşünüyorum. Zaten o maçtan sonra içeride Kayseri ve sonra Rize ile oynuyoruz, alırız o maçları. Kazanırsak epey yol alırız ve büyük güven tazeleriz. Çok kritik maç aynı zamanda da zor maç. Umarım kazanırız.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Bakalım aynı açıklamayı yapan adam, Sivas maçının 19.00'da oynanmasına ses çıkarıp daha erkene alınmasına yönelik talep gösterecek mi? Hepimiz biliyoruz ki yapacak, çünkü Ali Koç bu dün dediği bugün dediğini tutmaz.

2 sene önce Erzurum'daki maç 19.00'da oynandığında Galatasaray buna isyan etmiş, erkene alınmasını istemiş ama başta Erzurum değil Fenerliler olmak üzere herkes karşı çıkmıştı. Şimdi söz konusu FB olunca eğer TFF geri adım atarsa... Zaten MHY olayı ve Diagne'ye verilecek olası ceza da gündemdeyken sabırlar iyice taşar. Ve bu kadar fazla adaletsizlik eninde sonunda ilahi adaletin yürürlüğe girmesine neden olur. Er ya da geç...

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860

Bakalım aynı açıklamayı yapan adam, Sivas maçının 19.00'da oynanmasına ses çıkarıp daha erkene alınmasına yönelik talep gösterecek mi? Hepimiz biliyoruz ki yapacak, çünkü Ali Koç bu dün dediği bugün dediğini tutmaz.

2 sene önce Erzurum'daki maç 19.00'da oynandığında Galatasaray buna isyan etmiş, erkene alınmasını istemiş ama başta Erzurum değil Fenerliler olmak üzere herkes karşı çıkmıştı. Şimdi söz konusu FB olunca eğer TFF geri adım atarsa... Zaten MHY olayı ve Diagne'ye verilecek olası ceza da gündemdeyken sabırlar iyice taşar. Ve bu kadar fazla adaletsizlik eninde sonunda ilahi adaletin yürürlüğe girmesine neden olur. Er ya da geç...
Olaydan bağımsız ben o Erzurum-GS maçında TS atkısı ve beresi ile bir Fenerli ve bir GS'li arkadaşımla Erzurum tribününde maçı izledik. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Bence de Galatasaray'ın serzenişi abartılı idi o konuda ama soğuk deplasmanların bazılarını gündüze alınca TFF yaptığı ile çelişiyor

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski