Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kesinlikle. Dünya tarihinin en iyi sol beki olmasını geçtim Fenomen Ronaldo ve Roberto Carlos benim için her zaman çok çok özel iki futbolcuydu. Real Madrid'i ve uzun yıllar Brezilya milli takımını tutmamın sebebiydiler. :A
O zamanlar Avrupa'da pek takım tutmazdım :A Ama Brezilyalıydık tabii ki :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu kadar transfer yaptılar ama iddia ediyorum ilk yarıdan çok farklı bir durum olmayacak. Tek bir sıkıntı var Fenerbahçe şampiyon olsa bile Şl için ön eleme oynayacak yani şampiyon olsa bile büyüye aykırı değil :A
Bu sene şampiyon olan değil gelecek sene olanlar için geçerli o olay sanırım :A Yani bu sene ne edip ne yapıp Fener'in önüne geçilmeli. GS-BJK-TS-Başakşehir lobisi hep birlikte hareket etmeli... Yoksa adamlar bu lige ambargo koyacaklar ŞL gelirleriyle birlikte... Bizim 96-00 rekorunu kırma potansiyelleri var... 3 haneli puanlı şampiyonluklar...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sene şampiyon olan değil gelecek sene olanlar için geçerli o olay sanırım :A Yani bu sene ne edip ne yapıp Fener'in önüne geçilmeli. GS-BJK-TS-Başakşehir lobisi hep birlikte hareket etmeli... Yoksa adamlar bu lige ambargo koyacaklar ŞL gelirleriyle birlikte... Bizim 96-00 rekorunu kırma potansiyelleri var... 3 haneli puanlı şampiyonluklar...
Bu senenin şampiyonu direkt gidiyor diye biliyorum.
Ben gitmiyor diye hatırlıyorum
------

@xdragxx @Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Derin GS zaten cepte, Mafya Sinan "Instagram Adresi" Engin bir telefon çaksa yeter, İBB el değiştirirse Başakşehir'in önünde kimse duramaz, Trabzonspor ise malum kişiyle yer sofrası fotoğrafı paylaşırsa...

(bknz: fenerbahçe'yi ligden düşürecek olan akıl almaz plan)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Benim için de :A
Bir de 2006 Dünya Kupası'ndan sonra gelme durumu vardı. Real Madrid 1 sene kal diye kalmıştı tam ümidi kesmişken 1 sene sonra gelmişti :A
Dünya futbol tarihinden 11 kurulsa 10 kişiden 8'inin kadrosuna alacağı adam giyince formayı çok ayrı bir mutluluk oluyor tabii :A
Joe Biden Reaction GIF by GIPHY News

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
FB kağıt üzerinde en iyi kadroyu kurdu ve asıl mesele yaklaşık 15-16 takım hiç bi şey oynamıyor. Erol lig tarihinin en şanslı ismi olabilir. Ben her türlü sona kadar yürür 3 takım arasında görüyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada cidden Carlos en iyi 11'e girebilir niye şaşırdı ki herkes. Bence o transfer Mesut transferinden de daha iyidir.