Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
@xdragxx'e gün doğar bu arada. Karagümrük'ten Caner Erkin'i ister garanti. :A
Bana bilmediğim birşeyi söyle.Öz abimiz, İrfan, Fişeeeeeeeeeeeeek te kendisini görüyor olabilir. :A

IMG_1840.JPG

IMG_1841.jpg

Hiç sırıtmaz,aralarındaki tek fark gözlük. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Reziiiiil Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Sen niye Ts başkanının sözüne inanıp hakemlerle ilgili konuşmayacağım diyorsun ulan çocuk musun nasıl bu kadar saf oluyorsun sklgjkls Ts başkanı niye hakem konuşsun zaten teşekkür etmek için falan mı?
Eğer İrfancan ceza alırsa sana muhalefetim x10 olacak. Muslera Alanya futbolcularına saldırıp görüntü düştüğü halde 1 maç ceza almadı bizim İrfan'a 5 maç diyorlar. Birazcık Fenerliysen o çocuk 1 maç bile ceza almaz yoksa ben senin Fenerbahçeliliğine de edeyim.
Artık görüntü de geldiğine göre İrfan meselesindeki "mağduriyet" bitmiştir bence he abi? :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Artık görüntü de geldiğine göre İrfan meselesindeki "mağduriyet" bitmiştir bence he abi? :D
Yeni uyandım görmedim bakim hemen.
------

Şimdi izledim. Buna yumruk diyenler hayatlarında yumruk görmemiş insanlar 8 maç falan diyorlar bir de. Bu görüntüye bakarsak Alpaslan da Fener maçından sonra Serdar Aziz'e kafa atıyor. Tabii ki atmıyor biliyorum ama bu yumruksa o da kafa.

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Karagümrük’ün hocası olayı bana bizim Tudor olayını hatırlatıyor. Onu da benzer bir isme sahip takım olan Karabük’ten almıştık. Tudor’dan daha iyi çıkar daha kötü çıkar olayı için şimdilik bir şey söylemek erken ancak sezon ortasında aynı ligden bir hocayı transfer etmek pek şanslı gelmiyor. Dahası bu hocanın geçmiş bir birikimi, tecrübesi yok, Emre’den farkı yok gibi tecrübe olarak. Bu tabii ki her şey demek değil, belki bir mucize yaratır ama büyük ihtimalle Ali Koç gereksiz bir kumarla bir seneyi daha çöpe atacak gibi duruyor…

• Beğendim
Reactions: Araf and xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Karagümrük’ün hocası olayı bana bizim Tudor olayını hatırlatıyor. Onu da benzer bir isme sahip takım olan Karabük’ten almıştık. Tudor’dan daha iyi çıkar daha kötü çıkar olayı için şimdilik bir şey söylemek erken ancak sezon ortasında aynı ligden bir hocayı transfer etmek pek şanslı gelmiyor. Dahası bu hocanın geçmiş bir birikimi, tecrübesi yok, Emre’den farkı yok gibi tecrübe olarak. Bu tabii ki her şey demek değil, belki bir mucize yaratır ama büyük ihtimalle Ali Koç gereksiz bir kumarla bir seneyi daha çöpe atacak gibi duruyor…
Ben Stephen bradley diyorum @Tolstoyevski @xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Biz direkt Tudor'u getirelim takımın başına, en azından ligi iyi tanıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yahu kardeşim ne Farioli'si size 15 dakika içinde Fener'in hocasını açıklayacağım konuda olun.
------

Yahu kardeşim ne Farioli'si size 15 dakika içinde Fener'in hocasını açıklayacağım konuda olun.
Dayanamadım şimdi söylüyorum. Ali Koç Vitor'u bırakıyorrrr Jon Benjamin Toshack ile anlaşıyor. Umarım Toshack aşısı tutar artık takımda...

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
------

Dayanamadım şimdi söylüyorum. Ali Koç Vitor'u bırakıyorrrr Jon Benjamin Toshack ile anlaşıyor. Umarım Toshack aşısı tutar artık takımda...
@xdragxx Stephen Bradley gelsin onun aşısı tutar

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hayır bizde bu saatten sonra tutsa tutsa Toschak aşısı tutar...
Adam 2018 den beri kulüpsüz o yüzden kulübü olan biri daha iyi olur ayrılacak Shamrock Roverstan seçime gidiyor Shamrock Rovers @xdragxx hem 9 yıl şampiyon olmayan bir takımı Şampiyon yapmış @xdragxx

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Erol Bulut'tan farkı olacağını sanmıyorum Farioli'nin. Ben artık sürekli yeni teknik direktörlere umut bağlamaktan çok yoruldum. Yıllardır bir sürü teknik direktör geldi geçti Daum dönemi gibi futbol oynayan Fenerbahçe göremedik. Bir de Ersun Yanal'ın şampiyonluk senesi hariç tutulabilir...

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Erol Bulut'tan farkı olacağını sanmıyorum Farioli'nin. Ben artık sürekli yeni teknik direktörlere umut bağlamaktan çok yoruldum. Yıllardır bir sürü teknik direktör geldi geçti Daum dönemi gibi futbol oynayan Fenerbahçe göremedik. Bir de Ersun Yanal'ın şampiyonluk senesi hariç tutulabilir...
Benim dediğim daha mı mantıklı Stephen Bradley daha tecrübeli adam kupa alma uzmanı @bazinga irlanda kupasını almış ilk ve Avrupa konferans ligindeki takımlarıyla oynadı @bazinga @xdragxx @Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam