Fenerbahçe 2-2 Kayserispor | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 12. Hafta Maçı

Hangi Takım Kazanır?

• Berabere biter.

Oy: 0 0.0%
  • Kayserispor kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hikmet Karaman bir de itiraz ediyor "yapma hocam" diye. Ramazan'ın Berisha'ya yaptığı hareket direkt penaltı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Çok acil penaltı atmayı öğrenmeliler mesela Mesut ders verebilir.
İsabetli Orta Yapmayı Öğrenmeleri lazım.

Ama 2 haftalık arayı iyi değerlendirip YENİ BİR TEKNİK DİREKTÖR VE FUTBOLDAN ANLAYAN BİR BAŞKANla değişim sürecine gitmeli..

Ve gusül abdesi almayı öğrenmeleri lazım.

Çok yazık..... Gerçekten çok yazık....

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060

Ama 2 haftalık arayı iyi değerlendirip YENİ BİR TEKNİK DİREKTÖR VE FUTBOLDAN ANLAYAN BİR BAŞKANla değişim sürecine gitmeli..

Çare belli...

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kesinlikle Mesut'a ihtiyacımız var, bu da bir gerçek. Sakatlanma gibi bir durumu olmadıkça, mutlaka maçta yer almalı. Mesut gibi bir oyuncu kesilemez, net. Bunu bu maçta net bir şekilde gördük. Oyuna girdikten sonra hücumda aktifliğimiz artmaya başladı ve iki gol de bulduk. Penaltıyı da çok usta ve soğukkanlı bir şekilde kullandı. Penaltıyı kullanan isim, her ne olursa olsun, oyunda olduğu zaman hep Mesut Özil olmalı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Benim yazdığım işe yaradı victor Pereira buraya bakıyor Stephen Bradley göreve dedim maç bir anda 2-0 dan 2-2 oldu @The_Erinch @xdragxx

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sosa tam bir orta sahaydı aslında, iyi olurdu bu maç, tabii Royal Antwerp'teki gibi performans sergilerse. O maçta hem iyi bir savunma yaptı, hem de hücum. Sosa oynasaydı maçta belki daha farklı olurdu. Sosa'nın da oynamaması ayrı bir olay. Rossi ikili mücadele anlamında zorlanıyor ama hızıyla farkını ortaya koyardı, o da oynamalıydı.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Penaltıyı atsak kazanmıştık üçüncü defa penaltı kaçırıyoruz daha sezon ortasında bile değiliz.

Direkten dönen toplar var ama hepsi de uzaktan, zor pozisyonlar penaltı hariç. Direklere bağlamamak lazım puan kaybını. Kayseri'li topçu büyük amatörlük yaptı yoksa 1 puan bile alamazdık.

Kötüydük, Vitor kapanan takımlara karşı çare üretemiyor. Derbi belirleyici olabilir kendisi için.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Rakipler sağ olsun şu an tek endişem TS ile fark :A O da seri yakalarsak çok kapanmayacak fark değil bence.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Penaltıyı atsak kazanmıştık üçüncü defa penaltı kaçırıyoruz daha sezon ortasında bile değiliz.

Direkten dönen toplar var ama hepsi de uzaktan, zor pozisyonlar penaltı hariç. Direklere bağlamamak lazım puan kaybını. Kayseri'li topçu büyük amatörlük yaptı yoksa 1 puan bile alamazdık.

Kötüydük, Vitor kapanan takımlara karşı çare üretemiyor. Derbi belirleyici olabilir kendisi için.
Sanırım artık bardağın dolu tarafını görmekten bıktın ve @xdragxx'e hediyesini vermeye karar verdin. :A