Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | STSL 33. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Dünden çıkarmamız gereken sonuçlar.
1. Fazla yabancı hayranı olmamak lazım. Hasan Ali 5 tane Ziegler eder.
2. Fenerbahçe defans takımı değil. Her zaman böyle oynaması lazım. Ayrıca seneye çift forvete dönmek lazım bence.
3. Holiganlık çok kötü bir şey. Düne kadar Ts maçına kesin gidecektim. Artık gitmeyebilirim.
4. Kuyt neden boş kaleye atamıyor anlamış değilim. Tamam orda Muslera refleks gösterdi ama atması lazımdı. :D

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Didier Drogba: 'Kart görmemek için uğraşmadım Volkan eğer bana dokunsaydı olacakları sadece kendisi değil taraftarları da izlerdi.'

:D:D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
İlk yarıda Volkan Drogba'yı bildiğin itti o zaman niye bir şey yapmamış. :)
Düne kadar Drogba'ya saygım vardı ama dün bitti sen profesyonel adamsın taraftarı en çok kışkırtan belki de oydu.

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Ne fevri hareketini gördünüz adamın. :D

- - - Ekleme - - -

fft30mm2304079.jpg

Yeah!! :D

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Hakkımızla kazandığımız bir maç oldu dahada farklı bir sonuç olabilirdi ama şansızdık :)
Kadıköy geleneği devam etti.Gs maça sadece taraftarı ve futbolcularımızı tahrik etmek için gelmiş bu gün gibi ortadaydı.Allahtan taraftarımız bu iğrenç oyuna gelmedi :)
Maçtan sonra tüm gsli futbolcu ve yöneticilerin bahaneside hazırdı şampiyon geldik şampiyon dönüyoruz bu durumu yeni mi idrak ettiler orasıda ayrı bir komedi :D

- - - Ekleme - - -

Didier Drogba: ''Kart görmemek için uğraşmadım Volkan eğer bana dokunsaydı olacakları sadece kendisi değil taraftarları da izlerdi.''

:D:D

Boş konuşmak diye buna denir sanırım Volkan'la bir itişme yaşadılar zaten Volkan dokunmadan mı itmiş :D boş konuşmalar bunlar :)

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Dünkü maçtan bir video.

Yanlış anlaşılmasın kışkırtma değil bir haber. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Bayern Münih her haftaşampiyon olduğu halde şampiyonluğu kutluyor mu?

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Sevimsiz bir kutlama hiç sıcak değil zoraki yenildik bari kışkırtalım diyerek yapılmış bir hareketti sadece.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Galatasaraylı futbolcuların yaptığı ayıptı. Şampiyonluk bu hafta ilan edilse tamam çok normal ama sen zaten geçen hafta şampiyon olmuşsun. Bu maçı da kaybetmişsin ama sırf rakip takımı kışkırtmak için kutlama yapıyorsun. Gereksiz yanlış hareketler bunlar.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Emre dün çok yanlış işler yaptı neden o kadar sinirliydi anlamadım. Tamam hırs falan iyi güzel ama bu kadar abartısı beni bile rahatsız etti. Tabii Melo'nun da nasıl biri olduğunu biliyoruz fakat dünkü tabloda Emre suçlu gibiydi.