Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | Süper Lig 19-20 Sezonu - 23. Hafta Derbi Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Irkçılık derken ?

Kelimesi kelimesine IRKÇILIK. Yanlış anlamayın bunu herkes için genele söylüyorum, her kim ki şu futbol kadrolarında “yerli yabancı, Türk yabancı” ayrımı yapıyorsa benim gözümde ırkçıdır. Hakaret anlamında söylemiyorum, zaten ırkçılık hakaret değildir kelime olarak.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Kelimesi kelimesine IRKÇILIK. Yanlış anlamayın bunu herkes için genele söylüyorum, her kim ki şu futbol kadrolarında “yerli yabancı, Türk yabancı” ayrımı yapıyorsa benim gözümde ırkçıdır. Hakaret anlamında söylemiyorum, zaten ırkçılık hakaret değildir kelime olarak.
Sadece düşüncene saygı duyuyorum;yoksa katıldığım bir nokta yoktur.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben Türkiye Ligindeki Türk Takımlarında Daha Fazla Yerli Oyuncu oynaması tarafındayım.
İşin çöp kısmı ,faydalı yada faydasız kısmı tartışmaya açıktır.
Tabi bu işin köküne inmek lazım ama konu uzar gider.

Ben lig/ırk/millet fark etmeksizin hak edenin oynaması taraftarıyım.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sadece düşüncene saygı duyuyorum;yoksa katıldığım bir nokta yoktur.

Teşekkür ederim ben de görüşüne saygı duymakla birlikte kesinlikle katılmıyorum. Bir futbolcu formayı daha fazla hak ediyorsa sırf ırkına, milliyetine bakılarak “bu Türk değil” diyerek oynatmamanın 21.yy’da bir mantığı yok bana kalırsa.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Teşekkür ederim ben de görüşüne saygı duymakla birlikte kesinlikle katılmıyorum. Bir futbolcu formayı daha fazla hak ediyorsa sırf ırkına, milliyetine bakılarak “bu Türk değil” diyerek oynatmamanın 21.yy’da bir mantığı yok bana kalırsa.
Yalnış yerden konuya başladığına inanıyorum beni çürütme çabasına ama dediğim gibi konunun kökü çok uzun; eminim bu konuları uzun uzun konuşmuşunuzdur;sonradan gelipde görüntü kirliliği yapmak istemiyorum. Zaten şuan 3 Gsli ile ayna anda uğraşacak vaktim yok :X :X :X :X Evi derbi moduna almalıyım.
Hepinize iyi seyirler dilerim.
Akşam hakeden kazansın dilerim.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski