Fenerbahçe 1 - 2 Medipol Başakşehir | Ziraat Türkiye Kupası 20-21 Sezonu - Çeyrek Final Maçı

Hangi Takım Yarı Finale Yükselir?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
602121beae298b7adcbadce2.jpg

Ziraat Türkiye Kupası 2020-2021 Sezonu Çeyrek Final mücadelesinde Fenerbahçe ile Medipol Başakşehir karşı karşıya geliyor.

Tek maç usulüyle oynanacak karşılaşmada 90 dakika sonucunda galip gelen taraf olmaması durumunda uzatmalara gidilecek.

Saat 20.45'te atv'den yayınlanacak mücadeleyi hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek. Maçla ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi bu kez kazanan sen oldun biz yine panik yaptık bir saniye erken oldu :A

Bu maçta cidden FB'yi tutacağım bu arada. FB'nin tur atlayıp yarı finalde BJK ile eşleşmesi çok ama çok önemli. Finalde de bizle eşleşirsiniz umarım eğer biz finale kalırsak tabi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060

Bu maçta cidden FB'yi tutacağım bu arada. FB'nin tur atlayıp yarı finalde BJK ile eşleşmesi çok ama çok önemli. Finalde de bizle eşleşirsiniz umarım eğer biz finale kalırsak tabi. :A
Neşet'in bitmez tükenmez komplo teorileri :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060

Konuyu açmadan tam 1 dakika önce resmi bir yer ile olan telefon görüşmem bitti :A ben de aksiyon yaşadım :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@Tolstoyevski ile ne yaşıyorsunuz ya.Görevimiz Tehlike 7 :F
Bu ara ben evden çok fazla telefon üzeri tercümanlık yapıyorum ve genelde böyle saatli konulara yakın arayacakları tutuyor :A kapışma heyecanı da olunca biraz heyecan yapmaktayım :A
Bir kaç güne inşallah bu yoğunluk geçecek:A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Bu ara ben evden çok fazla telefon üzeri tercümanlık yapıyorum ve genelde böyle saatli konulara yakın arayacakları tutuyor :A kapışma heyecanı da olunca biraz heyecan yapmaktayım :A
Bir kaç güne inşallah bu yoğunluk geçecek:A
Tercümanlık hangi dil ? İsveççe mi ? İngilizce mi? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Tercümanlık hangi dil ? İsveççe mi ? İngilizce mi? :A
Türklere yapmaktayım. Yani İsveççe - Türkçe ve genelde sağlık kısmında yapmaktayım. Okul kısmı nadiren. Artık ilaçların adlarını ne işe yaradıklarını ezberledim :A

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Türklere yapmaktayım. Yani İsveççe - Türkçe ve genelde sağlık kısmında yapmaktayım. Okul kısmı nadiren. Artık ilaçların adlarını ne işe yaradıklarını ezberledim :A
Profilde mesleğini "Pedagog" olarak tanıttığın için pedagogdan ziyade çoklu meslek yaptığını düşünmekteyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Profilde mesleğini "Pedagog" olarak tanıttığın için pedagogdan ziyade çoklu meslek yaptığını düşünmekteyim. :A
Benim bir çok mesleğim var zaten :A sıkıldıkça yeni meslek okuyorum :F
Neyse konudan fazla saptık. Ben sana detaylı yazarım özelden 😊

Bu akşam önemli bir maç ve umarım kazanırız 😊

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugün Novak forma giyemeyecekmiş sakatlığından ötürü. Cumartesi günü maça çıkmış bir takım, aradan üç gün geçmeden hafta arası yeni bir maça çıkıyor. Aynı şekilde diğer takımların fikstürleri de benzer. Örneğin yarın da benzer şekilde Galatasaray'ın maçı var ve bu maçlar tam 120 dakika sürebilecek maçlar. Bu yüzden sakatlıklar artıyor/artacak, maçlarda oynanan futbolun kalitesi düşüyor/düşecek... Diğer liglerde bir sezonda oynanan maç sayısının düşürülmesi, yerel liglerdeki mevcut takım sayısının düşmesi gündemdeyken bizde tam tersi. Her şeyiyle tarihin en kötü sezon planlaması...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Bugün Novak forma giyemeyecekmiş sakatlığından ötürü. Cumartesi günü maça çıkmış bir takım, aradan üç gün geçmeden hafta arası yeni bir maça çıkıyor. Aynı şekilde diğer takımların fikstürleri de benzer. Örneğin yarın da benzer şekilde Galatasaray'ın maçı var ve bu maçlar tam 120 dakika sürebilecek maçlar. Bu yüzden sakatlıklar artıyor/artacak, maçlarda oynanan futbolun kalitesi düşüyor/düşecek... Diğer liglerde bir sezonda oynanan maç sayısının düşürülmesi, yerel liglerdeki mevcut takım sayısının düşmesi gündemdeyken bizde tam tersi. Her şeyiyle tarihin en kötü sezon planlaması...
Yoldaşım,Mesajlarım hakkında bir iki fweet(tweet in forumcası) 🐴.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock