Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,211
Puanı
410
Canım dizime 1000. yorumu ben yazayım.
Bu hafta iyi bir bölüm olacağını düşünüyorum Kerime Ece'nin bebeğinin Hazım'dan olmadığını öğrendi ama kimden olduğunu bilmiyor ama Yasin'den olduğunu anlar herhalde offff.
Ama Fazilet'imizin elinde de Kerime'nin Güzide Hala'yı ittiği kozu var bakalım neler olacak???
Küçük kız da anne diyerek konuşmaya başlayacak herhalde bakalım.
YağHaz'ı bekliyor herkes, bakalım 40. bölüme kadar başlar mı?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,742
Puanı
1,060
:eek:Anemm ne olmuş diziyee dün bakamadım bir bölümde tür değişmiş yalnız bu Kerimeye sinir oldum Hazandan ne istiyor Allah aşkına ya
Yabancı filmlere özenmiş :A
Dünkü bölümü beğendim de Kerime'nin Fazilet ve Hazan'la derdinin ne olduğunu bende anlamış değilim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,718
Puanı
1,060
Dünkü bölümü beğendim de Kerime'nin Fazilet ve Hazan'la derdinin ne olduğunu bende anlamış değilim.

:DGüzel görünüyor ama heyecanlı olacak gibi bölüm
Kerimenin derdi Sinanı oğlu biliyor ya bu yüzden Hazanla uğraşıyor bence

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,211
Puanı
410
Hazan, Kerime dna testi için Fazilet'ten para istemişken annesinin ona para vermesini engelledi bu 1,
Sinan kendi dna testi gizlice yaptırdı, Kerime'nin oğlu Yağız çıktı ama Sinan abisini korumak için yani Kerime ona yapışmasın bulaşmasın diye "senin oğlun benmişim" dedi, Kerime Sinan'ı oğlu sanıyor ve hemen devamında Hazan'ın Yağız'la yakınlaşmalarını gördü, oğlunu aldatıyor sanıyor ama aslında asıl oğlu Yağız zaten bilmiyor bu 2 :blush:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,742
Puanı
1,060
:DGüzel görünüyor ama heyecanlı olacak gibi bölüm
Kerimenin derdi Sinanı oğlu biliyor ya bu yüzden Hazanla uğraşıyor bence
O değilde bu sahne efsaneydi ya.. Hazal Türesan'ın oyunculuğunu konuşturmuş resmen.

Hazan, Kerime dna testi için Fazilet'ten para istemişken annesinin ona para vermesini engelledi bu 1,
Sinan kendi dna testi gizlice yaptırdı, Kerime'nin oğlu Yağız çıktı ama Sinan abisini korumak için yani Kerime ona yapışmasın bulaşmasın diye "senin oğlun benmişim" dedi, Kerime Sinan'ı oğlu sanıyor ve hemen devamında Hazan'ın Yağız'la yakınlaşmalarını gördü, oğlunu aldatıyor sanıyor ama aslında asıl oğlu Yağız zaten bilmiyor bu 2 :blush:
2.sini biliyordum da arada izlemediğim bölümler olduğu için 1.sini senden duydum.

Kerime oğlunun Yağız olduğunu öğrenince ne hallere düşecek, merakla bekliyorum :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,718
Puanı
1,060
O değilde bu sahne efsaneydi ya.. Hazal Türesan'ın oyunculuğunu konuşturmuş resmen.

2.sini biliyordum da arada izlemediğim bölümler olduğu için 1.sini senden duydum.

Kerime oğlunun Yağız olduğunu öğrenince ne hallere düşecek, merakla bekliyorum :A

AAhh ahh ben izleyemedim daha bölümüü