Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,031
Puanı
1,060
Kerime bir seyler pirtlatacak gibi yasemine sezon finalize ka gitmez engerek:X
Bu sezon final olsun bence. Aslında konular var ve yeni karakterlerle uzatabilirler. Tabii adam akıllı yazarlarsa.
Günlük totalin dibi dizilere döndürdüler gül gibi diziyi. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,742
Puanı
1,060
Gökhan Yasemin'e yüzüğü fırlatınca içim rahatladı. Aynısı Hazan Yağız'a 100 doları fırlatırken de olmuştu :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,287
Puanı
460
Abi dizi ne hale geldi ya. :( Eskiden olaylar bi yerde sonra iyiye bağlanırdı. Şimdi herşey yalanlarlar ve ayrıca gerçekleri gizlemekle geçiyor. Bıkkınlık geldi aynı olaylardan. Baya bozdular Vallaha.
Birkaç cümle ile tüm gerçekler ortaya çıkıp düzelecekken, saçma sapan uzatıyorlar. Adı: Zehra 1 hafta sonra başlayınca bu dizi çöker o zaman anlayacak senaristler.
@ozmoturk @serhatt @xemrexxx
Ben Fazilet'in Yasemin'in kızını bulduğu bölümden sonra sanırım hiç TV'den izlemedim, hele son bölüm netten sardırıp izledim. O kadar boş, bayık diyalog vardı ki... YağHaz diye diye diziyi batıracak ergenler :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,482
Puanı
1,061
Bu sezon final olsun bence. Aslında konular var ve yeni karakterlerle uzatabilirler. Tabii adam akıllı yazarlarsa.
Günlük totalin dibi dizilere döndürdüler gül gibi diziyi. :(
Gökhan Yasemin'e yüzüğü fırlatınca içim rahatladı. Aynısı Hazan Yağız'a 100 doları fırlatırken de olmuştu :A
Senariste hayranim zehir gibi kafa var su an dizide Tüm sirlari bilen bi Fazilet var kalanlar sirlari birer ikiser biliyor. Ben olsam karistirirdim Kim ne biliyor diye:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,031
Puanı
1,060
Ben Fazilet'in Yasemin'in kızını bulduğu bölümden sonra sanırım hiç TV'den izlemedim, hele son bölüm netten sardırıp izledim. O kadar boş, bayık diyalog vardı ki... YağHaz diye diye diziyi batıracak ergenler :A
Bu bölüm klişenin daha da altında idi. :F Netten izleyince sabırlar dilerim. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,287
Puanı
460
Bu bölüm klişenin daha da altında idi. :F Netten izleyince sabırlar dilerim. :A

zekk.gif

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı