TVen FavoriForumum İtirafları 6.Bölüm

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tuhafsınız gerçekten.En baştan itiraflara baktığınız zaman hiç inandırıcı olmadığı açık.Herkes birbirini kötülemiş.

- - - Ekleme - - -

Tuhafsınız gerçekten.En baştan itiraflara baktığınız zaman hiç inandırıcı olmadığı açık.Herkes birbirini kötülemiş.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,772
Puanı
1,061

- - - Ekleme - - -

inandırıcı olanlar ya da gerçkleri anlatanlar da yok değil :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561
Yapılacak iş mi bu şimdi Revan.

Ayrıca @berkann 1.itirafı benden niye bekliyorsun. Benim furkanla ilgili bir sorunum yok bunu kendisi de biliyor. Sorunu olanlar gizli olanlar herkes bilmez...

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yapılacak iş mi bu şimdi Revan.

Ayrıca @berkann 1.itirafı benden niye bekliyorsun. Benim furkanla ilgili bir sorunum yok bunu kendisi de biliyor. Sorunu olanlar gizli olanlar herkes bilmez...

Sorunun var demedim. Öyle hissettim sadece. Banlı olduğun süre boyunca forumu takip etmişsin, bunu gözlemlemen de çok normal. Çünkü soru soruyordu ama bunun için gitmediğini biliyor herkes. :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561
Zaten yemiyom içmiyom forumu karıştırmakla uğraşıyom. :D Sen palavereyi bırah bırah :D
Palavraymış bak sen :) Yok geçen gün @Fks14 ede söyledim aramızda sorun yok diye gerçek yani .

Şu an forumda kimseyle sorunum yok . Benle sorunu olan tek kişide Frank Woods ama oda düzelir zamanla. Ben artık sakin bir üyeyim ve zaten hep sakindim :bhr:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

Tamam arkadaşlar açıklıyorum. İtirafların hepsi şaka ve benim tarafımdan yapıldı. 1 Nisaaaaaan. :D

Benim için FavoriForumum itirafları bitmiştir daha bu konuya gelmem ! :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konuyu hortlatmak.:A

Zevk için değil ama oyuna gelmeyin diye.:A

Çok iddialı değilmiş bence şakan.:DHep kötü bazıları güzel.:D