TVen FavoriForumum İtirafları 6.Bölüm

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
3 itiraf %100 palavra. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
2.itiraf kime aitse bana söyleyebilir böyle biri varmıydı harbiden ilginç :D
yakamoz aga ben haluk u pek sevmem onun için itiraf mı yazacam bi de ya :kiki: gelirse gelsin gelmezse gelmesin umrumda olmaz :D
fks14 umarım dediklerin şakadır yoksa gözümden acayip düştün
adminin dedikleri inşallah doğrudur admin olacak biri var zaten herkes az çok tahmin eder

- - - Ekleme - - -

Admin takas olsun

aga ne admini ya :kiki:

- - - Ekleme - - -

itiraf 10 kim merak ettim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Ozan yeni admin almaz zaten ordan belli yalan olduğu beyler. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ohaaaaa :D Ayrıntılı yorumlarım birazdan. :D Bir tek bir şey diyeceğim şu an için, @ozan admin düşünüyorsa -ben düşünmediğini düşünüyorum- o kişi @darksaal olur. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Hadi şu konuda gerçek olmayan itiraflar silinsin ben bi tanesinin senin numaran olduğunu birinci ağızdan duydum Revan sizi kandırıyor dedi. :D @RevaN

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
tabi darksaal olur :D sonuna kadar hakediyo adam bence admin olsun valla çok hakediyo ya

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Yok artık, benim hakkımda düşündüklerinize bakın. Revan bana rica etti, Furkan böyle şaka yapabilirmiyim diye. Ben ilk başlarda olmaz dedim, gerçek sanarlar ve ön yargı oluşur dedim ama sonra arkadaşımı kıramadım.

Benim böyle şeyler söylemem bırakın bu yolla, direk insanlara söylerim. Böylece siz de benim hakkımda nasıl düşünüyorsun, nasıl ön yargılı davranıyorsanız belli oldu @Arslan Bey ve @takas.
@dizi kolik Senin de benim hakkımda böyle düşünmen beni üzdü açıkcası.

Revan'ın şakası nelere sebep açmış, çok şaşırttınız beni. Bunca sene yönetici olarak yer aldığım yönetici kadrosu hakkında nasıl bu kadar hadsiz konuşacağımı tahmin edebildiniz!

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

İtiraf 1 : Bu da gerçek. :D @RüzgarGülü diyorum nedense. :D

beyazsoy bence bir kişi yüzünden gitti o da Fks14. Ne zaman beyazsoyu görse soru soruyordu, adam bıktı sorulardan gitti.

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 : Garip :D Çok merak ettim kim acaba. :D Gerçek bu da. :D

Vadiden nefret etmeme rağmen,takas arkadaşı çok samimi buluyorum. Sevdiği diziyi savunuyor,helal olsun.Sırf onun hatrı için izleyeceğim baştan diziyi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3 : Şaka :D Ama Furkanın mod olması lazım bence. :)

Açikcasi ben gittigimden beri super moderatorler gorevlerini hic iyi yapmiyorlar. Çok yavaşlar. Moderatorler bile onlardan daha hizli. Adalet acisindan kendimi tekrar super moderatör gormek istiyorum. Cunku bunu herkesten cok hakettigimi dusunuyorum.

Kimden: Fks14

İtiraf 4 : Buradan duyurmaz bir kere. :D Admin de yapmaz kimseyi. :D @OzaN Bu bence şaka. :D

Bazen bazı üyelere karşı sakinliğimi koruyamıyorum. Forumda sorun baş aldı gidiyor.

Yakında yeni atamalar olacak. Tüm moderatörler, süper moderatörler ve editörler'in yetkisini alıp tekrar atama yapılacak. Bunu da buradana duyurmuş olalım. Aklımda bir kişi var onu da admin yapmak istiyorum, bakalım. :smile::smile:

Kimden: OzaN

İtiraf 5 : @Billy Kane diyorum bi ihtimal. :D Bu da gerçek. :D

Haluk792 aslında bir bakıma forumun neşesiydi, ama gitti. Umarım çabucak geri döner. Özledik. Gelir gelmez ceza alamaması için uyaracağım.

İtiraf 6 : Kimse gelmedi aklıma.
Bunda emim değilim ama kimse böyle bir şey itiraf etmez. :D Kesin şaka. :D

Hiçkimse tarafsız değildir. Sadece öyle davranabilir. Yönetimde bazen arkadaşım olan kişilerin yanlışlarını görmezden gelip ceza vermiyorum, sevmediğim arkadaşlar ise ceza alsın diye elimden geleni yapıyorum.
Anonim yazarmısın.

İtiraf 7 : Perşembe Vadiyi izliyor o zaman bu arkadaş. Hem Vadiyi hem Pis Yediliyi izleyen bir arkadaş aranıyor. :D Ama İntikamı da seven birisi aynı zamanda. Yok böyle birisi. :D Bulamadım. :D Bu da gerçek :D

Pis Yedili dizisini izlediğim halde forumdakiler dalga geçiyor diye söyleyemiyorum.
İntikam başka gün olsa izlerdim ama perşembe.

İtiraf 8 : Ahahah :D Gerçek. :D

Bence takas agam, Onu agam ve legolas agam mod olmalilar.

İtiraf 9 : Bunu söyleyen kişi gerçekse bence @xBUGRAx süper mod. olmaya en
yakın modlardan. Ama bu da şaka olduğu apaçık ortada. :D

xBUGRAx sırf anlıkları paylaştığı için moderatör. Ben de paylaşabilirim. Ne var bunda? Bence hiç haketmiyor. Onunla birlikte SBTyi paylaşan bir sürü üye var.

İtiraf 10 : Kim olduğuna bağlı gelip gelmemem. :D Bu gerçektir. :D

Başka bir forum kurmayı planlıyorum. Arkadaşların hepsini davet edeceğim yakında. Daha renkli bir yer olacak. :smile:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Ayrıca birinci itirafda bulunan kişi, sanırım forumu hiç takip etmiyorsunç Yahu bu forumda gitmesine en çok üzüldüğüm kişi beyazsoy'dur. Ben her zaman beyazsoy'un yorumlarına değer göstermiş insanımdır. Her gün de zaten Twitter'da konuşuyoruz kendisiyle..

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Ayrıca birinci itirafda bulunan kişi, sanırım forumu hiç takip etmiyorsunç Yahu bu forumda gitmesine en çok üzüldüğüm kişi beyazsoy'dur. Ben her zaman beyazsoy'un yorumlarına değer göstermiş insanımdır. Her gün de zaten Twitter'da konuşuyoruz kendisiyle..
O şaka onu ciddi alma. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tamam arkadaşlar açıklıyorum. İtirafların hepsi şaka ve benim tarafımdan yapıldı. 1 Nisaaaaaan. :D

Son düzenleme: