TVen FavoriForumum İtirafları 34.Bölüm

Nisa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
@destere ilk itirafımımı sana yaptım kıymetini bil bence çok övülücek birşey olmadı ama sanada böyle itiraf olur yanı napayım :F:F:F

@Nisa bebeğim çokk tşşk ederim cnm arkamda olduğunu hep biliyorum :love1::love1::love1:
itiraf 5 yapan kişiyede çok tşşk ediyorum evet 1.yılım dolmadan final görücektim nerdeyse
2 defada ayın favori seçildim bunları forum üyeleri seçiyor demekki seviliyorum :bhr::bhr:

@Harunnn60 sanada çokk tşşk ederim cnm biliyorum arkamdan iç çevirmiceğinizi;);)
@sokak sanati sanada düşünclerin için çok tşşk :-):-)

@xemrexxx sana ise hadi roadan beee diyorum sadece hahah :F:F
Rica ederim bebeğim. :) Tabiki seviliyorsun :love1::love1::love1:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Benim hakkımda da itiraflar başlamış. Dizi konusunda kim itiraf yaptıysa haklı, ama üç nokta konusuna katılmıyorum. Herkes istediği şekilde yazabilir kardeşim. Bak, şimdi de koyuyorum hatta... :F

Diğer itiraflar da güzel olmuş. @destere'li, @Çiğdem-'li ve @RüzgarGülü'lü itiraflara katılıyorum mesela. Ben de yılbaşına özel olarak bir şeyler yazarım belki. Eline emeğine sağlık @RevaN, bekliyoruz gelecek bölümü... :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,436
Puanı
561
Benim hakkımda da itiraflar başlamış. Dizi konusunda kim itiraf yaptıysa haklı, ama üç nokta konusuna katılmıyorum. Herkes istediği şekilde yazabilir kardeşim. Bak, şimdi de koyuyorum hatta... :F

Diğer itiraflar da güzel olmuş. @destere'li, @Çiğdem-'li ve @RüzgarGülü'lü itiraflara katılıyorum mesela. Ben de yılbaşına özel olarak bir şeyler yazarım belki. Eline emeğine sağlık @RevaN, bekliyoruz gelecek bölümü... :)
3 itiraf var benle ilgili hepsine mi katılıyorsun ? (b)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
itirafları yapanlar sanırsın çocuk yok beğeni yok şu yok bu :D
yav arkadaş o itirafı yapan arkadaş admine söyleyelim benim tüm beğenilerimi sana aktaralım en ufak bi itirazım olursa şerefsizim namerdim
50000 beğenin olsa nolur 5 beğenin olsa nolur bunlara mı takılıyosunuz o bizim aramızda ki sevgi gösterisi çok mu önemli sanki :D

çiğdem le ilgili itiraflar gereksiz ve saçma

son itiraftan kasıt ne anlayamadım eleştirdiğim dizi ve filmler ise çok normal o kadar çok gereksiz dizi oyuncu vs. var ki eleştirin beni diye bağırıyor tahammül edemiyorum :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
İtiraflar bomba olmuş. Bu sonuçta senin programın @RevaN , @OzaN neden bunları seçiyor ki...
Akla mantığa sığmıyor,gerçekten bu kadar da olmaz