TVen FavoriForumum İtirafları 34.Bölüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@destere ilk itirafımımı sana yaptım kıymetini bil bence çok övülücek birşey olmadı ama sanada böyle itiraf olur yanı napayım :F:F:F

@Nisa bebeğim çokk tşşk ederim cnm arkamda olduğunu hep biliyorum :love1::love1::love1:
itiraf 5 yapan kişiyede çok tşşk ediyorum evet 1.yılım dolmadan final görücektim nerdeyse
2 defada ayın favori seçildim bunları forum üyeleri seçiyor demekki seviliyorum :bhr::bhr:

@Harunnn60 sanada çokk tşşk ederim cnm biliyorum arkamdan iç çevirmiceğinizi😉😉
@sokak sanati sanada düşünclerin için çok tşşk 🙂🙂

@xemrexxx sana ise hadi roadan beee diyorum sadece hahah :F:F
Rica ederim bebeğim. :) Tabiki seviliyorsun :love1::love1::love1:

Benim hakkımda da itiraflar başlamış. Dizi konusunda kim itiraf yaptıysa haklı, ama üç nokta konusuna katılmıyorum. Herkes istediği şekilde yazabilir kardeşim. Bak, şimdi de koyuyorum hatta... :F

Diğer itiraflar da güzel olmuş. @destere'li, @Çiğdem-'li ve @RüzgarGülü'lü itiraflara katılıyorum mesela. Ben de yılbaşına özel olarak bir şeyler yazarım belki. Eline emeğine sağlık @RevaN, bekliyoruz gelecek bölümü... :)

Benim hakkımda da itiraflar başlamış. Dizi konusunda kim itiraf yaptıysa haklı, ama üç nokta konusuna katılmıyorum. Herkes istediği şekilde yazabilir kardeşim. Bak, şimdi de koyuyorum hatta... :F

Diğer itiraflar da güzel olmuş. @destere'li, @Çiğdem-'li ve @RüzgarGülü'lü itiraflara katılıyorum mesela. Ben de yılbaşına özel olarak bir şeyler yazarım belki. Eline emeğine sağlık @RevaN, bekliyoruz gelecek bölümü... :)
3 itiraf var benle ilgili hepsine mi katılıyorsun ? (b)

itirafları yapanlar sanırsın çocuk yok beğeni yok şu yok bu :D
yav arkadaş o itirafı yapan arkadaş admine söyleyelim benim tüm beğenilerimi sana aktaralım en ufak bi itirazım olursa şerefsizim namerdim
50000 beğenin olsa nolur 5 beğenin olsa nolur bunlara mı takılıyosunuz o bizim aramızda ki sevgi gösterisi çok mu önemli sanki :D

çiğdem le ilgili itiraflar gereksiz ve saçma

son itiraftan kasıt ne anlayamadım eleştirdiğim dizi ve filmler ise çok normal o kadar çok gereksiz dizi oyuncu vs. var ki eleştirin beni diye bağırıyor tahammül edemiyorum :D

İtiraflar bomba olmuş. Bu sonuçta senin programın @RevaN , @OzaN neden bunları seçiyor ki...
Akla mantığa sığmıyor,gerçekten bu kadar da olmaz