Fav10'dan Hepinize Mutlu Yıllar 🎉🎊🎈🎇🎆🧨

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu kısım rütbelilerde işe yarıyorsa salağa anlatır gibi anlat bana, lütfen. 🤗 Bulamadım çünkü...
Son etkinlikler değilde, Haber Akışım kısmına tıklarsan, sadece izlediğin üyelerin yorumlarını görürsün :A istenmeyen yöneticide devre dışı kalır :A
IMG_20201231_004246.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bunun engellemekten farkı ne pekii?
Farkı, bu sadece haber akışında izlemediklerini göstermez. Ama göz ardı yaptığında, girdiğin konularda yorum gizlenir. Göz ardını tavsiye etmiyorum. Bir üye, o göz ardı ettiğin kişileri alıntı yapınca yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Farkı, bu sadece haber akışında izlemediklerini göstermez. Ama göz ardı yaptığında, girdiğin konularda yorum gizlenir. Göz ardını tavsiye etmiyorum. Bir üye, o göz ardı ettiğin kişileri alıntı yapınca yanlış anlaşılmalar olabiliyor.
Benim için yok olsun istiyorum. Ekşi Sözlük'te engelleyince nasıl karşıma -ben istemedikçe- hiç çıkmıyorsa, burada da öyle istiyorum. 😈😈

Göz ardı etme özelliği bu forumun en iyi özelliği olabilir. 😡😡

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Benim için yok olsun istiyorum. Ekşi Sözlük'te engelleyince nasıl karşıma -ben istemedikçe- hiç çıkmıyorsa, burada da öyle istiyorum. 😈😈

Göz ardı etme özelliği bu forumun en iyi özelliği olabilir. 😡😡
Gözardı ettiğinde özelden mesaj yazılmaya ve bildirimi gelmeye devam ediyor. Yani çok kapsamlı değil aslında.
Senelerdir nasıl devam ettiysen öyle yap :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Anlamıyor ki. Her sene profilime dalıp laf atıyor ben en başta sağlık dediğim için :A @DarkLegenD

demekı sağlık gitsin @DarkLegenD sonra para gelsin ne diyem..ALLAH AKIL FİKİR VERSİN..:A PARADA N töhbe ben paraytı sevmiyom.sağlık önemlı

Sağlıklıyken sadece sağlıklı olursun. Para olunca sağlık da ayağına gelir. Muhtemelen, birçok şey gelir.

Steve Jobs'un ayağına gelmedi... Evet çok zengin olunca doğal olarak daha sağlıklı olma olanağı oluyor, istersen kendine ait hastaneler zinciri bile oluyor. Ama paranın satın alamadığı belki de tek şey ölümü engellemek. O yüzden sağlık, paradan üstündür. Fakir bir şekilde 100 sene yaşamak da zengin bir şekilde 10 sene yaşamaktan...

Paranın satın alamayacağı en önemli şey sağlıktır. Yanlış düşünce :A

Bilinci bilgisayara aktardığın anda para, (kesin bir şekilde) sağlığın önüne geçecek. İstersen turp gibi ol, parası olan yatalak adam senin turp gibi olan bedenini parayı basarak satın alacak. Bunları sen de biliyorsun zaten. Para/maddi kaynak -muhtemelen- tüm zamanlar için hep daha önemli olan olacak.

"10 sene zengin yaşamak" üstüne kata kata kazanır bu karşılaştırmayı.

Doğuştan gelen ve çözümü olmayan da birçok hastalık var.

Ayrıca senin mantığınla zenginlerin hiç kanserden falan da ölmemesi lazım ama ölüyorlar. Şunu dersen sağlıksız bir şekilde zengin olmayı çok sağlıklı bir şekilde fakir olmaya yeğlerim senin tercihin ama sağlığı da parayla alırım düşüncesi yanlış.

Bilinci bilgisayara aktarma senaryosu devreye giriyor burada.

Şu anda aktif mi böyle bir yöntem?

Yukarıdaki mesajlarımdan birinde bahsettim bundan.

Ben sayısız insana tercümanlık ettim ve çeşit çeşit hastalık gördüm insanlarda. Diyeceğim tek şey, her sağlık problemi dermanı olan değildir ve para hiç bir işe yaramıyor.
Sen parayı, biz sağlığı alalım ne diyeyim :A
@DarkLegenD kefene cep diktirilecek.Mangırlar hazır bulunsun.Yanlış yöne gidersem para karşılığı cennete aktarım yapar. :F
------

Herkese başta sağlık olmak üzere, mutluluk ve huzur dolu yepyeni bir yıl dilerim. 🙏🏻 2021 yılında her şey gönlünüzce olur inşallah... 🥳

happy new year sherlock GIF by BBC
Amin Yoldaşım. 🙏
------

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@DarkLegenD kefene cep diktirilecek.Mangırlar hazır bulunsun.Yanlış yöne gidersem para karşılığı cennete aktarım yapar. :F
------

Amin Yoldaşım. 🙏
------

Forumumuzun Yeni yılınının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
Sen mesajını şimdi yeniden yaz bari. O kadar alıntı içinde kaynamasın :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
kapak_132047.jpg

Hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte,SAĞLIKLI,huzurlu,mutlu,neşeli,paralı yepyeni bir 2021 yılı diliyorum.
Tüm herşey gönlünüzce olsun,ne diliyorsanız 2021 de sizin olsun, 2020 yi unutturacak bir yıl olsun tüm iyiliklerle ve güzelliklerle gelecek bir şekilde...

TÜM HERKESİN MASKESİNİN DÜŞTÜĞÜ BİR YIL OLSUN...

yeni-yil-2021-mesajlari-shutter_16_9_1609422280-880x495.jpg

thumbnail (4).jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Maalesef her yıl öncekinden daha kötü geçiyor o yüzden mutlu yıllar klişesine girecek kadar bile umudum yok. Yine de ucundan gireyim de ayıp olmasın. :A Kötü geçse bile kendimize güzellikler çıkarabileceğimiz güzel ve sağlıklı bir yıl olsun 2021. :Z

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Maalesef her yıl öncekinden daha kötü geçiyor o yüzden mutlu yıllar klişesine girecek kadar bile umudum yok. Yine de ucundan gireyim de ayıp olmasın. :A Kötü geçse bile kendimize güzellikler çıkarabileceğimiz güzel ve sağlıklı bir yıl olsun 2021. :Z
Konuyu beğenmedim mi 😡 kendi galerimden almıştım fotoyu :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat