Fav10'dan Hepinize Mutlu Yıllar 🎉🎊🎈🎇🎆🧨

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sağlıklıyken sadece sağlıklı olursun. Para olunca sağlık da ayağına gelir. Muhtemelen, birçok şey gelir.
Steve Jobs'un ayağına gelmedi... Evet çok zengin olunca doğal olarak daha sağlıklı olma olanağı oluyor, istersen kendine ait hastaneler zinciri bile oluyor. Ama paranın satın alamadığı belki de tek şey ölümü engellemek. O yüzden sağlık, paradan üstündür. Fakir bir şekilde 100 sene yaşamak da zengin bir şekilde 10 sene yaşamaktan...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
ölunce parayı n yapcak öbüğr tarafamı göturcek
------

mesela para olur sağlık olmaz..sağlık olur para olmaz..para our huzur olmaz mesela

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Steve Jobs'un ayağına gelmedi... Evet çok zengin olunca doğal olarak daha sağlıklı olma olanağı oluyor, istersen kendine ait hastaneler zinciri bile oluyor. Ama paranın satın alamadığı belki de tek şey ölümü engellemek. O yüzden sağlık, paradan üstündür. Fakir bir şekilde 100 sene yaşamak da zengin bir şekilde 10 sene yaşamaktan...
Bilinci bilgisayara aktardığın anda para, (kesin bir şekilde) sağlığın önüne geçecek. İstersen turp gibi ol, parası olan yatalak adam senin turp gibi olan bedenini parayı basarak satın alacak. Bunları sen de biliyorsun zaten. Para/maddi kaynak -muhtemelen- tüm zamanlar için hep daha önemli olan olacak.

"10 sene zengin yaşamak" üstüne kata kata kazanır bu karşılaştırmayı.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Bilinci bilgisayara aktardığın anda para, (kesin bir şekilde) sağlığın önüne geçecek . İstersen turp gibi ol, parası olan yatalak adam senin turp gibi olan bedenini parayı basarak satın alacak. Bunları sen de biliyorsun zaten. Para/maddi kaynak -muhtemelen- tüm zamanlar için hep daha önemli olan olacak.

"10 sene zengin yaşamak" üstüne kata kata kazanır bu karşılaştırmayı.
öldükten sonra öbuır tarafamnı göturcen parayı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Paranın satın alamayacağı en önemli şey sağlıktır. Yanlış düşünce :A
Şakadır umarım. Nadir görülen veya görülmeyen birçok hastalığın maliyeti yüksek olabilir, (araştırıldığı vakit yığınla bulunabileceğini düşünüyorum). Ücreti 100.000 TL de olur 2.000.000 TL de. Gerisini yazmama gerek yoktur sanırım.

Son düzenleme:
  • Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Şakadır umarım. Nadir görülen veya görülmeyen birçok hastalığın maliyeti yüksek olabilir, (araştırıldığı vakit yığınla bulunabileceğini düşünüyorum). Ücreti 100.000 TL de olur 2.000.000 TL. Gerisini yazmama gerek yoktur sanırım.
çocukjların asl asmmı hastalığı..amerıkadan ilaç .hep yardım topluyorlar

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şakadır umarım. Nadir görülen veya görülmeyen birçok hastalığın maliyeti yüksek olabilir, (araştırıldığı vakit yığınla bulunabileceğini düşünüyorum). Ücreti 100.000 TL de olur 2.000.000 TL. Gerisini yazmama gerek yoktur sanırım.
Doğuştan gelen ve çözümü olmayan da birçok hastalık var.

Ayrıca senin mantığınla zenginlerin hiç kanserden falan da ölmemesi lazım ama ölüyorlar. Şunu dersen sağlıksız bir şekilde zengin olmayı çok sağlıklı bir şekilde fakir olmaya yeğlerim senin tercihin ama sağlığı da parayla alırım düşüncesi yanlış.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

Ayrıca senin mantığınla zenginlerin hiç kanserden falan da ölmemesi lazım ama ölüyorlar. Şunu dersen sağlıksız bir şekilde zengin olmayı çok sağlıklı bir şekilde fakir olmaya yeğlerim senin tercihin ama sağlığı da parayla alırım düşüncesi yanlış.
kardeşim parayı öbür tarafa göturcek

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Bilinci bilgisayara aktarma senaryosu devreye giriyor burada.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Herkese başta sağlık olmak üzere, mutluluk ve huzur dolu yepyeni bir yıl dilerim. 🙏🏻 2021 yılında her şey gönlünüzce olur inşallah... 🥳

happy new year sherlock GIF by BBC

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Şakadır umarım. Nadir görülen veya görülmeyen birçok hastalığın maliyeti yüksek olabilir, (araştırıldığı vakit yığınla bulunabileceğini düşünüyorum). Ücreti 100.000 TL de olur 2.000.000 TL de. Gerisini yazmama gerek yoktur sanırım.
Ben sayısız insana tercümanlık ettim ve çeşit çeşit hastalık gördüm insanlarda. Diyeceğim tek şey, her sağlık problemi dermanı olan değildir ve para hiç bir işe yaramıyor.
Sen parayı, biz sağlığı alalım ne diyeyim :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
artı sakat kaldık sonsuza dek yada kör sağlıkda gitti para nasıl halledecek .hapse girdik para nasıl hallecek..sağlık oldumu çalışır para kazanırız @DarkLegenD

• Beğendim
Reactions: Dosi