Fav10'dan Hepinize Mutlu Yıllar ❤️🌹💐💶🎉🎊

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060

IMG_8582.jpeg

Fav10’dan hepinize başarı ve mutluluğun bol olduğu güzel bir yıl dileriz. Hem ülkemiz hemde dünya adına barış ve huzurun bol olduğu, felaketten ve üzüntüden uzakta güzel anılar biriktireceğimiz güzel bir yıl olsun.

Elveda 2023…
Merhaba 2024!!!

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,353
Puanı
561
Hoş geldi umarım. Bekleyip göreceğiz. Piyango çıkarsa tekel bayi açıp Başka bir iş yapmadan ömrümün sonuna kadar yaşarım. Yoksa her sene bu sene iyi olacak diye beklentiye girmek polyannacılık oynamak gibi. 3 İstanbul 3 İzmir 3 Ankara 5 Maraş 2 GaziAntep çeyrek bilet aldım. Bu sene beklentim deprem bölgelerine çıkacak yönünde. Malatya ve Hatay dan da bilet aldırabilseydim iyi olacaktı.

Tekrardan hoşgeldin 2024...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Hoş geldi umarım. Bekleyip göreceğiz. Piyango çıkarsa tekel bayi açıp Başka bir iş yapmadan ömrümün sonuna kadar yaşarım. Yoksa her sene bu sene iyi olacak diye beklentiye girmek polyannacılık oynamak gibi. 3 İstanbul 3 İzmir 3 Ankara 5 Maraş 2 GaziAntep çeyrek bilet aldım. Bu sene beklentim deprem bölgelerine çıkacak yönünde. Malatya ve Hatay dan da bilet aldırabilseydim iyi olacaktı.

@Yakamoz-Asi 16 biletten birine ikramiye çıkarsa forumun yolunu unut bu. :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,184
Puanı
1,061
2023 benim açımdan zor bir seneydi. Gerek ailemde, gerek kendimin sağlık sorunları sebebiyle olsun. Ofiste yeni patron ve onun yardımcısından çektiklerim, ṣirketin berbat performansı falan. Son olarak da tatil fazla yapmadım bu sene. Üzerinde çalıṣtığım bazı projeler ve istekler de sekteye uğradı.

2024'ün öncelikle kazasız belasız, sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçmesinizi diliyorum. Savaṣlardan, doğa felaketlerinden, ekonomik sorunlardan uzak olalım.

Mutlu seneler :Z

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,184
Puanı
1,061

@Yakamoz-Asi 16 biletten birine ikramiye çıkarsa forumun yolunu unut bu. :A

Ama bence çok iyi strateji kurmuṣ. İnṣallah tutar diyelim. :D
------

ben maltayı planlıyorum bir şekilde
@12.Adam

Hadi bakalım inṣallah :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Geçen seneki yorumlarıma baktım, yazmış olduğum ve hissettiğim şeylerin gerçekleştiği bir yıl oldu kendi adıma. 2023’ü güzel geçirdim.

Aklımda olan bir kaç şeyler var, onlarıda 2024’e gerçekleştirip seneye daha mutlu bir şekilde girmeyi umut ediyorum.

Konudada belirttiğim gibi hem ülkemiz hemde dünya adına barış ve huzurun bol olduğu, felaketten ve üzüntüden uzakta güzel anılar biriktireceğimiz güzel bir yıl dilerim 🙏
------

Bu arada konudaki görsel Göteborg/Brunnsparken

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar…

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,516
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Geçen seneki yorumlarıma baktım, yazmış olduğum ve hissettiğim şeylerin gerçekleştiği bir yıl oldu kendi adıma. 2023’ü güzel geçirdim.

Aklımda olan bir kaç şeyler var, onlarıda 2024’e gerçekleştirip seneye daha mutlu bir şekilde girmeyi umut ediyorum.

Konudada belirttiğim gibi hem ülkemiz hemde dünya adına barış ve huzurun bol olduğu, felaketten ve üzüntüden uzakta güzel anılar biriktireceğimiz güzel bir yıl dilerim 🙏
------

Bu arada konudaki görsel Göteborg/Brunnsparken
benim istediğim olmadı
Perfect chocolate dirty chai latte yi Türkler yapamaz dedi
Midesi bulanır
İrlandalılar
@12.Adam @Dosi

• Okudum
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Yeni Zelanda'da yaşıyorsunuz galiba :A :A durun daha 2023 bitmedi keyfini çıkarın
Evet ordayım şu an, çok belli ettim demekki :eek:
Genelde 31 Aralıkta kutlama yapıldığı için ha 31 Aralık ha 1 Ocak.
Seneye daha buralardaysak gönlün olsun diye bir önceki sene gibi 1 Ocak tarihinde açarız 🤝

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,392
Puanı
860
2024'ten kazasız belasız, sağlıklı, huzurlu, başarılı geçmesinizi diliyorum :Z :Z