Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Atanan bütün üyelere yeni görevinde başarılar diliyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tüm kararlar neredeyse yerinde olmuş forum için hayırlısı olsun

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Değişiklikler hepimize hayırlı olsun. Yönetime katılan arkadaşlara geçmiş olsun. :A

@Bully değerlendirmeler için teşekkürler, eline sağlık.

@Sherlock değerlendirme sonuçlarındaki büyük başarın için tebrikler, hak edilmiş bir başarıydı. Süper modetatörlüğün hayırlı olsun. :)

@Özgür senin de sonuçların çok iyi artık mavi olmanın zamanı gelmişti, tebrikler. :)

@xBUGRAx seni seviyoruz uzun yıllar bizimle olmaya devam edersin inşallah. :Z

@Dosi @Tolstoyevski zaten uzun yıllardır forumun öne çıkan isimlerdendiniz, inşallah yönetimde birlikte güzel işlere imza atarız. :Z

@MEnes sen de yönetime yeniden hoşgeldin, yönetimdeki tembel açığını gidermek için transfer ettik seni. :A Objektif yorumlarınla yönetim kararlarının kalitesini arttıracağını umuyoruz. :Z

@Çiğdem @Harunnn60 foruma bugüne kadar önemli katkılarınız oldu. Uzun süredir yoktunuz ikiniz de. Eğer bir gün eskisi gibi aktif olursanız her zaman kapımız açık. :)

@tolgab sen de uzun süredir Top 10 dışında fazla vakit bulamıyordun sanırım. Forumun en uzun soluklu, en şahane etkinliğini yönetiyorsun yıllardır. Sevgimiz, saygımız sonsuz. İnşallah uzun yıllar daha aynı istikrarla yönetirsin etkinliği. :)

@Emre Ozansoy @serhatt hayal kırıklığınızı tahmin edebiliyorum. Forumdaki herkes çalışkanlığınızın farkında. Fakat yönetim için tek kriterimiz bu değil, en önemli kriterlerimiz neredeyse hiç ceza almamış olmak ve hakkında çok az şikayet olması. Konu editörü olarak çok başarılısınız. Katkılarınız için teşekkürler.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Değişiklikler hepimize hayırlı olsun. Yönetime katılan arkadaşlara geçmiş olsun. :A

@Sherlock değerlendirme sonuçlarındaki büyük başarın için tebrikler, hak edilmiş bir başarıydı. Süper modetatörlüğün hayırlı olsun. :)

@Özgür senin de sonuçların çok iyi artık mavi olmanın zamanı gelmişti, tebrikler. :)

@Dosi @Tolstoyevski zaten uzun yıllardır forumun öne çıkan isimlerdendiniz, inşallah yönetimde birlikte güzel işlere imza atarız. :Z

@MEnes sen de yönetime yeniden hoşgeldin, yönetimdeki tembel açığını gidermek için transfer ettik seni. :A Objektif yorumlarınla yönetim kararlarının kalitesini arttıracağını umuyoruz. :Z

@Çiğdem @Harunnn60 foruma bugüne kadar önemli katkılarınız oldu. Uzun süredir yoktunuz ikiniz de. Eğer bir gün eskisi gibi aktif olursanız her zaman kapımız açık. :)

@tolgab sen de uzun süredir Top 10 dışında fazla vakit bulamıyordun sanırım. Forumun en uzun soluklu, en şahane etkinliğini yönetiyorsun yıllardır. Sevgimiz, saygımız sonsuz. İnşallah uzun yıllar daha aynı istikrarla yönetirsin etkinliği. :)

@Emre Ozansoy @serhatt hayal kırıklığınızı tahmin edebiliyorum. Forumdaki herkes çalışkanlığınızın farkında. Fakat yönetim için tek kriterimiz bu değil, en önemli kriterlerimiz neredeyse hiç ceza almamış olmak ve hakkında çok az şikayet olması. Konu editörü olarak çok başarılısınız. Katkılarınız için teşekkürler.
@Çiğdem in internetinde sorun var virüs geldi uğramıyor Türk Telekom evlere @bazinga

• Üzücü
Reactions: bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu arada atladım @emreemreu İstikrarın için tebrik ederim;başarıların daim olsun.
@MEnes Anladığım kadarıyla sahalara geri dönmüşün,demekki artık seni daha fazla göreceğiz.

Bu arada @Tolstoyevski artık ismini bağışlarsın terfide ettin :A :A :A
Aynen aynen sahalara geri dönüş için böyle bir şeye ihtiyacım vardı... :A Çook yakında eski beni görebiliriz... :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

İşte bu bee, tam istediğim cevap... :A Zamanında tembelliğimi bozduğunuz için aranızdan ayrılmıştım. :A Şuan madem durum böyle mükemmel bir ortam var benim için... :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öncelikle oylarıyla bu güzel puanları almamı sağlayan herkese teşekkürler. Yeni görevimi de aynı şekilde hatta daha iyi sürdüreceğimi belirtmek isterim.

Benimle birlikte yükselen ve harika puanlar alan @Sherlock beyciğim sizi de tebrik ederim. :Z

@Dosi @Tolstoyevski @MEnes sizleri de tebrik ederim. Aynı zamanda başarılar dilerim. :bhr:
Öncelikle yönetime büyük katkıları olan, yıllardır forumun zor günlerinde de görev alan @Çiğdem ve @Harunnn60 arkadaşlarıma teşekkür ederiz emekleri için. Çok güzel işler başardılar, son dönemlerde maalesef yoklardı ve beklenen bir gelişmeydi. Emekleri için tekrardan teşekkür ediyoruz ikisine de. :bhr:

@Özgür yılların yönetici ismi, bir ara emekli oldu ama tekrardan yönetime döndü ve hak ettiği üzere süper yönetici de oldu. Tebrik ederim aşkom. :bhr: @Sherlock seni de tebrik ederim, başarılar görevinde. :)

@Dosi zaten favori isimlerimden biriydi, etkinlikleri ve konularıyla hak etmişti. Sonuna kadar tebrikler. @Tolstoyevski sürpriz oldu herhalde hepimize, umarım yönetimde pozitif olursun da olumlu düşünceler yayarsın. Tebrikler. :A @MEnes aynı dönem yönetimdeydik yanlış hatırlamıyorsam bir ara, hoşgeldin tekrardan yönetime. :D

Forumun şu an en büyük iki emektarı olan, aylardır konularıyla binlerce ismi foruma katan ve hit aldıran iki ismi @serhatt ve @Emre Ozansoy neden yok? O kadar emekleri boşa mıydı? Emeklerinin ödüllendirilmesi gerekmez miydi? Haksızlık değil mi bu? Vicdanlar rahat mı mesela? Keşke ikiliye de bir görevlendirme yapılsaydı, onların adına üzüldüğümü de belirtmek isterim.

Son olarak @tolgab da müzik bölümünün mimarlarından, emeklerin için teşekkür ederiz.

Tüm foruma hayırlı olsun...
Yeni renkleriniz hayırlı olsun @Özgür @xBUGRAx @Sherlock :Z

@Dosi ve @Tolstoyevski yi de çok tebrik ediyorum.:bhr:
@Sherlock Gözüm kapalı 5 verdiğim biriydin, tebrik ediyorum.
@Özgür Senide tebrik ediyorum, başarıların devamını dilerim.
@Aserat Düzgün Türkçesi ile kaliteli konuları ile aynen görevine devam, kolay gelsin.
Yeni yönetim hayırlı olsun. Süper moderatörlüğe yükselen @Sherlock ile @Özgür ve yönetime katılan @MEnes @Dosi @Tolstoyevski yi tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum :D

Teşekkür ederim hepinize. :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Vay be kümede kalmışım. :D Hepinize oylarınız için teşekkür ederim. Fazla etliye sütlüye karışmasam bile bazı arkadaşları memnun edemedim anlaşılan. :bhr: O zaman bundan sonra yeni bir döneme geçeyim. :)

@Sherlock , @Özgür ve @xBUGRAx 'e yeni görevlerinde başarılar dilerim.

@Dosi , @Tolstoyevski ve @MEnes 'e de aramıza hoş geldiniz diyorum.

@Çiğdem , @tolgab ve @Harunnn60 'da teşekkürlerimi sunuyorum.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Kapatılan editör kadrosundakilere öncelik verileceğini bildiğim için başvurmuştum, sanırım değerlendirilmedi bile. Neyse sorun değil forum artık Yarışma10 olarak devam ettiği için katabileceğim bir şey yoktu zaten.

Terfi edenlere tebrikler :)

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Sherlock tebrik ederim başarılarının devamını dilerim @emreemreu kaldın s.mod olarak aga bir sıçrama bekliyoruz senden @MEnes tekrardan ekibe katılmana çok sevindim. @Dosi tebrikler :bhr: @Tolstoyevski hayırlı uğurlu olsun gerçekten hak ediyordun :) @tolgab ve @Harunnn60 emekleriniz için teşekkürler
Öncelikle yönetime büyük katkıları olan, yıllardır forumun zor günlerinde de görev alan @Çiğdem ve @Harunnn60 arkadaşlarıma teşekkür ederiz emekleri için. Çok güzel işler başardılar, son dönemlerde maalesef yoklardı ve beklenen bir gelişmeydi. Emekleri için tekrardan teşekkür ediyoruz ikisine de. :bhr:

@Özgür yılların yönetici ismi, bir ara emekli oldu ama tekrardan yönetime döndü ve hak ettiği üzere süper yönetici de oldu. Tebrik ederim aşkom. :bhr: @Sherlock seni de tebrik ederim, başarılar görevinde. :)

@Dosi zaten favori isimlerimden biriydi, etkinlikleri ve konularıyla hak etmişti. Sonuna kadar tebrikler. @Tolstoyevski sürpriz oldu herhalde hepimize, umarım yönetimde pozitif olursun da olumlu düşünceler yayarsın. Tebrikler. :A @MEnes aynı dönem yönetimdeydik yanlış hatırlamıyorsam bir ara, hoşgeldin tekrardan yönetime. :D

Forumun şu an en büyük iki emektarı olan, aylardır konularıyla binlerce ismi foruma katan ve hit aldıran iki ismi @serhatt ve @Emre Ozansoy neden yok? O kadar emekleri boşa mıydı? Emeklerinin ödüllendirilmesi gerekmez miydi? Haksızlık değil mi bu? Vicdanlar rahat mı mesela? Keşke ikiliye de bir görevlendirme yapılsaydı, onların adına üzüldüğümü de belirtmek isterim.

Son olarak @tolgab da müzik bölümünün mimarlarından, emeklerin için teşekkür ederiz.

Tüm foruma hayırlı olsun...
Yeni renkleriniz hayırlı olsun @Özgür @xBUGRAx @Sherlock :Z

@Dosi ve @Tolstoyevski yi de çok tebrik ediyorum.:bhr:
Öncelikle herkes adına hayırlısı olsun..
@Dosi Bekliyordum ve önerdiğim bir isimdir.
@Tolstoyevski benim için büyük süpriz oldu. Tebrik ediyorum ikinizide.
Ama Forumu gerçekten ayakta tutan Serhat ve Emre için bir terfi olmaması gerçekten şaşırttı ve üzdü açıkçası.... @serhatt @Emre Ozansoy

Herkes için hayırlısı olsun, alınan kararların forum için hayırlı olmasını dilerim.
Başta @Sherlock bey olmak üzere 😂 tüm arkadaşlarımızın yeni görevleri hayırlı olsun.
Atanan bütün üyelere yeni görevinde başarılar diliyorum. :A
Terfi eden arkadaşları tebrik ederim. Başarıları daim olsun. :)
Yeni yönetim hayırlı olsun. Süper moderatörlüğe yükselen @Sherlock ile @Özgür ve yönetime katılan @MEnes @Dosi @Tolstoyevski yi tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum :D

Öncelikle oylarıyla bu güzel puanları almamı sağlayan herkese teşekkürler. Yeni görevimi de aynı şekilde hatta daha iyi sürdüreceğimi belirtmek isterim.

Benimle birlikte yükselen ve harika puanlar alan @Sherlock beyciğim sizi de tebrik ederim. :Z

@Dosi @Tolstoyevski @MEnes sizleri de tebrik ederim. Aynı zamanda başarılar dilerim. :bhr:

Teşekkür ederim hepinize. :bhr:
Vay be kümede kalmışım. :D Hepinize oylarınız için teşekkür ederim. Fazla etliye sütlüye karışmasam bile bazı arkadaşları memnun edemedim anlaşılan. :bhr: O zaman bundan sonra yeni bir döneme geçeyim. :)

@Sherlock , @Özgür ve @xBUGRAx 'e yeni görevlerinde başarılar dilerim.

@Dosi , @Tolstoyevski ve @MEnes 'e de aramıza hoş geldiniz diyorum.

@Çiğdem , @tolgab ve @Harunnn60 'da teşekkürlerimi sunuyorum.

Hepinize çok teşekkür ederim umarım layığıyla bu konumun hakkını verebilirim, benim için de sürpriz oldu ve halen alışma aşamasındayım. Forum adına hayırlı olsun tüm bu gelişmeler. ☺

@Dosi @MEnes size de hayırlı olsun diliyorum renk olarak gözlerin alışması zaman alacak. :D @Sherlock ve @Özgür'ü de yeni rütbelerinden dolayı tebrik ederim. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Öncelikle @Bully eline sağlık, uğraştırıcı olsa gerek sonuçlarla uğraşmak 😊

Son 2 senedir yönetim arkadaşlarımında önerisiyle aklımdaydı ve 1 senedir çok istedim. Kısmet bugüneymiş ve çok iyi bir ekip zamanına denk gelmişim.

@Aserat iyi bir arkadaş olmanın yanı sıra çok iyi bir yönetici ve tek Co Admin kalmış. Onu hep taktir etmişimdir ve onunla aynı ortamda bulunmak beni sevindiriyor :bhr:

@Özgür tebrik ederim. Beklediğim bir durumdu. Sen ve @emreemreu yeniden yönetime döndüğünüzde yönetime güzel denge sağladınız ve daha öncede söylediğim gibi yönetimde olmanızdan çok memnun kalmıştım ve objektif bulduğum isimlersiniz. Kısmet sizin yönetimde olduğunuz bir dönemde mod olmak varmış🤗

@MEnes seninle ilk tanıştığımızda dostluğumuzun başlangıcında sen ozamanlarda yönetimdeydin. Ne için bıraktığın belliydi. Objektifliğin enler listemde de ön plandaydı ve hem sen hem de @Tolstoyevski arka planda iyi denge sağlayacak isimlersiniz bana göre. Senin gelişin sürpriz oldu ama @Tolstoyevski 'yi bekliyordum çünkü başvuru yaptığını biliyordum😊 bu vesileyle artık daha aktif olursun :A
@Tolstoyevski tebrik ederim senide. Çok mutlu oldum

Yönetimde @serhatt ve @Emre Ozansoy 'u görmek isterdim ama kısmet değilmiş...

@Sherlock inan bana beni kendi yetkimden çok senin yetkin sevindirdi. Yine herzamanki gibi hakkın olan puanları almışsın. Çok çok başarılı bulduğum bir isimsin. Biraz geç oldu ama nihayet mavi renge büründün. Ve seninle hep ortağım diyorduk ya işte şimdi böyle olduk:
images.jpeg-1.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@emreemreu @xBUGRAx @Dosi @Tolstoyevski @MEnes @Sherlock @mesmeso61 @Özgür öncelikle sizleri tebrik ediyorum başarılar diliyorum :D

@bazinga forumun 8 yıllık bir üyesi olarak söylemeden geçemicem beni yanlış anlama @serhatt tında @Emre Ozansoy hak ettiklerini düşünüyorum ve yönetimde olmamalarını haksızlık olarak görüyorum her ikiside çok emek verdi forumda her ikiside büyük hit konular açtı foruma şikayet olabilir ama keşke emeklerini göz önüne alarak bu kararı alsaydınız daha iyi olurdu bunu söylemeden geçemicem iyi forumlar diliyorum

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Tolstoyevski 'ye yetki vermek benim sonum olur... Hele de İsveç milliyetçisi eski dostumun yeşile bürünmesi... Seni tanımak güzeldi Fav10.
Kişisel meseleleri hiç bir zaman yürüttüğüm etkinliklere yansıtmadım (herkesi etiketlemek gibi), yönetimsel mevzularada karıştırmam merak etme. Bak sana şuan yazıyorum, demek ki profesyonel davranıyorum :A
Ve hiç bir zaman dost olmamıştık sanki :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...