Fav10 Sorgu Odası - Hafta 60 - Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben son soruya doğru cümle kurdum diye düşünüyorum :A benim özel gördüğüm kişilere ne benim ilgim azaldı nede onların bana ilgisi azaldı öyle birşey söz konusu olmadıkı ayoll
:A :A :A

aa bak haha benim küfürlerim daha çok hakaret tarzında gerizekalı salak falan :A hani erkeklerin meşhur sözü vardır hiç kullanmadım şuankı kullanan 2000li ergen kızlardanda nefret ediyorum erkek kadın sadece organdan değil kişiliktende ayrılmalı :A

Olursa diye konuşuyoruz zaten Çiğdem. Velev ki oldu. Yapar mısın dediğim hamleleri? Mrt-06 esin gay çıkarsa falan diye soru sormuş onun gibi geleceğe dair sorular bunlar?

İlk soruya cevabımı aldım. Cevap vermek istemiyorsun neyse.

Son sorunun cevabı bu değil. Hamle yapar mısın yapmaz misin. Forumu önemsiyorsun bildiğim kadarı ile. Böyle ilginin senden azalıp başka bir üyeye döndüğünü düşündüğün an bir hamle yapar mısın mesela foruma daha sık girmek vs gibi?

Kullanmama sebebini soruyorum. Sebebi bu mu yani soğuk gelmesi mi? İnsansın netice de. Senin hakkında yapılan olumsuz eleştiri yada senin hoşuna gitmeyen bir davranışa neden disslike atmıyorsun. Atmama sebebin forumda iyi kalpli güzel kız imajının zarar görebileceğini düşünmen mi yoksa başka bir şey mi var?

Bu soruları soruyorum ama biliyorsun ben dobra biriyim umarım alınmazsın seni fena halde sıkıştırma isteği oluştu bir anda.:A
herkes kişiliğine yugun emojiyi sever benim kişiliğime kvga gürültü tersdir bence dis gözlük emojileri gıcık emojiler bana uymuyor bana gülme emojisi uyuyor belkide tek kullandığım emojidir dis ve gözlüğü genelde ciddi insanlar sever benim ciddilikle bir alakam yok

Olursa diye konuşuyoruz zaten Çiğdem. Velev ki oldu. Yapar mısın dediğim hamleleri? Mrt-06 esin gay çıkarsa falan diye soru sormuş onun gibi geleceğe dair sorular bunlar?
haha yok cnm ben ne olursa olsun kişiliğimi bozmam aynen devam ederim tırnak kadar değişiklik olmaz :A :A :A

herkes kişiliğine yugun emojiyi sever benim kişiliğime kvga gürültü tersdir bence dis gözlük emojileri gıcık emojiler bana uymuyor bana gülme emojisi uyuyor belkide tek kullandığım emojidir dis ve gözlüğü genelde ciddi insanlar sever benim ciddilikle bir alakam yok

Ciddiyet ile alakası yok olayın. Hoşuna gitmeyen hiç mi bir şey olmadı. Hoşuna gitmeyen şeyi beğenme gülme emojileri vermezsin zannımca. Neden diss atmıyorsun?

haha yok cnm ben ne olursa olsun kişiliğimi bozmam aynen devam ederim tırnak kadar değişiklik olmaz :A :A :A

Kişiliğini bozmazsın peki funda daha aktif olup onlar ile daha çok iletişime geçmek ister misin?

Ciddiyet ile alakası yok olayın. Hoşuna gitmeyen hiç mi bir şey olmadı. Hoşuna gitmeyen şeyi beğenme gülme emojileri vermezsin zannımca. Neden diss atmıyorsun?
Bu şununla alakalı nasıl birisiyle kavga etmiyorsam görmezden geliyorsam dis olayınıda öyle yanı o 3 smile benden umut bağlamasın umut se oluyorsun söyle onlara kullanmıcam :A

Ben son soruya doğru cümle kurdum diye düşünüyorum :A benim özel gördüğüm kişilere ne benim ilgim azaldı nede onların bana ilgisi azaldı öyle birşey söz konusu olmadıkı ayoll

aa bak haha benim küfürlerim daha çok hakaret tarzında gerizekalı salak falan :A hani erkeklerin meşhur sözü vardır hiç kullanmadım şuankı kullanan 2000li ergen kızlardanda nefret ediyorum erkek kadın sadece organdan değil kişiliktende ayrılmalı :A
Hangi meşhur sözümüz? (b)

Kişiliğini bozmazsın peki funda daha aktif olup onlar ile daha çok iletişime geçmek ister misin?
aa bak ben forumun zaten 3.5 yıldır en aktif üyesiyim 2016 da aktif üye seçildim ve 5 yıldır üyeden forumda kalma süresini hesaplayalım ozan dısında en çok ben forumda bulunmusumdur mecburi ara dısında ayrılmadım 30 günü bulmaz sanırım 3.5 yılda zaten ozanı saymazsak forumun en aktif üyesi benim :A

ben normal takılmaya devam ederim önceden napıyorsam :A

Hangi meşhur sözümüz? (b)
yokmu cnm sürekli bir küfürü kullanıyorsunuzya ergen kızların ağzınada dolanmıs a ile başlayan :A o tarz hiçbir kelime kurmadım yazmadımda :A

aa bak ben forumun zaten 3.5 yıldır en aktif üyesiyim 2016 da aktif üye seçildim ve 5 yıldır üyeden forumda kalma süresini hesaplayalım ozan dısında en çok ben forumda bulunmusumdur mecburi ara dısında ayrılmadım 30 günü bulmaz sanırım 3.5 yılda zaten ozanı saymazsak forumun en aktif üyesi benim :A

ben normal takılmaya devam ederim önceden napıyorsam :A

yokmu cnm sürekli bir küfürü kullanıyorsunuzya ergen kızların ağzınada dolanmıs a ile başlayan :A o tarz hiçbir kelime kurmadım yazmadımda :A
Heee onu diyorsun. :F

Hiç sevmem ben de hele benim bazı arkadaşlar her kelime başında o lafı kullanıyor, sinir oluyorum neden herkes benim gibi beyefendi değil. :A

Odaya goygoy için mi girdin? Gerçekten yüzleşme yaşamak için mi? Yoksa konuşulmak için mi?

@sokak sanati'nın sorularını gören @Çiğdem-. :A :F

ImageThumbnail2.aspx

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
Heee onu diyorsun. :F

Hiç sevmem ben de hele benim bazı arkadaşlar her kelime başında o lafı kullanıyor, sinir oluyorum neden herkes benim gibi beyefendi değil. :A
ben o kelime yerine ayoll kullanıyorum mesala en iyi tepki kelimesi odur ayoll :F

afferim ebnim kardeşime bu yakısır :bhr:

Abla kardeş yine muhteşem uyumumuzu konuşturuyoruz. :love1:

Kızı şoka sokacaksın, bir şey olursa üzülürsün. :A
Devamrdeyim istiyorsa edebilirim @Çiğdem- aklımda 3-5 konu daha var:A
@sokak sanati kızı rahat bırak. :A :A
Ben bile ürktüm sorularından.😳
hahhaha samimi şekilde hepsini cevapladım vlla baskası olsa pencereden aşşağı atardı

Abla kardeş yine muhteşem uyumumuzu konuşturuyoruz. :love1:

Kızı şoka sokacaksın, bir şey olursa üzülürsün. :A

Bi üst lecek daha var o soruları sorsam her halde şoka girer. Şuan bi titrettim.:A

@Çiğdem- soruları mi cesur buldun mu? Ne düşündün bu soruları cevaplarken? Benim hakkımda fikrin değişti mi bu soruları sordum diye?

hahhaha samimi şekilde hepsini cevapladım vlla baskası olsa pencereden aşşağı atardı

Biliyorum zaten senin kaldırabileceğini o yüzden üstüne geldim. Elin ayağına dolaştı ama hissettim. Bully ile ilgili tesbitler ve sorular vardı onlarda kalsın artık.:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94