2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon 10. Oyun - Birleşme Zamanı!

Final Puanlarında Eski Kural Mı Yeni Kural Mı? (Konuyu Okuyunuz)

• Eskisi iyiydi, kalmalı.

Oy: 2 20.0%
  • Yenisi daha mantıklı, bu olmalı.

Oy: 8 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kural değişikliğinden mi bahsediyorsunuz :A Yeni dedim ben de, benim de final puanım yüksek ama yenisi daha mantıklı yani, hain Atacan havalara mı girmiş yoksa puanım yüksek bana komplo kuruyorlar diye :A
Helal olsun, işte objektif yarışmacı. :Z :bhr:

Hiç sorma, bir havalara girdi. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Helal olsun, işte objektif yarışmacı. :Z :bhr:

Hiç sorma, bir havalara girdi. :T:
Kural değişikliğinden mi bahsediyorsunuz :A Yeni dedim ben de, benim de final puanım yüksek ama yenisi daha mantıklı yani, hain Atacan havalara mı girmiş yoksa puanım yüksek bana komplo kuruyorlar diye :A
aaa helal olsun cnm işte örnek yarışmacı :A @mrt-06

puanı yüksek olan elemeye kalsa ne olur hatta oyun bile oynamasına gerek yok ona bir ayar çekilmeliydi mesala ben MS de çeyrek finalde desemki puanı yüksek olan elenmicek kan çıkardı vlla 3.dünya savası çıkardı forumda :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamam basın ağrıyor oyunu bitir yarın elemesini ac haksızlık oluyor 1 gün uzadı zaten şimdi de 17 saat uzatmak neden
Aslında başımın ağrımasının yanına forumun yavaşlığı da var. Pek oynayamadık, birkaç kişiyle daha konuştum oynayamamış. O nedenle de uzattım biraz. Haksızlık niye olsun, herkese eklenen ek süre. :)

geçmiş olsun cnm :( bizim liste işi yine yattı :F
Yarına kesin yollarım diye umuyorum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında başımın ağrımasının yanına forumun yavaşlığı da var. Pek oynayamadık, birkaç kişiyle daha konuştum oynayamamış. O nedenle de uzattım biraz. Haksızlık niye olsun, herkese eklenen ek süre. :)

Yarına kesin yollarım diye umuyorum. :D
onun kura ayarlamasıda olucak pazartesi açarım olmazsa zaten seninki yarın akşam bitiyor orayıda yarın oylarım artık :A :A :A