2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon 10. Oyun - Birleşme Zamanı!

Final Puanlarında Eski Kural Mı Yeni Kural Mı? (Konuyu Okuyunuz)

• Eskisi iyiydi, kalmalı.

Oy: 2 20.0%
  • Yenisi daha mantıklı, bu olmalı.

Oy: 8 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölümde kaldım ama tümünü bakacağım daha yazın bitiririm ayrıca the 100 de 8.bölümde kaldım tamamlamadım onuda:D
the 100 e daha geçmedim ben :F

ama the originalsta çok geridesin normalde final kararı aldığı için sezon finalini final gibi çekmişler çok güzeldi :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
the 100 e daha geçmedim ben :F

ama the originalsta çok geridesin normalde final kararı aldığı için sezon finalini final gibi çekmişler çok güzeldi :Z:Z:Z
İlk 3 bölüm harikaydı kalan bölümlerde o tarzda olmuşsa harika bir sezon olmuştur:Z:Z 9 bölüm çok fazla değilmiş kalan bölümleri bakarım:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk 3 bölüm harikaydı kalan bölümlerde o tarzda olmuşsa harika bir sezon olmuştur:Z:Z 9 bölüm çok fazla değilmiş kalan bölümleri bakarım:D
ee normalde final sezonu olarak çekildi son anda yeni onay çıkmıştı başarısından dolayı :F

şu teen wolf ta kalan bölümler ne zamandı acaba oda yakında baslar kaçırmayalım :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
ee normalde final sezonu olarak çekildi son anda yeni onay çıkmıştı başarısından dolayı :F

şu teen wolf ta kalan bölümler ne zamandı acaba oda yakında baslar kaçırmayalım :F
Dizinin yeni sezon onayı alması çok iyi oldu,bu tarz izlediğim başka vampir dizisi yok o açıdan dizinin sezon onayı alması harika oldu:D teen wolf bir hafta içinde başlayabilir hatta sabah yayında dahi olabilir,Haziran sonu diye biliyorum:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin yeni sezon onayı alması çok iyi oldu,bu tarz izlediğim başka vampir dizisi yok o açıdan dizinin sezon onayı alması harika oldu:D teen wolf bir hafta içinde başlayabilir hatta sabah yayında dahi olabilir,Haziran sonu diye biliyorum:D
ohaa yarın olsa ne güzel olur ayoll @Forumdash ı çağıralımda teen wolfun gününü söylesin bu yaz çok güzel gidicek final sezonumuz :Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
ohaa yarın olsa ne güzel olur ayoll @Forumdash ı çağıralımda teen wolfun gününü söylesin bu yaz çok güzel gidicek final sezonumuz :Z:Z:Z
Teen wolf başlaması çok yakındır dizinin kalan bölümleri yazın oynayacaktı o açıdan başlayacaktır,kalan bölümlerin tadını çıkararak izleyeceğim son sezon ilk sezonlar tarzındaydı aslında kalan bölümlerin daha iyi olmasını umuyorum :Z:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059