Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon 6. Oyun

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
@legolas9900 sen gel bakalım 102k puanı nasıl yaptın :F Adam 2-3-4. sıradakilerin puanları toplamından daha fazla puan toplamış oyunda açık mı var :D

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
@legolas9900 sen gel bakalım 102k puanı nasıl yaptın :F Adam 2-3-4. sıradakilerin puanları toplamından daha fazla puan toplamış oyunda açık mı var :D

Program kullanmıştır :D

Oyunda ne acik var nede program kullandim zamanim kisitli olmasa skoru biraz daha gelistirirdim :) Biz sizin rekorlari kiramayinca böyle seyler söylemiyorduk ....
Ayrica @Polat Şaşmaz program kullansam Mavi Takim baslangictan beri oyun kaybetmezdi ....

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oyunda ne acik var nede program kullandim zamanim kisitli olmasa skoru biraz daha gelistirirdim :) Biz sizin rekorlari kiramayinca böyle seyler söylemiyorduk ....
Ayrica @Polat Şaşmaz program kullansam Mavi Takim baslangictan beri oyun kaybetmezdi ....
Her zaman yenecekler diye bir şey yok, yendin diye iftira atmalara da gerek yok. Kendileri bugüne kadar kazandı ne gibi bir şey dedik? :D

Program kullanmıştır :D
Senin yaptığından da ayıp bence, siz bugüne kadar ful kazandınız ne dedik dd şimdi hazmedemediniz? Yarışta kazanmak da var kaybetmek de hemen laf atmaya pek gerek yok.