Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon 6. Hafta Elemesi (Kırmızı Takım)

Kim Gitsin? (Sadece kırmızı takım oy kullanmalı)

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ııı o ka düşmedik .ss bu arada sahnedekileri anlatayım margery oy vermeyen @Çiğdem- (gerçi çikinella o ka güzel değil ama oy kullananlar içinde kız yok napıcan:A) loras tabisi de @Yiğitt :A lancel @MasacRE- @ortadaki fetüş amca kılıklı @batuhankaralar lancelın babası @FurkanTB ve de margery nin babası @denizz19 alakası yok ama olsun :A

Bu durumda beni bıçaklayan velette emre29 veya omer67 herhalde ? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@MasacRE- ayy hadi diğerleri neysede sen bu hatayı nasıl yaptın ayoll tamam @xemrexxx bir halt yaramıyor orası doğru ama :A :A :A

darkleqend 1 günü kalmış galiba banının bitmesine ancak takasın daha 6 günü daha var yani ortalama 1 haftası daha var 2-3 oyun daha kaçıracak takım için mantıklı seçimler yapılmalı yoksa emrenin şutlanmasından bende keyif alırdım ama daha 1 hfta daha banlı olucak yarışmacı varken onun gitmesi lazımdı 2-3 oyun daha kaçıracak çünkü :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE- ayy hadi diğerleri neysede sen bu hatayı nasıl yaptın ayoll tamam @xemrexxx bir halt yaramıyor orası doğru ama :A :A :A

darkleqend 1 günü kalmış galiba banının bitmesine ancak takasın daha 6 günü daha var yani ortalama 1 haftası daha var 2-3 oyun daha kaçıracak takım için mantıklı seçimler yapılmalı yoksa emrenin şutlanmasından bende keyif alırdım ama daha 1 hfta daha banlı olucak yarışmacı varken onun gitmesi lazımdı 2-3 oyun daha kaçıracak çünkü :F :F :F

Sinir etti beni bu Emre ne yapayım :A Adam bütün gün forumda çene çalıyor 2 gün boyunca oyunu 1 kere bile oynamamış ya :A Birkaç kez oynasaydı istediği kadar düşük puan yapsın ona oy vermeyecektim ama bir kez bile oynamayınca verdim artık bende yapcak bir şey yok :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Banlı 2 kişi hariç 10 kişi de oyunu kullanmış, bence oylama bitirilip yeni oyun hemen başlasa çok iyi olur :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061