Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon 10. Oyun

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Amaç ne neye göre taş atıyoruz anlamadım anlat. :A

Ben seni birinci sanıyordum değilmişsin boşa sorduk. :A
hahah ayy nebileyim daha önce kumarmı oynadım :F ama şans işiymiş diye duyardım buda öyle sanırım şansına güvenip oynuyorsun galiba ve inş günah sayılmaz sayılırsada günahı @OzaN boynuna olsun :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bir açıklama eklenebilir en azından ayoll şöyle oynayın diye en azından bu oyuna gerekli bence oynuyoruz ama ne yaptığımızı bilmeden :F :F :F
Çoğu oyunu başta ben de bilmiyorum ama 2 dakikada çözüyorum siz de çözersiniz ne var bunda. :D

Bu oyunda işte dipteki sayıların aynısından ekleme yapıyorsunuz en sonda 3 varsa oraya bir tarafı 3 olan taş ekleyebiliyorsunuz. Elinizdeki tüm taşlar bitince raundu kazanıyorsunuz. Bir de atabilecek taşınız yoksa taş çekiyorsunuz. Bitti. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya bende bu kadar yüksek puanları görünce bi ben mi anlamadım şunu sorun bende mi acaba diyordum. Meğerse herkes sallıyormuş :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
sen çok anlamışsın bravo şans çok açıklayıcı oldu :A :A :A
Diyelim ki sen en başta 6-6 attın karşıdakinin de 6 atması lazım attı diyelim 6-1 mesela :A sonra ne oldu 6 herhangi bi 6 nın yanına geldi noldu? :A 6-6-6-1 oldu senin neli bişey atman lazım ? :A 6 veya 1li :A 1-3 attın diyelim :A noldu ? :A 6-6-6-1-1-3 onun ne atması lazım ? bunuda sen cevapla gari :A :F

Ya bende bu kadar yüksek puanları görünce bi ben mi anlamadım şunu sorun bende mi acaba diyordum. Meğerse herkes sallıyormuş :A
Anlayınca değişen bişey olmuyor salla geç şans işi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diyelim ki sen en başta 6-6 attın karşıdakinin de 6 atması lazım attı diyelim 6-1 mesela :A sonra ne oldu 6 herhangi bi 6 nın yanına geldi noldu? :A 6-6-6-1 oldu senin neli bişey atman lazım ? :A 6 veya 1li :A 1-3 attın diyelim :A noldu ? :A 6-6-6-1-1-3 onun ne atması lazım ? bunuda sen cevapla gari :A :F

Anlayınca değişen bişey olmuyor salla geç şans işi :A
Çoğu oyunu başta ben de bilmiyorum ama 2 dakikada çözüyorum siz de çözersiniz ne var bunda. :D

Bu oyunda işte dipteki sayıların aynısından ekleme yapıyorsunuz en sonda 3 varsa oraya bir tarafı 3 olan taş ekleyebiliyorsunuz. Elinizdeki tüm taşlar bitince raundu kazanıyorsunuz. Bir de atabilecek taşınız yoksa taş çekiyorsunuz. Bitti. :)
aa tam ozan sayesinde biraz anlamaya baslamıstım bu darkleqnd yüzünden tekrar aklım allak bullak oldu :A :A :A