Zey TV Fav10 Okey Oyunu Turnuvası - Başvuru Konusu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski gerekli açıklamayı yapsın. Onun alanı :A

Nasıl bir yarışma bu :A

Klasik okey turnuvası, 4 grup her grupta 4 kişi olacak ve her grupta 4 el ilk kazanan kişi finale çıkacak ve finalde de 5 el ilk kazanan kişi şampiyon olmuş olacak. :A

Şu aralar forum çok yoğun ve havalar da fazla sıcak olduğu için bilerek biraz bekletiyoruz ama çok yakın zamanda ansızın yürürlüğe gireceğiz inşallah :A @Dosi

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Klasik okey turnuvası, 4 grup her grupta 4 kişi olacak ve her grupta 4 el ilk kazanan kişi finale çıkacak ve finalde de 5 el ilk kazanan kişi şampiyon olmuş olacak. :A

Şu aralar forum çok yoğun ve havalar da fazla sıcak olduğu için bilerek biraz bekletiyoruz ama çok yakın zamanda ansızın yürürlüğe gireceğiz inşallah :A @Dosi
Neden 101 yapmadınız bilen mi yok :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen tam olarak durum öyle şu ana dek üniversite okumadım desem yeridir. :A Sıkıntı yaşamadığım için yazmadım ya ama buluşabilirdik neden buluşmadık bilmiyorum. :A
İstanbul'da yaşayan adamsın, İstanbul'a göre Denizli küçük bir şehir kalıyor. Bir zahmet sıkıntı yaşama. :A Ortamlara girmekten buluşamamışızdır. Benim de zaten son yılımdı, tezle uğraşıyordum. :A Denizli ile yolum tekrar kesişir belki yine birkaç yıl içinde, o zaman düşünürüz artık ya da gezmeye bile gelebilirim. Pandemi çıktı çıkalı hiç gitmedim Denizli'ye, özledim Denizli'yi. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski, Haziran ayından bu yana yapacaksın sözde turnuvayı, kaldı bak. @The_Erinch'le "dayı" muhabbetiyle aklıma geldi yine bu okey turnuvası. :A
Yılbaşı dönemine kalmıştı bu forum o ara çok yoğun olduğu için, halen de geçerli bu tarih noel zamanı ya da sömestir civarı herkes uygunken yapacağız bu kez söz :A @Dosi bilir ne kadar hızlıyımdır :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yılbaşı dönemine kalmıştı bu forum o ara çok yoğun olduğu için, halen de geçerli bu tarih noel zamanı ya da sömestir civarı herkes uygunken yapacağız bu kez söz :A @Dosi bilir ne kadar hızlıyımdır :A
(Yapamadı.)

Gelecek yaza kadar ertelenir, sonra bu kısır döngü devam eder böyle. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Şu öteki iş ne oldu , anladın sen . :A İpucu : Harita