Fav10 Film Kulübü 13. Sezon | 6. Oylama | Agnes Varda Filmleri

Hangi filmi izleyelim?

• La Pointe Courte (1955)

Oy: 0 0.0%
  • Le Bonheur (1965)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İki film de belli ki çok çok sevilmeyecek. Eşitliği bozacak oy kullanma görevi bana düşüyor. :A

Kararsız kaldım ama Vagabond'un iki tane iyi oyu cepte gözüküyor. @Dosi de belki daha iyi bir zamanda filmi sever diyip Vagabond diyeceğim sanırım. :A

Cleo'yu ortaya ben attım çünkü eğer sevilmezse suçlu hissedeceğim kendimi. :A
Cleo'yu düşün 32 dakika izlemişim, 58 dakika var bitmesine ama izlemesi zor gibi. Sabahları izleyeceksin bu tarz yapımları dediğim gibi, kafa boş olacak. Diğer türlü insan sıkılıyor. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cleo'yu düşün 32 dakika izlemişim, 58 dakika var bitmesine ama izlemesi zor gibi. Sabahları izleyeceksin bu tarz yapımları dediğim gibi, kafa boş olacak. Diğer türlü insan sıkılıyor. :A
Akşamları izleyeceksin asıl uyumadan önce. Benim favori film zamanım. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Akşamları izleyeceksin asıl uyumadan önce. Benim favori film zamanım. :A
Benim de favori zamanım akşamları ama kafa yormayacak filmleri izleyeceksin akşamları daha çok, hani sanat filmi tarzı filmleri değil. Sanat filmi tarzı yoracak filmleri sabah saatlerinde izlersin. Hani zaman kaybı olmama ihtimali olan filmleri izleyeceksin akşamları daha çok. Ben genelde böyle yapıyorum. Bazı filmler de tabii bir anda bitmiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İki film de belli ki çok çok sevilmeyecek. Eşitliği bozacak oy kullanma görevi bana düşüyor. :A

Kararsız kaldım ama Vagabond'un iki tane iyi oyu cepte gözüküyor. @Dosi de belki daha iyi bir zamanda filmi sever diyip Vagabond diyeceğim sanırım. :A

Cleo'yu ortaya ben attım çünkü eğer sevilmezse suçlu hissedeceğim kendimi. :A
Beni kaybettiniz bu şekilde:/ Size keyifli izlemeler. Bu yönetmeni es geçiyorum.

Fire verdiğime göre tüm filmleri izleme adına her filme bakmak için bir hevesim olmaz:A Bundan sonrası yorumlara göre seçerim. Zaten 5 film izledim. 8-10 olur umarım.

• Üzücü
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Beni kaybettiniz bu şekilde:/ Size keyifli izlemeler. Bu yönetmeni es geçiyorum.

Fire verdiğime göre tüm filmleri izleme adına her filme bakmak için bir hevesim olmaz:A Bundan sonrası yorumlara göre seçerim. Zaten 5 film izledim. 8-10 olur umarım.
Filmin devamı çok güzel diyorlar. :A

Bölerek izle her gün 10 dakika izlesen birkaç güne yetişir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Ben ve @bazinga gibi her filmi izleyecek kadar çıldırmış olmana gerek yok, ki bir önceki etkinlikte "benden bu kadar, bye" demiştin, bazı filmleri es geçmiştin. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haklısın. Sen gibi ilk yorum yazan ilk bitiren gibi yarış içinde olma gibi bir amacım yok :A
Ben böyle keyif alıyorum, bu yüzden. Konuları önceden bitirip, arkadan gelen öğrencilerden önce bilen öğrenci gibi düşün, öyle bir durum bu. Bir kere geriden geldiğim zaman, bir bakarsın hiç uğraşmam. İstikrarlı olmamı sağlıyor. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok hayır. Zaten fire verdim. Bakmam
Şu anda böyleyim:

1630355873624.png

• Güldürdün
Reactions: Dosi