Fav10 Film Kulübü 13. Sezon | 6. Oylama | Agnes Varda Filmleri

Hangi filmi izleyelim?

• La Pointe Courte (1955)

Oy: 0 0.0%
  • Le Bonheur (1965)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok 30 dakika sevmediysem sonrası açılsa bile zaman kaybı benim için.
Şuana kadar 5 film izledim. Daha gelecek filmler ile yeterli katılımı gösteririm yinede diye düşünüyorum.
Yarın o zaman diğer filmi de dene, beğenmezsen Agnes Varda'nın filmlerini izlemeye çalışmazsın hiç, tarzın değildir. Seçtiğin film çok fazla bilinmeyen bir film, puanı düşük ama belki sevilir. İzlersek görürüz artık. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oylamada son 7 saat. İlk kez heyecan dolu bir oylamaya tanıklık ediyor ve oylarınızı bekliyoruz. :A

Bu arada beşinci filmimiz güncel puan durumunda etkinlik zirvesine yerleşti. :Z

Bu sezonu şahsen şu ana kadar net şekilde bu yılın en iyi sezonu olarak görüyorum. Keşke katılım da aynı oranda yüksek olsa...

1630316324744.png

@Araf @Angelica @Sherlock @gundix123 @mesmeso @phoebebuffay @Dosi @Tolstoyevski

• Beğendim
Reactions: Dosi and Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kung-Fu Master! filmini izledim ama @Dosi yorumuma bakma sakın. :A

Cleo'ya kalacağız galiba. :A
@Araf senle film zevkimiz hiç uyuşmuyor zaten, etkilenmedim puanından ama yorumu okuyunca vazgeçtim. Ben Kung-Fu denilince Kung-Fu Panda gibi dövüşlü birşey bekledim :A
Bu etabı es geçerim bende. Sen full izlemeye devam :A
------

Şu anda o ihtimal yok gibi görünüyor ama buradan sanırım manipüle etmeye çalışıyorsun gibi. :A Sizin yüzünüzden kadının bütün filmografisini izleyeceğim. :A
Şimdilik oyum orda ama emin değilim :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Araf senle film zevkimiz hiç uyuşmuyor zaten, etkilenmedim puanından ama yorumu okuyunc vazgeçtim. Ben Kung-Fu denilince Kung-Fu Panda gibi dövüşlü birşey bekledim :A
Bu etabı es geçerim bende. Sen full izlemeye devam :A
@bazinga orada filmin konusunu yazmış aslında, es geçtin sanırım. :A

1630318037941.png

Benim yorumuma bakma, belki senin hoşuna gider. Sonuç olarak film zevklerimiz uyuşmuyormuş ya. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok es geçmedim ama daha farklı birşey bekliyordum. Yanıldım.
Yok ya, belli ki bu yönetmen bana hitap etmeyecek :A
Cleo'yu dene, 1962 yapımı. Renksiz diye düşünüyordum ama renkli çıktı, restorasyonlu görüntüler olabilir. Yönetmenin en sevilen filmi. Ağırlıklı olarak sanat filmi havasında filmler çekiyor, hitap etmeyebilir tabii. :D

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Cleo'yu dene, 1962 yapımı. Renksiz diye düşünüyordum ama renkli çıktı, restorasyonlu görüntüler olabilir. Yönetmenin en sevilen filmi. Ağırlıklı olarak sanat filmi havasında filmler çekiyor, hitap etmeyebilir tabii. :D
Oyumu ona kaydırmıştım @bazinga için. O da bu kez oy verip sadece 1 film olmasına katkı sağlarsa mutlu olurum. Fire vermek istemiyorum aslında :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oyumu ona kaydırmıştım @bazinga için. O da bu kez oy verip sadece 1 film olmasına katkı sağlarsa mutlu olurum. Fire vermek istemiyorum aslında :A
En az iki kişinin oy kullandığı bir etkinlik olduğu için @bazinga dahil olmak üzere üç kişi oy kullanabilir. Bir kişiye düşürürse, @Sherlock ve @phoebebuffay'ın oyları da geçerli olur. Bu ikili belirler seçilecek filmi. @bazinga oy kullanmazsa, şu anda iki film birden seçilir ya da @Sherlock ve @phoebebuffay'ın oyları da dahil olursa tek filme de düşebilir. Kısacası @bazinga'nın oylama sistemine çözüm bulması lazım, karmaşa oluyor böyle. :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En az iki kişinin oy kullandığı bir etkinlik olduğu için @bazinga dahil olmak üzere üç kişi oy kullanabilir. Bir kişiye düşürürse, @Sherlock ve @phoebebuffay'ın oyları da geçerli olur. Bu ikili belirler seçilecek filmi. @bazinga oy kullanmazsa, şu anda iki film birden seçilir ya da @Sherlock ve @phoebebuffay'ın oyları da dahil olursa tek filme de düşebilir. Kısacası @bazinga'nın oylama sistemine çözüm bulması lazım, karmaşa oluyor böyle. :A
Bugün @Angelica @Tolstoyevski @gundix123 ve @mesmeso da ikişer yorumla aramıza katılacağı için sorun olmayacaktır diye umuyorum. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şuan sadece sen ben ve bazinga'nın oyları geçerli. En az 2 film izleyip yorumlama kuralı var :A @Sherlock 1 izlemişti ve 2. filmi sözde yorumlayacaktı ama o da galiba senin izlediğini oylayacaktı :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bugün @Angelica @Tolstoyevski @gundix123 ve @mesmeso da ikişer yorumla aramıza katılacağı için sorun olmayacaktır diye umuyorum. :A
@Tolstoyevski:

1630319170359.png
------

Şuan sadece sen ben ve bazinga'nın oyları geçerli. En az 2 film izleyip yorumlama kuralı var :A @Sherlock 1 izlemişti ve 2. filmi sözde yorumlayacaktı ama o da galiba senin izlediğini oylayacaktı :A
@Sherlock izlemiştir belki ama yorumlarını çok geç atıyor. :A Bu arada Cleo renksiz film, kart kısımları renkliydi, erken konuşmuşum. :A Cleo'ya da oy verebilir, şaşırtıcı olmaz. :A

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Oylamada son 7 saat. İlk kez heyecan dolu bir oylamaya tanıklık ediyor ve oylarınızı bekliyoruz. :A

Bu arada beşinci filmimiz güncel puan durumunda etkinlik zirvesine yerleşti. :Z

Bu sezonu şahsen şu ana kadar net şekilde bu yılın en iyi sezonu olarak görüyorum. Keşke katılım da aynı oranda yüksek olsa...

Ekli dosyayı görüntüle 108354

@Araf @Angelica @Sherlock @gundix123 @mesmeso @phoebebuffay @Dosi @Tolstoyevski
Toplamda kaç film seçeceğiz? Hepsini bir anda izlemeyi planlıyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Clep'nun yarım saatini izledim şu anda, o da ağır gidiyor ve zor bitecek gibi. Renksiz filmleri izleemekte kimi zaman ayrı zorlanıyorum. Bu da tabii ayrı bir ağır gidiyor. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Toplamda kaç film seçeceğiz? Hepsini bir anda izlemeyi planlıyorum.
12 oylamada 15 civarı film seçeceğiz. Az sonra bitecek oylamayla oylamaların yarısı bitmiş oluyor.

İlk yarısı şimdi ikinci yarısı hepsi biteceğe doğru yap o zaman bence hem oy hakkı problemin olmaz hem de aktif katılımcı sayımız artmış olur. :)

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@bazinga bu oylamada mecburen iki film konusu açmak zorunda kalacak. @Dosi ilk film için fikrini değitirmemiş olsaydı eğer, tek film olacaktı. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga bu oylamada mecburen iki film konusu açmak zorunda kalacak. @Dosi ilk film için fikrini değitirmemiş olsaydı eğer, tek film olacaktı. :A
İki film de belli ki çok çok sevilmeyecek. Eşitliği bozacak oy kullanma görevi bana düşüyor. :A

Kararsız kaldım ama Vagabond'un iki tane iyi oyu cepte gözüküyor. @Dosi de belki daha iyi bir zamanda filmi sever diyip Vagabond diyeceğim sanırım. :A

Cleo'yu ortaya ben attım çünkü eğer sevilmezse suçlu hissedeceğim kendimi. :A

• Üzücü