Fav10 Film Kulübü 13. Sezon | 11. Oylama | Dünya Sineması (Final)

Hangi filmleri izleyelim? (3 veya 4 film)

• All or Nothing (2002)

Oy: 0 0.0%
  • Charlie’s Country (2013)

• Ankhon Dekhi (2013)

• Beanpole (2019)

• Trilogy: The Weeping Meadow (2004)

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oylanacak demedim. Konusu açılacak. O akdar fazla mı olacak :eek:
Ben listeyi hazırlarken o şekilde planlamıştım. Burada çünkü diğer tüm gruplardan çok daha fazla aday var ve hiçbiri konsepte uysun diye seçilen filmler olmadığından ortalama film kalitesi daha yüksek. :A (Tabii izlemeden bilemiyoruz hiçbir filmi, kağıt üzerinde öyle sadece. :A)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben listeyi hazırlarken o şekilde planlamıştım. Burada çünkü diğer tüm gruplardan çok daha fazla aday var ve hiçbiri konsepte uysun diye seçilen filmler olmadığından ortalama film kalitesi daha yüksek. :A (Tabii izlemeden bilemiyoruz hiçbir filmi, kağıt üzerinde öyle sadece. :A)
Ozaman ben bir filme daha oy kullanayım da 1 film daha olsun. Hangisini seçeyim sen söyle :A Umarım iyi olur, cidden son fimler berbattı benim adıma ama bugün izlediğim iyiydi. Tam size uyar. Sanatseverler. Benimde puan kriterlerime göre iyi :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ozaman ben bir filme daha oy kullanayım da 1 film daha olsun. Hangisini seçeyim sen söyle :A Umarım iyi olur, cidden son fimler berbattı benim adıma ama bugün izlediğim iyiydi. Tam size uyar. Sanatseverler. Benimde puan kriterlerime göre iyi :A
8½ (1963) seç, seversin. :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Net bir önerim yok, konularına göre karar ver bence. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç biri ilgimi çekmedi okurken ama bu kez dil ingilizce olsun diye Scarlett'in filmini seçtim :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Biraz öyle ama burda bize sunulanlara öyle. Yoksa kendim dur bir film izleyeyim dediğimde detaylı inceler ilgimi çekene bakarım :A
@bazinga'yı bize kötü sunumundan (!) dolayı kınıyorum ya da sitelerdeki kötü tanıtımdan dolayı kınıyorum. @Dosi'nin ilgisini çekmeyen film, film değildir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@bazinga bu Charlie's Country filmini Mubi'de Avustralya yapımı filmlerini inceleyerek mi buldun? Listede görünce şaşırmıştım. Ben o yolla bulmuştum filmi zamanında, listeye atmıştım ama uzun zamandır duruyor öyle. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga bu Charlie's Country filmini Mubi'de Avustralya yapımı filmlerini inceleyerek mi buldun? Listede görünce şaşırmıştım. Ben o yolla bulmuştum filmi zamanında, listeye atmıştım ama uzun zamandır duruyor öyle. :A
Mubi'deki tüm filmleri tek tek inceleyip öyle seçtim bu filmleri. :A

• İlginç

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Etkinlikteki bütün filmler bitti, yorumlar yapıldı ve adaylar gönderildi. Böylece etkinlikle işim kalmadı. Geride kalan arkadaşlara kolay gelsin, başarılar dilerim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Etkinlikteki bütün filmler bitti, yorumlar yapıldı ve adaylar gönderildi. Böylece etkinlikle işim kalmadı. Geride kalan arkadaşlara kolay gelsin, başarılar dilerim. :A
Ben de tamamladım. 10 film izlemiş oldum.

Ben de geride kalan arkadaşlara kolaylıklar ve biran önce başlamalarını dilerim :A
Sırada kendim keşfedeceğim filmler izlemeye :Z

• Güldürdün