Fav10 Film Kulübü 11. Sezon Başladı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hangi filmlerin listede olacağını az buçuk tahmin ediyorum zaten. :D

Şu filmlerden olabilir:
Jim Jarmusch'un kesin bir filmi olur içinde, François Ozon'un da filmi olur. The Diving Bell and the Butterfly, House of Hummingbird, Last Flag Flying, The Dust of Time, Insyriated, Dolls, The Tale, Little Children, Inherent Vice, You Were Never Really Here, Un Coeur en Hiver, Sous Le Sable, Le petits mouchoirs, Legend,, Force Majeure, Still Walking Toni Erdmann, The Class, The Guilty vs. vs.

Platformun çoğu filmini yazdım zaten. :D Bazılarını izledim, bazıları listemde ya da arşivimde yer alıyor. :D
%60'larda başarı oranın var. :A Yalnız 4 part halinde olacağı için yarınki listede daha azını bulman ihtimalle dahilinde. :A

Yanıldıklarının çoğu izlediğim filmler bu arada. Bazıları forumdaki etkinliklerde de yer aldı zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Etkinliğin bitimine son 3 gün kala güncel tabloyu aşağıda paylaşıyorum. Evet aynı listeyi kopyala yapıştır yaptım çünkü son yazdığımdan beri hiçbiriniz bir şey izlemediniz. :A

Neyse 12. sezon için şimdiden heyecan dorukta. :Z BluTV filmlerinden 46 filmlik dev bir seçki hazırladım. Beni epey heyecanlandıran bir liste oldu. İlk kez Amerikan sineması etkisinin bu kadar düşük olduğu iki sezon kapıda gözüküyor. Dünya sinemasında önemli yönetmenlerden önemli filmlerle dolu liste. :Z Listeyi bir kez daha elden geçireceğim ancak bu arşivi tek sezonda harcamak haksızlık olur bu nedenle iki sezona yaymayı planlıyorum. Sizlerin de BluTV seçkisinden önerdiği filmler varsa ve eğer listede değillerse eklemeyi değerlendirebiliriz elbette. :Z Genel olarak film seçimi aşamasıyla ilgili görüş ve önerilere açığız. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 104885

@Dosi @phoebebuffay @mesmeso @The_Erinch @Araf @Angelica @Sherlock @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @kerem

İnşAllah izleyebilirim ya

• Beğendim
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
%60'larda başarı oranın var. :A Yalnız 4 part halinde olacağı için yarınki listede daha azını bulman ihtimalle dahilinde. :A

Yanıldıklarının çoğu izlediğim filmler bu arada. Bazıları forumdaki etkinliklerde de yer aldı zaten. :A
Platformun çoğu filmini yazdım aslında, daha da farklı olanlar vardır elbette, ayrı konu. Toni Erdmann, Still Walking ve The Class'ı özellikle izlemek istiyordum aralarında, erkene çekmiş olurum çıkarsa. :A

Listenin içine yerli de serpiştir. İçinde iyi olanlar da var. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga